Кралски работи и клюки - юли 2019

  • 143 754
  • 3 315
  •   1
Отговори
# 2 070
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Мерси. Не я знаех Елинка, но е много хубава. Тя е всъщност гръцко-датска принцеса.

Много интересно:
Родена е във Венецуела, израснала в Швейцария. Баща й е словенец (има го източно-европейското в нея). Майка й е немкиня.

Баща й е починал, когато е била шестгодишна.

# 2 071
  • Мнения: X
Една красива принцеса.
Откакто я видях тук,много я харесах и сега следя изявите и.



Davis, хайде де, изплюй камъчето, коя е? Smile
Харесвам Меган от времето на моминския ѝ живот, беше хубава като картинка, със собствен стил. Сега обаче се облича твърде скучно, и макар, че с нейните черти може да си позволи всякакви прически, успя да нацели пак най-монашеските и скучни. Дано това се попромени.
Упс, сега видях коя е принцесата

# 2 072
  • Някъде там
  • Мнения: 16 203
Татяна Блатник-принцеса на Гърция и Дания.

Със съпруга си Николас.
Майка му е сестрата на Маргрете.
Ето подробен разказ за нея.
https://jenite.bg/%D0%9A%D0%B0%D1%80%D0%B8%D0%B5%D1%80%D0%B0/%D0 … 375455.html 

Последна редакция: вт, 16 юли 2019, 10:27 от daviz

# 2 073
  • Мнения: X
На първата снимка с тиарата е мн красива. Там ми харесва най-много.

# 2 074
  • Бургас
  • Мнения: 7 402
А пък баща му е брат на испанската кралица София Simple Smile

# 2 075
  • Мнения: 8 848
Хари и Меган тепърва ги очакват големи разочарования. Той си взе холивудска секси мацка, която след раждането е меко казано в лоша форма и не виждам изгледи да се оправи скоро, ако въобще се оправи. Бременността й се отрази много зле. Дори и да си върне килограмите, физиономията й се промени според мен необратимо и едва ли ще си възвърне отново младежкия чар, който прикриваше разликата в годините им. Не че е голяма разликата, но все пак тя е на 38 и няма накъде да младее повече.

Мегън пък не знам какво си е мислила, като тръгна към тоя брак, но явно не си е давала сметка на какво се е нахендрила. Кралският протокол е твърде тесен за нейната амбиция и неудържим порив за изява. Една тумба почитатели, които ги посрещат на разни събития, не могат да се сравнят със светлините на прожекторите в Холивуд (не че снимането в сериал има нещо общо с блясъка на Холивуд, но това е друга тема). Меган никога няма да бъде приета като равна в кралския двор. Дори и само от снимките от разни събития, да не говорим за пренебрежителните физиономии по време на сватбената им церемония, е видно какво е отношението към този неравностоен брак. Нямам предвид расовите, а класовите различия, макар че английските аристократи са си расисти отвсякъде. Или трябва да се примири с ролята си на съпруга на кралско височество с всичките съпътстващи това облаги, но без шанс за личностна изява, или много ще страда. Да се изживява едва ли не като Грейс Кели е смешно и неуместно. Друг е въпросът, че и Грейс си е била типична златотърсачка, но след трите деца, напълняването и неизбежния белег на годините изпада в жестока депресия.

Детето ще ги държи заедно, но доста трябва да поработят върху връзката си, за да се задържат заедно за дълго. И компромисите, които трябва да се направят, ги виждам предимно от страна на Мегън. Личното ми мнение е, че хич не си "отиват", но времето ще покаже.



Съгласна съм напълно с написаното. Меган е била очарована от Даяна и сигурно се е виждала в мечтите си новата уелска принцеса, не като титли, а като популярност и отношение на поданиците към нея. Изобщо не си дава сметка каква пропаст я дели от Даяна във всеки аспект.
Всички американци като отидат някъде и си мислят, че хората припадат по тях, защото идват от Америка. Тази едва ли прави изключение. Неистовото й желание да се показва с американци, които са известни не знам какво си мисли, че ще й донесе Тази явно не се сеща, че нейното положение е по-високо от това на американските смешници с много кинти, Бионсе и мъж. Прегръдки с хора, които не са й приятели от времето, когато е била в Америка, е направо принизяване на положението, което тъпчото й даде лекомислено. Естествено, че в кралското семейство ще я презират. Утре всеки позамогнал се американец може да реши, че е уместно да се държи като първа дружка с кралското семейство. Аристокрацията винаги е била непристъпна, да не говорим за  членовете на кралското семейство. Точно това е една от главните причини още да са монархия. Станат ли лесно достъпни, утре поданиците може да решат, че са напълно заменими, тоест избираема длъжност. Това значи президент, нищо по-малко. Даяна се държеше по-близо до хората и това беше една от причините да я низвергнат. Ако нямаше толкова силна харизма, щеше да завърши съвсем безславно престоя й в кралския двор. Меганка обаче ще свърши зле, ако вземе да подражава на Даяна. Сега е скромна и тиха, и свекърва й беше така в началото, а после се развихри. Дано тази е по-благоразумна.

# 2 076
  • Мнения: 324
Класово разделение има, вижда се . Другите членове на кралското семейство са много обрани  типично по английски, правила, етикет   всичко това което ги прави различни и по интересни за нас.  Там крещящи хора не се виждат  да не се изразя грубо ама цивилизовани срещи  виждам. За ММ са определили срещи с хора от  различни страни  чернокожи,  араби, млади, вижте старите и и нови  ангажименти и като видите кой  се среща с нея  е в екстаз и кой не ще видите  разликите,  манталитета  и че ММ се харесва на определени хора  тя е точно една от тях .И те се припознават в нея на 100 %.
Сега ще наскочат защитничките и , ама фен и то най голям само от съжаление не се става .
Повечето кралски   снахи в Европа не са англичанки ,променят се   стараят се .  проблема на ММ е че иска  да промени всичко по себе си , не знам какво и е обещал Хари но мога да предположа че и е обещал половината свят  в краката и иначе ни си обяснявам огромното и его и самочувствие .

# 2 077
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 223
Вчера шейх Мохамед е имал юбилей - 70 години.
Празнувал е с децата и внуците в Англия (!?). Следват снимки, от които трябва да се умилите какъв готин дядо е, и да забравите лошите клюки за него Grinning



Тортата е във формата на Кааба, надписа е баш по темата Stuck Out Tongue Winking Eye

още ПР с децата:
Скрит текст:





# 2 078
  • Мнения: 16 876
Не прилича на 70.

# 2 079
  • Някъде там
  • Мнения: 16 203
На първата снимка с тиарата е мн красива. Там ми харесва най-много.
На мен ми харесва на всички.
Има едно много харизматично излъчване.

Шейха ми прилича на Хлорофил, за който е гледал детското.
Мишка...

# 2 080
  • Мнения: 9 844
Няколко руски (според Pinterest) бижута:



Скрит текст:















# 2 081
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 223

Да ти кажа, и на мен. Обаче е роден на 15 юли 1949 г. Страхотно изглежда за годините си.

# 2 082
  • Мнения: X
Отвратително същество е тоя шейх, но с неговата титла всякакви престъпления му се разминават. От физиономията му ме побиват тръпки.
Руските тиари са прекрасни.

# 2 083
  • Мнения: 390
Ън, Любчева, абсолютно съм съгласна. Мегън живее в някакъв неин свят. Гледах клипчето с Бионсе. Еми ММ първа тръгва да я прегръща, както и мъжа и.  После пак тя хваща ръката на  Бионсе и я държи.  Та тя е херцогиня и трябва да се държи на положение! Да ама не.  Защо няма снимки и прегръдки с нея, със Серена когато играеше  в сериала и не познаваш Хари?
И с този расизъм дето имало срещу нея... вече е смешно. Защото не е расизъм новият агент 007/Д.Б да е черна жена, Ариел да е черна (точно така са си ги  представяли  Флеминг и Андерсен) и постановка на Анна Каренина, която е черна (всички рускини са черни, най вече аристократките). Сега и монасите от Шао Лин трябва да станат такива, та да няма расизъм!
Не цвета на кожата, държанието и необоснованото самочувствие и его пречат на Мегън.

# 2 084
  • Мнения: 4 396
Четох, четох назад в темата, но не виждам никакви коментари за българското царско семейство. Някой да знае нещо по темата? Последният ми спомен беше, че принцесата (Калина?) се омъжи за моряк. Или съвсем бъркам.

Общи условия

Активация на акаунт