Кралски работи и клюки - юли 2019

  • 143 792
  • 3 315
  •   1
Отговори
# 1 980
  • Някъде там
  • Мнения: 16 217
Много ми харесва на тази снимка Шарлийн

# 1 981
  • Мнения: 9 850
Като я видя, почвам да си мисля за Гвендолин ... от Фреди Мравката.

# 1 982
  • Мнения: 8 578
Калинка🐞🤣🤣🤣🤣🤣

Майлито пък ми е съвсем друга бира.😁 Опита се да избяга от детското, Хана  Монтана и т.н., и изпадна в другата крайност - плезене, голотии, клоунски тоалети и поведение. С времето може и да се пооправи, а е и много талантлива. Селин Дион и тя в последно време взе да се облича откачено, но като държание ми допада.

Чарлз:
https://www.gettyimages.com/detail/news-photo/prince-charles-pri … -photo/1155780064
Камила:
https://www.gettyimages.com/detail/news-photo/camilla-duchess-of … -photo/1155770588

# 1 983
  • Мнения: X
Уникална Шарлийн. Обожавам раирани дълги рокли и поли.Heart

Камила е сладка на последния линк. С тази бялоруса коса и прическа ми прилича на застарялата Анифрид от АББА. Супер много напомня на нея и винаги съм си го мислела.

# 1 984
  • Някъде там
  • Мнения: 16 217
И тоалета ми допада много на Шарлийн,но най вече изражението и погледа.Липсва меланхолията и е много приятна снимката.
Камила ми е много странна на тази снимка.Има тен и изгледа по състарена.

# 1 985
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 832
Ох, на Кейт обиците от финала и чантата ужасно много ми харесаха, пу, и аз искам такива Sad
Бионсе на клипа, в който влиза в залата, е ужасна - тая жена няма нищо отдолу... А дукесата била дилайтит да се запознаят най-накрая, щото отдавна искала... Боже, боже Sad
Шарлийн е разкошна в този тоалет, много екзотично и 50тарско излъчване има.

# 1 986
  • Мнения: 5 872
Калинка🐞🤣🤣🤣🤣🤣

Майлито пък ми е съвсем друга бира.😁 Опита се да избяга от детското, Хана  Монтана и т.н., и изпадна в другата крайност - плезене, голотии, клоунски тоалети и поведение. С времето може и да се пооправи, а е и много талантлива. Селин Дион и тя в последно време взе да се облича откачено, но като държание ми допада.

Чарлз:
https://www.gettyimages.com/detail/news-photo/prince-charles-pri … -photo/1155780064
Камила:
https://www.gettyimages.com/detail/news-photo/camilla-duchess-of … -photo/1155770588

Селин Дион без Рене Анжелил тотално загуби себе си. На човек дори не прилича. Да не говорим колко лош световен пример за анорексия е. Жалко за таланта й.

# 1 987
  • Мнения: 4 076
За харченето-нека харчат,и ММ,и Кейт.То е ясно,че повторките и народните марки са за реклама и демократичност.А ние ще гледаме тоалети,нямам нищо против.Прекрасно знаем,че имат повече от необходимото,затова нека парите им изтичат и в други посоки.Няма лошо.

Шарлийн е като от корица на списание,много ефектна и стилна.Има нещо садо-мазо в нея,представям си я с камшик...горкият Алберт Simple Smile

Не намерих снимката на Камила,но мисля,че с платинено русо изглежда доста вехта.Цвят й трябва,дори може би светло кестеняво.

Кейт рядко изглежда изкуствено,личи си по прекалено озъбената ъсмивка.Но всичко останало,походка,общуване,обикновено й се получава отлично.Чух разговора й с румънската тенисистка,"уел дан" и "инспайъринг"....едно и също клише.Добре де,толкова ли не можеш да кажеш нещо друго,например "изпитах истинско удоволствие от играта ви,поздравявам ви,желая ви нови успехи,все така да радвате публиката си..."нещо от този сорт.Когато някой роял възкликне "инспайъринг",вече лошо ми става.Други думи не знаят ли и кое чак толкова ги вдъхновява...професионален тенис за много пари.Румънката  пък приклекна като квачка в реверанс и тя,като че ли не може да общува равностойно.Просто си разсъждавам...

# 1 988
  • Мнения: X
Селин Дион май тръгна да избива някакви страшни комплекси последно време - то желанието Анджелина Джоли да я изиграе в биогр филм, имайки предвид къде е Анджелина и къде Селин Дион - за мен последната е откровено, хм...нелицеприятна, макар и безумно талантлива. Изобщо не трябваше да набляга на външния си вид, с който, уви, не може да се похвали, а да се съсредоточи над уникалния си талант, който и е даден по природа и то щедро. Обожавах гласа ѝ в младите си години (и все още е така). Сори за офтопика.

# 1 989
  • Мнения: 8 578
Дано се оправи Селин. Това с Анджелина не го знаех.

Фелипе:
https://www.gettyimages.com/detail/news-photo/king-felipe-vi-of- … -photo/1162164874

# 1 990
  • Мнения: 9 850
Mалко цвят (дано не е досадно):

# 1 991
  • Мнения: 390
Баба - фантазия!

# 1 992
  • На топло
  • Мнения: 4 130


Грозна сцена.
Преди да се омъжи за Хари сигурно са имали 100-ци възможности да се гушкат и целуват, обаче май не са и давали да припари до звездата Бионсе🤔.
Трудно ще се научи да се държи съответно на положението си. А далеч от фотографите може да прави каквото си иска.

# 1 993
  • Мнения: 324
Един  ден трябва да направят  изложение на шапките на Елизабет,  страхотни са, сигурно са хиляди  през годините .
 и да , в Инстаграм масово наричат ММ принцеса .  Смятам че Хари много низко падна с този брак , дали го осъзнава от време на време?

# 1 994
  • Мнения: 9 706
Не знам от какви висоти е паднал Хари, но знам, че моят календар показва 15.07.2019г Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт