Кралски работи и клюки - юли 2019

  • 143 697
  • 3 315
  •   1
Отговори
# 1 995
  • На топло
  • Мнения: 4 130
Смятам че Хари много низко падна с този брак , дали го осъзнава от време на време?
Нищо не осъзнава все още.
Нали двамата са обединени от желанието да доминират света. Чакат ги велики дела😂.
Но двойката има твърде много комплекси и твърде малко истински качества....🙄.

# 1 996
  • Мнения: 8 827
Смятам че Хари много низко падна с този брак , дали го осъзнава от време на време?
Нищо не осъзнава все още.
Нали двамата са обединени от желанието да доминират света. Чакат ги велики дела😂.
Но двойката има твърде много комплекси и твърде малко истински качества....🙄.


Да доминират света ли? Откъде излезе тази смешка?

 Осъзнаването на нещо изисква мозъчна дейност, нека не прекаляваме с претенции към горкия тъпчо Twisted Evil

# 1 997
  • Мнения: 4 076

Селин Дион без Рене Анжелил тотално загуби себе си. На човек дори не прилича. Да не говорим колко лош световен пример за анорексия е. Жалко за таланта й.
Да,така е.Без Рене загуби посоката.Разбирам я.Остана сама с три момчета в трудна възраст,носи пълна отговорност за цялата им компания и кариерата си,з ден след като ракът отнесе Анжелил,взе и брат й.Да не говорим,че и тя е в трудна възраст.Никак не й е лесно,отклоненията са разбираеми.Но Джоли е съвършено различна визуално и като излъчване,няма начин,мисля,че е слух.С тази специфична физиономия не им идва на ум актриса,която да я изиграе...вие сещате ли се?

# 1 998
  • Мнения: 4 994
Джоли и тя изглежда плашещо анорексична...

# 1 999
  • Мнения: X
Ма какво е паднал Хари, той беше стигнал дъното отдавна. Какво да очакваш от човек, който го влачеха по земята пиян, снимаха гол по оргии, носеше свастики и какво ли не. И тази му е много. Лошото е, че тя има собствени дефицити, а можеше да го издърпа нагоре и действително да станат любимци на нацията. Както направи Кейт - може да е всякаква, но знае каква и е целта и, че трябва да се харесва, та ако ще на ушите си да стъпи. Добре, че държи Уили на правилния път, че и той не е кой знае каква китка.

# 2 000
  • Мнения: 21 563
Аз пък хич не виждам да е паднал ниско Хари, като го гледам екстра си е.

Много ми харесва Шарлийн, хубавица.

# 2 001
  • Мнения: X
Аз пък хич не виждам да е паднал ниско Хари, като го гледам екстра си е.

Много ми харесва Шарлийн, хубавица.
Ми екстра е, а не трябва. Ако общественото мнение за теб и женати е, каквото е неговото, не трябва да си екстра, а да ти свети една голяма, червена лампа, че и звук да издава.

# 2 002
  • София
  • Мнения: 10 005
Офтопик: Защо по дяволите някой трябва да играе Анджелина Джоли...не ми казвайте, че се подготвя филм за нея (къде е емитиконът с пляскащото се по челото човече?)

Каквито и откачалки и гето-кралици да са някои (СД и Бейонсе) не може да се отрече че са талантливи и като такива имат мястото си в шоу-бизнеса. Каквото и да казва Бабет, малко или много и те са част от него, макар и по-изтънчен.

"Роклята" на Бейонсе е отвратителна 😧

# 2 003
  • Мнения: 9 791
Мисля, че и на двамата им свети и пищи като датчик за пушек, само че това, очевидно не беше очаквано, не се къпят във всенародна любов, не са просто мили, обичащи се и забавни. Това ги “парализира” и тепърва ще се държат ... различно от очакваното.

# 2 004
  • Мнения: 21 563
Нищо му няма на общественото мнение, много хоря ги харесват и им се радват. Имат си достатъчно почитатели, и не вярвам някога някъде да ги посрещнат зле.

# 2 005
  • София
  • Мнения: 220
А може изобщо да не им пука. Няма да стават крал и кралица, че да показват поведение, което хората очакват. Това си е роля на другата двойка. Хари и Меган си живеят, така както си искат. Аз си мисля, че родителството ще ги промени.

# 2 006
  • На топло
  • Мнения: 4 130
Нищо му няма на общественото мнение, много хоря ги харесват и им се радват. Имат си достатъчно почитатели, и не вярвам някога някъде да ги посрещнат зле.
За харесването от тази тема ли съдите?
В Англия не ги харесват....🙄
А за посрещането хората са добре възпитани.

# 2 007
  • София
  • Мнения: 10 005
Че те в Англия кого харесват? Борис Джонсън?!

Откъде е инфото, че не ги харесват? Статистика ли има, преброявяне?

# 2 008
  • Мнения: 5 234
Добре, че държи Уили на правилния път, че и той не е кой знае каква китка.
Какво му е на Уилям, китка си е. Simple Smile

# 2 009
  • Мнения: 9 791
Скоро коментирахме популярността им. Yougov публикува рейтингите на всички политици и популярни лица, но от известно време (не знам колко) са спрели да публикуват данни за кралското семейство.
https://yougov.co.uk/topics/royal-family/ratings

Общи условия

Активация на акаунт