Лидл 129 - Юлско-ваучерна (отново)

  • 87 087
  • 1 457
  •   1
Отговори
# 630
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
От 2 до 4 следобед да ти шумят си е песен направо. Ей го почти полунощ, а над мен търчи 10 г кон. Поне тропането му е като на кон. И той пак добре. Батко му преди 15 г караше пластмасово моторче с широки колела в 1,30 през нощта.
И да не е само спам. Напоследък каймата от свинска плешка ми се струва леко странна. Въобразявам ли си или наистина са я развалили.

# 631
  • Мнения: 10 212
Ако може Тета да каже коя кайма купува. 😊 Мисля тя писа (дано не бъркам), че си прави бургери от кайма, не купува готовите.

Някой взе ли си от възглавниците? Нещо много тънки ми се видяха, на мен ще ми трябват 4-5, че да мога да заспя. 🤔

# 632
  • София
  • Мнения: 11 655
Ние пробвахме бургерите Иберико, много ми харесаха. Аз не обичам каймата да е силно подправена, така че тези са ми перфектни, а и колкото по-изчистен състав, толкова по-добре. Даже вечерта минах и си взех още една тарелка за утре. 2,20 лв бяха при нас.

# 633
  • Мнения: 68 961
Вземам тази която в дадения момент е на промоция...не я подбирам на вид, а по цена ☺
Или от плешка, или смес...каквато се случи.
Сега, имало е случаи да е по-миризлива. Скоро не се е случвало. Последната си беше ок..на 4 лв..май свинска да беше-мусака правих, спагети с кайма с нея.

# 634
  • Мнения: 1 761
Момичета, ей тая гъба чисти страхотно. Аз й намерих и друго приложение. Обира перфектно и много бързо кучешки и котешки косми от дрехите и мебелите.

# 635
  • Пеликания
  • Мнения: 2 492
Гледах вчера възглавниците, но не ми харесаха. Много ниски наистина и меки.
А пижамите много хубава материя ама на мен потника, който е с регулиращи презрамки ми стяга и ще се връща, а пък ако взема по голям р-л панталоните нямат връзки за стягане. Пред дилема съм Grinning

# 636
  • Мнения: 20 183
Случвало ли ви се е, да напишете или да кажете нещо, и после да ви се случи случка, свързана с това...
Скрит текст:
Снощи нали написах за свеки и леглото (сама спи), и в три часа през ноща се събуждам от бясно трескане на креват и пъшкане, от горните съседи. Добре, че не продължи много дълго. Предполагам, че беше някой от внуците на жената горе, с гадже.
Викам си, е те ти обръщане в кревата Grinning
Взех си царевица вчера, одобрих я. На микровълнова за 8 минути и е екстра. Рецептата е от тук, някой я беше споделил преди доста време.

# 637
  • София
  • Мнения: 3 859
Радиочасовниците са от тези, които пускат много рядко. Нямат радио, да не става грешка, а се сверяват с радиосигнал, което предполага изключителна точност, до секунда. Такъв радиопредавател има във Франкфурт, Германия и той излъчва сигнал за всички страни в Европа по няколко пъти на ден. Радиочасовникът улавя този сигнал и се сверява сам. Имам такъв стенен часовник, купуван пак от Лидл, страшно съм доволна и ако пуснат пак, ще си купя още 2 поне.
Сегашните са тип "будилник", но за заинтересованите - наистина си заслужава. И е само 9 лв.

# 638
  • Мнения: 1 783
Купих си пижамата гащеризон с тънките презрамки.Много удобна ми се видя, но се учудих на номерацията. Нося европейски 38, а като за мен 32/34
Как са спалните комплекти с две лица, добра ли е материята?Чудя се да взема ли..

# 639
  • Мнения: 1 953
Писаха за спалните комплекти, върнете се и прочетете.
За мен няма как да са хубави, щом има полиестер, но писаха че са доволни.

# 640
  • Мнения: 1 783
Сега видях, че са без чаршафи. На мен ми трябва чаршаф 240/260, а от тези с ластик нямат.

# 641
  • Мнения: 4 841
Спалното бельо Кинг сайз е 220/240. Не съм виждала такъв размер, но не съм и търсила. Иначе аз си вземам от Инглиш хоум понеже има всичко отделно и си напасвам спалното бельо.

# 642
  • Мнения: 19 024
Рибката Тон в зехтин си е още хубава, ама са парченца...то на кутията и не пише да е филе...ама да я намалят...

# 643
  • Мнения: 1 521
Чаршафи си бях взела от Лидл преди година някъде, в момента са скъсани всичките им части. Сега ще направя малко спам, ако админите решат да го махнат, но намерих ето този сайт https://etnayl.com/index.php?route=common/home   и започнах само оттам да си взимам. Цените са много ниски, истински памук са, като недостатък мога да кажа, че десените са ужасни, но...... едното за сметка на другото. Пускам ги на 60 градуса, после в сушилня и не мърдат, само цветовете избледняват. Аз си купувам поотделно частите, защото в този сайт нямат долни чаршафи с ластик, а пък те на нас са ни много удобни.

Последна редакция: пт, 12 юли 2019, 10:47 от Amerikkas

# 644
  • Мнения: 68 961
Нямам скъсани аз.

Общи условия

Активация на акаунт