Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 8 / Юли 2019

  • 181 172
  • 3 928
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 4 717
Аз пък най-малкото бих си пожелала в такъв момент, когато ми е напрегнато да имам мъж, който да ми дудне на главата. Правиха ми подобно изследване и моя мъж беше пак в командировка, така че съвсем сама се справих и дори след обяда отидох да си взема детето от училище. При съвременната медицина това е лека интервенция (ако наистина е хистероскопия) и не виждам защо Ели трябва да легне 3 дена на легло, ако тя самата се чувства добре. Има интимен свят, който трябва да си остане само за жени. Мъжете не ги допускаме там. И това не е защото не се обичаме.

# 331
  • Мнения: 35 110
А може да е политика на болницата да не допускат мъже..все пак ако е гинекологична клиника ( не съм гледала клипа) да не допускат мъже при оперирани жени.

# 332
  • Мнения: 1 757
Е от нейно стори видяхме, че той е бил там.За мен също няма нужда моя приятел да идва с мен ако е лека интервенция.Достатъчно е ,че майка му е  била там , защо трябва да  се мъкнат всички на катуни като някой наши "сънародници" ?Също така тя се е прибрала същия ден .
Валерката е на коцерт с Иванушка и още едно момиче, забравих му името.Нямат сторита ,много съм притеснена...

# 333
  • Мнения: 4 402
Точно в Скандинавска страна не мисля, че това е причината.
Ели спомена, че не вижда смисъл да ходи и той. Явно така са решили по едва или друга причина.

# 334
  • Мнения: 900
Аз се надявам на един хубав, дълготроен срив.
Само така тези изгубени момичета ще се върнат обратно в реалността и ще започнат да живеят за себе си, а не за околните, и ще почувстват отново свободата която ти предлага живота отвъд камерата-да не се оправдаваш къде е мъжа ти, какво си ял, колко добре гледани са децата ти и да не си зависим да размяташ шишета с определена марка вода или самоблъсначки неотлъчно със себе си.

# 335
  • Мнения: 257
Айде сега Майкъл и Ели ще разделяме, хах 😂😂 Преди едно обикновенно ПКК не се яде и моят ми я направи тази същата шега да ми яде под носа, но се смяхме. Всеки приема нещата различно.  

Преди мноооого години майка ми имаше гинекологична интервенция. Не искаше баща ми там. И аз ходя на генеколог сама. Мястото на мъжете не е нито в родилното, нито в болници въобще. Те често (ако не са мед работници) се шашкат страшно много и изпадат в тих ужас. Преди 2 год приятелка ме помоли да съм с мъжа й пред родилното. Страх я беше да не колабира. Е, основателно я беше страх.

Та, за Майкъл на Ели. Той е много по-различен тип мъж от Филип например. Не е безотговорен. Спекулациите ви са в повече. По сторита и клипове аз неуважение не съм доловила. А и реално погледнато си е нейно решение с кого ще е там. Може да предпочита жена до себе си в такъв момент.

Последна редакция: чт, 04 юли 2019, 09:01 от MiaBri

# 336
  • София
  • Мнения: 11 765
Дам, пак намерихте кусури. Майката на Майкъл и дава майчина грижа, каквато тя няма, един мъж не може да разбере през какво минава една жена в такива моменти. Аз се разревах именно от това, защото знам колко безценна е  една майка в такъв момент. Безкрайно съм благодарна на моята майка че беше до мен първите седмици след раждането, много спокойствие ми даваше, докато мъжа ми, колкото и да го обичам и ми помага много, беше неадекватен и в паника нон стоп и ме натоварваше супер много. Та един улегнал и спокоен човек в такъв момент до теб, пак казвам, безценно е.

# 337
  • Мнения: 35 110
След всяко видео на Ели тук ги разделят с Майкъл. Аз не мисля, че ще се разделят. Изглеждат идеално. И аз в определени моменти не съм искала съпругът ми с мен в болницата или АГ отделението.

# 338
  • Мнения: 787
Мацето,взе ми думите от устата донякъде..
Не следя рвдовно Ели,малко тембърът и ме дразни(мяука като котенце),но признавам,че има добре направени влогове.
От коментарите тук знам,че майката на Ели е починала и ако мама Бирч я подкрепя и и дава поне малка част от майчината грижа и отношение,това е чудесно.Имам чувството,че Ели иска да бъде приета в това семейство,много се старае,полага грижи и голямо себеотдаване.
Знам,че всяка жена реагира на такива моменти по различен начин,както и всеки мъж.

Сега,може и да е смешно ама..ММ идва с мен и на гинеколог,ама то и там съм цъфнала и вързала,а пък ако става въпрос за раждане ще се намърда в операционната да гледа.И да,някой път  малко драмосва,ама колкото повече знаеш,от толкова повече неща се притесняваш..(много офтопик,ще се постарая да не се открехвам занапред толкова)

# 339
  • Пеликания
  • Мнения: 2 490
Оф Ивана почна с качването на 17659482 сторита от концерта Rolling Eyes

# 340
  • Мнения: 91

И на мен ми се е случвало примерно да не трябва да закусвам и да пия кафе преди някакви безобидни изследвания и приятелят ми да се шегува с мен така, защото знае колко обичам кафе, но естествено аз го приемам като шега. Ако на Ели ѝ беше станало неприятно смятате ли, че щеше да сложи тези кадри? Личи си, че го е приела шеговито Simple Smile

# 341
  • Мнения: X
Оф Ивана почна с качването на 17659482 сторита от концерта Rolling Eyes

Бърза да изпревари Валката Grinning
Абе много рехава публиката на концерта, що тъй...

# 342
  • Мнения: 1 695


Адриана Първанова е като кукличка тук, някой да и’ обясни да спре да си очертава устните с тъмен молив, когато се гримира сама

# 343
  • Мнения: X
Когато Ели стане майка ще забие Пепа в кота 0.

# 344
  • Мнения: 3 978
Според мен всичко е от това че са различни хора,Майкъл ми изглежда доста обран в емоциите,Ели наистина се старае страшно много за него сякаш се опитва да изкара някакъв вид емоция от него,харесва ми връзката снаха,свекърва,тук в тези ширини трудно можем да се похвалим с такова отношение,като човек който е възпитан да се оправя сам доста време ми отне  да осъзная че мъжът не трябва да се държи настрани от нищо,защото свиква и се успокоява че ти си силна и ще се оправиш,а той си е в зоната на комфорта...

Общи условия

Активация на акаунт