Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 8 / Юли 2019

  • 181 113
  • 3 928
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 4 381
Ох, като гледах презентацията а Пепелджийска и се сетих за дългото и богато СиВи в LinkedIn. Не ми се връзват просто нещата. Ако съдържанието в СиВи-то е вярно, то просто не се връзва с презентацията и презентацията на презентацията. Нещо става, но не знам какво. Не искам да спекулирам за (не)получените знания по време на образованието, но има огромно разминаване.

# 556
  • Някъде там
  • Мнения: 16 065
Е как бе Пиринка е съвършената майка,съпруга и всичко останало,кои сте вие че няма да я слушате.😊
Каквото каже тя, това ще правите.😊
А толкова да го харесвах това момиче...
Това инфлуенсърство разваля хората почти толкова колкото и политиката,до това заключение стигнах 😊.Всички които следях  с кеф се промениха коренно.
Единствена Милена си е такава от ден първи до сега.

# 557
  • Мнения: X
Ох, като гледах презентацията а Пепелджийска и се сетих за дългото и богато СиВи в LinkedIn. Не ми се връзват просто нещата. Ако съдържанието в СиВи-то е вярно, то просто не се връзва с презентацията и презентацията на презентацията. Нещо става, но не знам какво. Не искам да спекулирам за (не)получените знания по време на образованието, но има огромно разминаване.
Аз въобще не вярвам, че Пепе има висше образование.

# 558
  • Мнения: 41
На Валери мъжът какво работи? И горе-долу на каква възраст са двамата?

# 559
  • Мнения: 2 658
Момичета, някой може ли да пусне линк към ютуб канала на тази Константина, че нещо не я намирам.

# 560
  • Мнения: X
На Валери гаджето работи като екскурзовод(?) към туристическа агенция, доколкото знам, тя е около 29-30 годишна, той може би е 3-4 години по-голям от нея.
Аз му разгледах снимките на Мартинчо в ИГ, описанията под всяка от тях просто разбиват "🌻🐥🦋🍉🥗🌞🦄🌈", само емотиконки с пиленца, еднорози и пр. Сладур. 😆

# 561
  • Пловдив
  • Мнения: 869
И двамата са си лика -прилика....
Неизживяно детство и инфантилно поведение... вече са хора на 30

# 562
  • Русе
  • Мнения: 1 095
Момичета, знаете ли кое ми направи впечатление в последното видео на Пепе (превъртях го , не съм го гледала дословно), даже и без звук, последния си го пуснах само като показа книгата ,,Живот в скалите,, , която й я е подарила нейна приятелка, с пожелание да намери/ й се случи това,което е описано в книгата. Понеже имам книгата , а наскоро и Ивана пусна в блога си ревю на нея: http://www.dreamofjoe.com/2019/07/7061.html#more-7061
, (аз също имам ревю , но няма да копирам лик, че ще изхвърча от темата) Simple Smile
Та през ,,погледа,, на всеки читател различно ще разбере за какво става дума в книгата, но за мен лично е препратка към намирането на любовта.

# 563
  • Мнения: 2 328
Гледали ли сте Ivan Lam?

# 564
  • Мнения: X
На Валери мъжът какво работи? И горе-долу на каква възраст са двамата?

Екскурзовод в Руал Травел.

# 565
  • Мнения: X
На Валери мъжът какво работи? И горе-долу на каква възраст са двамата?

Екскурзовод в Руал Травел.
Еййй добре, че каза от известно време им следя офертите, не ми се иска да попадна на него. Ще се откажа от техните услуги.

# 566
  • Мнения: 41
Ех, на мен ми приличаше на някакъв IT с много приличен доход и се чудех как видимо пореснал мъж се лентяйства с Валката, а то какво излезе! Валката завършила ли е университет или Сефора и е била тавана? Някой представя ли си я като майка и домакиня? Grinning

# 567
  • Мнения: X
Еййй добре, че каза от известно време им следя офертите, не ми се иска да попадна на него. Ще се откажа от техните услуги.
Съвсем случайно разбрах преди няколко дни.
Ако някой се жертва, ще имаме инфо от първа ръка JoyJoy

# 568
  • Мнения: 787
Валериту е на 26/7.Беше май с магистратура туризъм.
Пепе си плациика ли плацика по повърхността,от малкото,което чух от презентацията и.Заучени фрази и сравняване на нейната кастрирана креативност,с тази на дете,което опознава,разбира и възприема света тепърва.
Бих желала да видя цялата презентация,но уви.
Поне едно нещо вярно каза,че заучавайки клишета/реплики може да забравиш поредността на написаното,трябвало да има логическа връзка,ок..ама и да говориш по материя,в която не си навлезнал в дълбочина също е опасно,ако има въпроси от публиката ще цъфнеш и вържеш.

# 569
  • Мнения: X
Еййй добре, че каза от известно време им следя офертите, не ми се иска да попадна на него. Ще се откажа от техните услуги.
Съвсем случайно разбрах преди няколко дни.
Ако някой се жертва, ще имаме инфо от първа ръка JoyJoy
Може би от месец-два разглеждам фб страницата им и въобще не съм обърнала внимание, но сега като каза и видях това
Днес сме приготвили за Вас кадри от последния ни средиземноморски круиз с обслужване на български. Поздравяваме специално прекрасната група и водачa ни Мартин.
Вижте още подобни предложения тук

Общи условия

Активация на акаунт