Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 8 / Юли 2019

  • 181 017
  • 3 928
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 9 484
Това според мен е пижама.

И за мен е пижама.

Теа наскоро ми направи много кофти впечатление с един отговор в Инстаграм. Много злобно ми се струва -

# 661
  • Мнения: 3 788
Тая Тея за каква се е помислила точно? 😂 Голяма смешка, добре че е Наум, а на него добре че е баща му, че да могат и двамата да се прочуят. Много й е пораснала работата изведнъж, пък честно казано не е нищо особено според мен.

# 662
  • София
  • Мнения: 1 210
Този отговор е супер тъп, няма да я бъде дълго тея, ако продължава да се зъби така.

# 663
  • София
  • Мнения: 2 666
Без да исках бях пуснала предаването на Галя. Имаше едно младо момиче от коментаторите, с което другите леко и елегантно се подиграваха. Това въпросната Тея ли е?

# 664
  • Мнения: 6 873
Скрит текст:
Това според мен е пижама.

И за мен е пижама.

Теа наскоро ми направи много кофти впечатление с един отговор в Инстаграм. Много злобно ми се струва -
Никога не я бях поглеждала, но няма и да го направя с неутрална нагласа след такъв идиотски, груб коментар. Каква е тая? Поредната, която трябва да галят с перце, понеже е бременна докато тя се зъби и обижда? Нагло същество.

# 665
  • Мнения: X
Тейчето ми се вижда от онези женици, които изпъкват само с хубаво тяло и красиво лице, и по дифолт нали всички им завиждат и все са "киселото грозде", защото са слаби.
Много се зъби, наистина, особено в сторито, което споделих. Ако ѝ бяха казали, че има корем пък щеше да се обади как това е шейминг, какво искали от бременна жена и тн. Нема угодия.

# 666
  • Мнения: 4 717
Ето най-после една нормална снимка на скоро родила жена:
https://www.instagram.com/p/By3AKgrJOOj/
аман от плоски кореми, големи пазви и детокси!

# 667
  • Мнения: X
Въх, отворих снимката и си казах - ама тя не е ли още бременна? Само да кажа, че нямам деца и явно не съм наясно как изглежда веднага след раждането. Joy

# 668
  • Мнения: 91


Не са добре тези хора, честно 😂😂😂

# 669
  • София
  • Мнения: 2 666
Въх, отворих снимката и си казах - ама тя не е ли още бременна? Само да кажа, че нямам деца и явно не съм наясно как изглежда веднага след раждането. Joy

Различно изглеждат жените след раждането. Излязох от родилното с 1 кг. повече от периода преди бременността. Обух си старите дънки още в отделението, но момичето, с което деляхме една стая изглеждаше по същия начин.
Браво на това  момичето, че се е показало. Това е да имаш добра оценка за себе си.

# 670
  • Мнения: 3 794


Не са добре тези хора, честно 😂😂😂

После ще има - на системи в болницата за 24 часа 🙈🙈🙈

По повод тази мания да са с плоски кореми още на кушетката, след като родят ще кажа, че Кейт Мидълтън излезе часове след ражданията и беше с корем! Да, гримирана, с прическа и рокля, но не е крила коремът си. Това е истинска и силна постъпка, ама тия нашите “ВИП-мами” се надпреварват коя ще е по-по-най. Сигурно по цели нощи не спят от тревога по конкуренцията 😂

# 671
  • Мнения: 9 484
Ето най-после една нормална снимка на скоро родила жена:
https://www.instagram.com/p/By3AKgrJOOj/
аман от плоски кореми, големи пазви и детокси!

На мен някак неестествено ми изглежда този корем.

Сега загледах описанието - тагната е някаква друга бременна и мъжа й. Но не разбирам какво пише.
Та ми се струва и на мен, че тази на снимката си е още бремненна.

# 672
  • Варна
  • Мнения: 3 042
Оххх, то няма угодия... сега пък защо Антоанета не била взела Сиена. Ако пък я беше взела сигурно щяха да почнат тюхкания, че тъй като Филип го няма как ще се справи и с двете и плажа на София ще страда заради Сиена!Което си е самата истина.
Сиена няма какво да прави на плажа и нищо и не разбира! За какво да я мъкне, та и София да не може да се порадва на морето.
.

# 673
  • Мнения: X
Оф, стига Пепе и и София и Сиенаааааа, обсъждаме Тейчето, Пиринчето, Константинчето. И коремченцата. Малко разнообразие деее Joy

# 674
  • Мнения: 1 870
Константина май е препила с това Съмърсби. Едва непуубликуван поста за нея и алкохола в Инстаграм профила, го лайкна. Stuck Out Tongue Closed Eyes

И не е положителен за нея, не...

П.С. Oh wait, отговорила е дори...

Общи условия

Активация на акаунт