Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 8 / Юли 2019

  • 181 065
  • 3 928
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 878
Гледах вльога на Пепон. Много слядка блузичка и поличка за презентацийката.
Ти остави блузичката, дървото на Нютон също било много слядичко Weary

Пепе каза, че тази седмица ще качи три видеа, но май ще остане с едно. По-добре да си трае, вместо да се изхвърля. Същото като с ремонта, дето щяха да го привършват февруари месец, ама още му се не види края.

# 721
  • Мнения: 9 655
Леле тази Теа преди ми беше просто скучна, ама като чета тези коментари... Това са коментари на злобен и неприятен човек. Тези влогъри не разбраха, че ако нещо те подразни има много начини да отговориш без да изглеждаш злобар, което специално за тях е от изключително значение. Ама откъде толкоз акъл..

# 722
  • Мнения: 478
Ей сега бабата на Пепе буташе количката със Сиена в мола.

# 723
  • Мнения: 3 789


Тази езикова конструкция нещо ми е непозната.

Пепе, Ели и София са на Dirty Gradina, което за мен не е най-подходящото място за 3-годишно. Музиката гърми, коктейли се леят, детето лежи под един чадър и си ръчка на телефона, докато майка му и приятелката ѝ се кефят. Баща му е отишъл на лунапарк, но пък без собствените си деца.

Ей такива родители не искам да бъдем с ММ.

# 724
  • Мнения: 661
Ей сега бабата на Пепе буташе количката със Сиена в мола.
Еми какво да прави жената,и тя иска да обиколи магазините,Пепе и Филипчу по живота...мани двете деца ,  ще се съобразяват , аман хаахахахаха Това семейство ме изумява,всеки ден все повече хахахаха...ще е интересна развръзката по натам...

# 725
  • Мнения: X
Като нищо може да ги видим в Съдби на кръстопът.

# 726
  • Мнения: 9 484
Пепе, Ели и София са на Dirty Gradina, което за мен не е най-подходящото място за 3-годишно. Музиката гърми, коктейли се леят, детето лежи под един чадър и си ръчка на телефона, докато майка му и приятелката ѝ се кефят. Баща му е отишъл на лунапарк, но пък без собствените си деца.

Ей такива родители не искам да бъдем с ММ.

“няма време за мама, само за дечица” 🤣

Според мен явно не е имала възможност да остави София на родителите й, иначе нямаше да я вземе на кОпон.

# 727
  • Мнения: 3 789
Според мен скоро ще й отрежат кранчето с детегледането, че ще им писне от нея и глупостите ѝ. Знам ли, всичко трябва да си има граници...

# 728
  • Мнения: 46 511
Сега видях в сторито, детето си играе на пясъка с кофички, около него други на същата възраст. Съвсем нормално море за дете. Че са седнали да изпият по едно кафе на музиката, нищо няма да му стане.
Направо се изумявам какво неща намирате за неприемливи. Вашите родители никога ли не са ви оставяли при баба и дядо?

Според мен явно не е имала възможност да остави София на родителите й, иначе нямаше да я вземе на кОпон.
Според мен е с нея, защото иска да я вземе. За родителите ѝ съм останала с впечатление, че винаги са готови да гледат децата Simple Smile

# 729
  • Мнения: 9 484
Не се сърди, човече, всеки има различно мнение, няма лошо.

Lana коментира сторитата на Ели, не тези в профила на Пепе, но те мистериозно изчезнаха...

Иначе да, и аз мисля, че родителите й гледат децата на драго сърце. Имах предвид, че е възможно да нямат възможност, а не че са й отказали.

# 730
  • Мнения: 3 743
Аз съм deep into the rabbit whole с видеата на Тайна пак. Показа кемпера в последното видео... Ще са като в кибритена кутийка. Идеята за пътуване е хубава, но в такива условия толкоз народ според мен е ужасно. Във всяко видео хвали колко са ѝ музикални децата и колко си обичат инструментите сега всичко е разпродала и им го съобщава м/у другото - те разбира се са супер щастливи от факта, а иначе по 5 часа на ден свирят. Изгледах и няколко видеа от рождени дни - едно и също подарява на всяко дете за да ѝ се впише в естетиката. Тръпки ме побиват като и чуя равния мазен гласец, обаче продължавам да гледам да му се не види. След няколко видеа се чувствам като хипнотизирана, представям си само тия деца с колко промити мозъци са.

Иначе от нормалния свят- Адри е качила много хубав влог и Поли видео за медитация.😄

# 731
  • Русе
  • Мнения: 1 095
По-скоро коктейл пиеха, а не кафе. В сторито на Ели се вижда и чува силната музика типично за такива места. Съмнявам се майка й и бащата на Пепе винаги да са готови предположение,че работят, а и те са хора, не са длъжни винаги да ги гледат, когато мама и тате са в различни страни.
P.S. Моята майка ми е казала, за повече от 2ч няма да го гледам . Синът ми е на 4г и до сега 2 пъти е оставал с преспиване при баба си, през останалото време е с нас и на почивки, а като излизаме с него на заведение, винаги гледам да има детски кът , за да може хем той да се забавлява, хем ние с компанията да си обърнем внимание.

# 732
  • Мнения: 2 182
Коментираните сторита ги няма вече.
Ставаше въпрос за бар на плажа, коктейли, танци, силна музика, Пепе крещеше нещо и се поклащаше в ритъма.
София малко по-надолу под един чадър си играе сама.

Бяха 2-3 сторита, Ели ги качи, вече ги няма.

# 733
  • Мнения: 931
Ох да имаше на кого да оставя двете си деца днес...оммммм😀
Пълнолуние ли е ..кво им става 🤪.
Скарахме се с ММ ,кой да избяга 😂 и двамата искаме..ма няма кой да гледа децата.Та завиждам на Пепе в тоя момент.

# 734
  • Мнения: 4 717
Скрит текст:
Аз съм deep into the rabbit whole с видеата на Тайна пак. Показа кемпера в последното видео... Ще са като в кибритена кутийка. Идеята за пътуване е хубава, но в такива условия толкоз народ според мен е ужасно. Във всяко видео хвали колко са ѝ музикални децата и колко си обичат инструментите сега всичко е разпродала и им го съобщава м/у другото - те разбира се са супер щастливи от факта, а иначе по 5 часа на ден свирят. Изгледах и няколко видеа от рождени дни - едно и също подарява на всяко дете за да ѝ се впише в естетиката. Тръпки ме побиват като и чуя равния мазен гласец, обаче продължавам да гледам да му се не види. След няколко видеа се чувствам като хипнотизирана, представям си само тия деца с колко промити мозъци са.

Иначе от нормалния свят- Адри е качила много хубав влог и Поли видео за медитация.😄

На мен ми се струва абсолютно фейк идеята тези 11 човека да пътуват с такъв малък кемпер. Те дори нямат къде да седят по време на пътуване, да не говоря че няма как да се разминават и спят. Изобщо не й повярвах, че Омега (1г) ще се вози в скута на голямата дъщеря. Направили бяха толкова инвестиции при закувуването на всички музикални инструменти, дори имаше строг план кой кога на какъв ще свири, за да се впише в семейния бенд. Сега с лека ръка обявява, че е продала дори обувките им и тръгват с един чифт джапанки из Европа, началото на пролетта. Айде бе!
За мен си е бягство от някой или нещо. Много вероятно и да са се върнали в Австралия, но и там да са преследвани, та да крие. Днес в стори е написала  "колко била щастлива, че в Индия имала интернет" ... ми снимки, нещо... ?

Общи условия

Активация на акаунт