Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 8 / Юли 2019

  • 181 401
  • 3 928
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 9 486
Не знам дали са тези коктейлите от другото стори, но за мен самият факт, че е изтрито е показателен.
Ако е ок, защо са го махнали? 

# 751
  • София
  • Мнения: 1 662
Не ми е симпатична Пепе, но смятам, че малко преувеличавате с критиките относно поведението и - нормално да вземе по-голямото дете на море, сама с две деца със сигурност ще лудне на морето. На София едва ли нещо ще и стане, ако прекара един ден близо до парти заедение на плажа, или ако майка и изпие един коктейл. Самата аз съм отговорен шофьор, никога не съм толерирала шофирането в нетрезво и, като цяло, неадекватно (поради каквато и да е причина) състояние, но един коктейл, малка бира или чаша вино, не би попречило на шофирането след няколко часа (понеже някой спомена, че Ели е пуснала стори с въпрос да се препоръча ресторант до Бургас, а дори не знаем дали Пепе ще шофира). Вярно е, че Пепе се мъчи да се изкара безкрайно отдадена майка (като че ли вече не се и старае толкова), но, от друга страна, всяко нейно действие се критикува тук, в темата, което малко надминава тона на градивната критика. Не искам с това мнение да размахвам пръст на никого, съгласна съм с вас, че самата Пепе е едно нахално момиче, без особени таланти, креативност и възможности, но трябва ли ние винаги да търсим негатив във всичко, което някой друг прави?

# 752
  • Мнения: X
А защо трябва да ходи на морето сама майка с две малки деца, едното от които е бебе? Толкова ли е наложително?

# 753
  • Мнения: 4 717
Наложително й е да се наложи по морето.

# 754
  • Мнения: 402
Двечките пишат романа до Копенхаген и назад.

# 755
  • София
  • Мнения: 1 662
Е, принципно, не много от дейностите, които човек извършва ежедневено, са наложителни - особено тези, които попадат в графата "забавления" и "социални контакти". Не е коректно да оценявам какво трябва да вършат хора с деца, при положение, че аз самата все още нямам, но ако говоря за мен, наложително би било да си ям, спя и работя, за да мога да си плащам сметките, но слава Богу, че правя и доста други не толкова наложителни неща, защото иначе бих полудяла Simple Smile

# 756
  • Мнения: 3 796
Очевидно е че Пепе се опитва да покаже висок стандарт, розов лЯйфстайл, в който тя е прекрасна и перфектна, без една разширена пора, винаги спретната и чиста, с 2 прекрасни руси дечица, един хубав датчанин, млада майка, млад татко, животът е песен, никой не работи, ама живеят под наем за 1000 лева, правят прекрасни ремонти на чудесното си жилище, ядат авокадо тостове и филии с лютеница на заведения от сутрин до здрач, ходят по Ивенти, те са модерни инстаграмъри, инфлуенсъри, блогъри, влогъри, художници, диджей, психолози и т.н. и всички трябва да гледаме, да завиждаме, да се опитваме да сме като тях. Това показва и се опитва да ни убеди в него поне.
Реалността е че децата ги гледат роднините й, мъжът й от месец е на другия край на Европа, тя не е перфектна, съвършена, има своите слабости, недоспала е, уморена е и това е супер нормално за една майка, очевидно имаща лични проблеми с мъжа й. Никой нямаше да я съди, даже щяхме да й съчувстваме, ако се държеше нормално, не се държеше като 16-годишна на първия си летен лагер, да се слага на чужди мъже с цел да накара нейния си да ревнува, не се опитваше да се изкара толкова невероятна и просто беше нормален човек и пред камера. Но при положение, че седи и обяснява колко лесно се правят и гледат деца, как всички трябва да си имат поне едно под 30, щото после им било късно и т.н. Няма как да се очаква, че няма да я осъдим. Феновете й не я следят толкова дълбоко, че да видят колко е повърхностна и елементарна всъщност,щото са... Ами на 16 и я намират за готина.

# 757
  • Мнения: 934
С две деца на море в такава възраст и е дирекно за Карлуково😂.
Розовия облак се е спукал ..ясно е.Фичката си вее гащите ..а тя симулира щастие.

# 758
  • Мнения: 46 553
А защо трябва да ходи на морето сама майка с две малки деца, едното от които е бебе? Толкова ли е наложително?
Все едно да питаш планинари дали е задължително да идат на хижа. Обичат, могат, отиват. Защо да не отидат?

Скрит текст:
И ние си "зарязахме" бебето на 6 м. и отидохме на планина, на 1 г. пък заминахме на море. Чудо голямо. Бабите ли са ни отгледали детето?

# 759
  • Мнения: 1 532
Значи Пепе даде интересни идеи на хората, бъдете криейтив, дава единствено един съвет- бъдете деца. То голяма креативност е да кажеш на хората да се върнат като на 5 годинки, и свързва креативността единствено със рисуване ли, добре го e инфлуенснaлa Филип, ето човека взел и рисувал- като на 5!
Това, което каза е доста плоско, но пък бунтарско, както и това, което казва за работата в офис от 9-5. Все едно, в която и да е работа, колкото и тъпа или скучна да е, не можеш да си креативен, аре бе. Просто тя е За бунта. Иска да се отличава, да е извън рамката, да е топ, Еми успех, нека поживеем и видим.
Няма лошо, но пак направи паралел, сякаш другите хора живеят ужасно скучния живот, защото се съобразяват с обществени норми Simple Smile

Последна редакция: нд, 07 юли 2019, 00:24 от passionbiojuniper

# 760
  • София
  • Мнения: 386
Не харесвам Пепе, но... Като е майка трябва да откаже алкохола ли? Още повече, че в един коктейл не слагат кой знае колко алкохол. Защо е нужно да взима и Сиена? София е по-голяма, разбира, радва се на морето. Аз на нейно място бих оставила и двете децата, те и без това са свикнали доста с баба си и дядо си. 😄 На едното стори е тагнала Филип, което скоро не се беше случвало, а преди го тагваше на всяка снимка с децата, дори и да не присъства той. Случва се нещо, личи си, но понеже не се връзва с ляйфстайла, който се опитва да покаже няма да сподели нищо.

# 761
  • Мнения: 3 796
А защо трябва да ходи на морето сама майка с две малки деца, едното от които е бебе? Толкова ли е наложително?
Все едно да питаш планинари дали е задължително да идат на хижа. Обичат, могат, отиват. Защо да не отидат?

Скрит текст:
И ние си "зарязахме" бебето на 6 м. и отидохме на планина, на 1 г. пък заминахме на море. Чудо голямо. Бабите ли са ни отгледали детето?

Човече, харесвам те по принцип, но това ми идва в повече вече. Вие сте отишли на море, бабите са влезли в действие - както и при безброй други хора, включително Пепе. Само че ти, а и повечето останали, не пропагандираш майчинството като нещо лесно и за всеки, нито пък заклеймяваш майки по възраст или какъвто и да е друг параграф. Това се опитах да обясня в предния пост - никой нямаше да я съди, че е отишла само с едно, дори и без нито едно някъде си, проблемът е че тя самата разправя колко е яко да имаш дете, да работиш с него, да ходиш на бизнес срещи с него, да пътуваш с него и после не прави нищо от това.
Ако мъжа ми духне нанякъде, а аз имам две деца, и аз ще искам да духна, без деца и пр., да ми се прочисти главата. Не да ходя при други мъже, просто ей така да почина малко и да си отдъхна. Това е окей за мен, просто не и от човек, който си противоречи непрекъснато.

# 762
  • София
  • Мнения: 17 836
На сторито, дето се търка на някакъв, ли е тагнала ФилипЧо Joy

# 763
  • Мнения: 236
Аз пък съм на друга позиция: стискам зъби и отговарям на всеки един въпрос. И след няколко пъти вече спокойно си лежа на дивана, а моят мъж си върти манджи със самочувствие. Пускаш контрола и се наслаждаваш 😎

# 764
  • Мнения: 4 391
Влизам да похваля новото видео на Елизабет Фейм, много свежи и непринудени разкази със стар приятел, очаквах да сте писали... но не, страници и страници само Пепе. Съчинения по картинка или по-точно това, което отсъства от картинката. По сторитата й вие я изкарахте:
- безотговорна майка: зарязала си едното дете, а мъкне другото по пиянски барове (нищо, че са на плажа и е през деня)
- пияница - пие коктейл, който не е ясно дали не е лимонада, дори и да е коктейл, не се знае дали не е безалкохолен
- лека жена - заголила бедър, (през лятото, как смее!) докато наоколо има други мъже (на плажа, нечувано!)
- безотговорен шофьор - шофира (не е ясно дали тя) часове след като е консумирала напитка (с неясно какъв състав)

От тоя хейт, ще взема да й стана фенка...

Общи условия

Активация на акаунт