Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 8 / Юли 2019

  • 181 103
  • 3 928
  •   1
Отговори
# 810
  • Мнения: 6 930
Но ще погледна и как са си продали къщата. Хич не ми се връзва от огромна къща да минеш на кемпер за неопределено време...

Къщата не е тяхна. Били са под наем. Къщата е обявена за продан още 2017 година, а собственикът бил друг. Това го прочетох в чужди форуми.

И въпреки това! Като го дават скромни, можеше да наемат малка къща. Апропо, как се издържа такова гигантско семейство? Тайната с ют ли изкарва парите? (макар канала да е само от 3-4 години май)

# 811
  • Мнения: 3 743
Издържат се най-вече от социалните във Финландия, там с 10 деца ги осребряват. Иначе и по-нагоре писах бащата е с увреждане така, че и от там получават не малко пари.

Последна редакция: нд, 07 юли 2019, 18:54 от Emiliana V55

# 812
  • Мнения: 181
Какво работи Стефи от eat love makeup ?🤔

# 813
  • Мнения: X
Какво работи Стефи от eat love makeup ?🤔
Не знаем, питали са я много пъти, но е отговаряла, че не желае да каже.

# 814
  • Мнения: X
Какво работи Стефи от eat love makeup ?🤔
Не знаем, питали са я много пъти, но е отговаряла, че не желае да каже.
С разнообразен семеен  бизнес.

# 815
  • Мнения: X
Но ще погледна и как са си продали къщата. Хич не ми се връзва от огромна къща да минеш на кемпер за неопределено време...

Къщата не е тяхна. Били са под наем. Къщата е обявена за продан още 2017 година, а собственикът бил друг. Това го прочетох в чужди форуми.

И въпреки това! Като го дават скромни, можеше да наемат малка къща. Апропо, как се издържа такова гигантско семейство? Тайната с ют ли изкарва парите? (макар канала да е само от 3-4 години май)

Майката на мъжа и обикаляла по цял свят да набира средства от балъци, дето и се връзват на приказките. Може би оттам идват парите за издръжка.

# 816
  • Мнения: 3 743
Намерих пълните имена на децата на Тайна, болднатите Худини и Бейби аз съм добавила, че отделно ги намерих, а не бяха в списъка. Като нищо да има и още.


Ромео е с повторено средно име за да е като репликата на Жулиета в трагедията. 🤐

Искали са 10 деца за да бъдат общо 12 като Иисус и апостолите. Доведената майка на Пол (съпруга на Тайна), го смята за пророк на своето време. 😵

Последна редакция: нд, 07 юли 2019, 18:52 от Emiliana V55

# 817
  • Мнения: 787
Направо ме побиват тръпки от споделеното тук за въпросната Тайна, и сега това с имената направо... Flushed

# 818
  • София
  • Мнения: 17 775
Ами ето, че не са се справили съвсем самички Звезди и Кало, както твърдеше той. Поне си признаха.
Именно, тогава защо говорят полуистини, не знам. В самото видео създадоха коренно различно впечатление.
Ми сори, ама почти нищо не са постигнали. Не ми пука дали звучи като хейт, защото всеки може да работи при мама и тате (не визирам конкретно тях) и всеки може да си купи, като продаде нещо.
Това и маймуните го могат.
Като си изработят 200 бона в евро, тогава да се правят на интересни. Няма да ги гледам, струват ми се надменни с прекалено голямо самочувствие. Прокрадва се иззад иначе умерения и възпитан изказ.

# 819
  • Мнения: 931
За Звезди и Кало - при все, че си признаха, пак бяха тръгнали да подвеждат аудиторията. Да не кажа, че поизлъгаха.

Е аз това се зачудих..така се изхвърлиха,че едва ли не са го купили сами имота.

Последна редакция: нд, 07 юли 2019, 18:56 от MyPlace

# 820
  • София
  • Мнения: 17 775
Той това и каза. "Гордея се, че абсолютно самички си постигнахме това- работихме неуморно." И какво работихте- снимахте се.
Харесвам фотографията и оценявам умело сниманите фотографии, но не е като да са проектирали в атомна централа.

# 821
  • Мнения: 6 930
Намерих пълните имена на децата на Тайна, болднатите Худини и Бейби аз съм добавила, че отделно ги намерих, а не бяха в списъка. Като нищо да има и още.


Ромео е с повторено средно име за да е като репликата на Жулиета в трагедията. 🤐

Искали са 10 деца за да бъдат общо 12 като Иисус и апостолите. Доведената майка на Пол (съпруга на Тайна), го смята за пророк на своето време. 😵

Куруку е положението. Що не са ги кръстили апостолски имена. Нефертити, Клеопатра и Афродита ич не се връзват Joy то ипивечето от другите са оле мале, де Joy

# 822
  • Мнения: 6 874
Не мога да спра да си мисля колко ли трудно детство има дете с името Бамби.
Ще гледам Звезделина и Кало по-късно, макар че предните им видеа не успах да изгледам до края. И у мен оставят впечатление за лека надменност.

# 823
  • Мнения: 6 930
Той това и каза. "Гордея се, че абсолютно самички си постигнахме това- работихме неуморно." И какво работихте- снимахте се.
Харесвам фотографията и оценявам умело сниманите фотографии, но не е като да са проектирали в атомна централа.
Малко излезе като в оня филм.." не било кит, ами цаца".
Явно са имали предвид, че сами са си направили ремонта, без чужда помощ и наистина без кредити. Но наистина първото видео беше подвеждащо и все едно с много работа и задължителното ЖЕЛАНИЕ и мечти, са го постигнали. Кликбейт ли е било, не знам, но дома им нямаше да изглежда по-лош или някой да им отнеме заслугите по ремонта, ако бяха казали цялата истина. Просто щеше да е реалистично. Отивам да гледам новото им видео.

# 824
  • Мнения: 3 743
А де? И аз това не разбирам, как така са ги кръстили на египетски царици-езичници и гръцка богиня при положение, че са праведни християни? По форумите най-много заключват, че просто Тайна е супер превзета и е искала отличаващите се и гръмки имена - затова и ги нарича с цяло име, а не с галени като Лео', Клео', 'Салем, за другите май няма нормални съкратени. 😆 За Омега се твърди, че е с това име, защото символизира края на цикъла (демек децата). Самото име няма много добра конотация, защото значи подчинен - като антоним на Алфа, но явно символиката е по-важна в случая.

Бамбитата и Лисичките хич не им е трудно детството от имената, те си живеят в затворено общество, нямат външни фактори които да ги обезпокояват. Вътре какво се случва е много по-страшно, независимо от имената. За рожденните дни на децата с тези имена тя винаги им прави торта във формата на Бамби и Лисица, защото нали... Пак препратка, към нещо което тя е избрала и налага на децата, като разбира се казва как това им е любимото животно. А и пеперудки са позволени, нали е и то име. 😂

Общи условия

Активация на акаунт