Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 8 / Юли 2019

  • 181 338
  • 3 928
  •   1
Отговори
# 825
  • София
  • Мнения: 17 785
Аз не разбрах- продали са нейния имот, за да направят ремонт на неговия?
Ако да, значи са пълни идиоти. Никой нормален не продава стар имот в елитен квартал, за да прави ремонт.

# 826
  • Мнения: 4 717
Снахата на Тайна споменава в едно видео, че се влюбва в сина й по време на литургия, на която момчето пее (или свири, не си спомням). От което става ясно, че семейството активно е участвало в религиозния живот, може и те самите да са имали секта и да са разпространявали някакви виждания.

# 827
  • Мнения: X
Пак клюкарско, ама щом Зорница си е продала апартамента и с парите са ремонтирали този на Калоян, на нея каква й е "файдата" от цялата работа? Той си каза, че апартамента е негов, тоест най-вероятно си е така по документи. Вижда ми се много наивно да инвестираш толкова пари в чуждо жилище, пък било то и на сегашната ти половинка.

И аз се зачудих ако се разделят след някоя и друга година как ще го разделят този имот ако се води само на Калоян.Rolling Eyes

# 828
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 520
https://www.youtube.com/channel/UCfEJUzPnT-HdNqOqdX3A0lA/videos?disable_polymer=1 Заповядайте един разхлаждащ канал за лятото Grinning Заради този човек ще си взема шейкър и ще си правя коктейлчета. Grinning

# 829
  • Мнения: X
Аз не разбрах- продали са нейния имот, за да направят ремонт на неговия?
Ако да, значи са пълни идиоти. Никой нормален не продава стар имот в елитен квартал, за да прави ремонт.
Ако говорим за mint stories, явно да Joy
Ама очевидно си е друго да не теглиш кредит за ремонт.

# 830
  • Мнения: 478
Аз изгледах донякъде клипа за въпросния апартамент, ама нещо не ми е по вкуса. Прекалено много обстановката ми е на хотел. И в началото момичето, забравих името, толкова се превъзнасяше и си личеше, че не за първи път влиза в готовия апартамент, едва ли момчето само е избирало нещата... Преди по- малко от година с МП обзавеждахме апартамент, всичко сме избирали заедно. Да, хубаво е чувството да влезеш на ново място, за първи път да спиш в новото легло, ама като знам, че сме от половин година вече в апартамента и още има какво дребно да се купува, не знам кога ще мога да си позволя реакцията от началото на видеото и всичко да ми е уау! Joy

# 831
  • Мнения: 9 682
Бе то пак не стана ясно дали парите от продажбата са отишли точно за ремонта. Предполагам са разделени между няколко наследника, пък за ремонта са участвали 50/50.

# 832
  • София
  • Мнения: 17 785
не знам кога ще мога да си позволя реакцията от началото на видеото и всичко да ми е уау! Joy
Като си приемеш наследството на имот "съвсем самичка" Joy
Истината е, че с много пари нещата стават бързо и ефективно. И може всичко да ти е готово.

# 833
  • Мнения: 109
Пуснах си и аз видеата на mint stories за този мечтан дом. Накратко от видяното: започват с лека реклама, но това е нормално за инплуенсърите ни. В първото видео представят нещата сякаш те са си купили апартамента и те са си го ремонтирали напълнооо сами. Имат два апартамента и продават единия (глупава постъпка), за да си направят ремонт на другия. Постигнали са мечтания си дом съвсем, абсолютно, напълно сами със спестявания!!!!!!!
И аз не разбрах какво точно сами са постигнали?! Явно това да обикаляш магазините, за да си избираш столчета възглавнички и всякакви такива е голямо постижение.

# 834
  • Мнения: 9 486
 Мисля, че са ползвали дизайнери, та и това не са направили сами 😃

# 835
  • Мнения: 101
Аз до колкото разбрах, парите от продажбата на стария апартамент ще се пазят за някакви “бъдещи неща”, демек ремонта е с техни спестявания. Ама пак не го казаха съвсем ясно.

# 836
  • Мнения: 9 486
Да продадеш имот, за да пазиш парите за бъдещи неща?!? 😏

# 837
  • Мнения: 2 587
Аз до колкото разбрах, парите от продажбата на стария апартамент ще се пазят за някакви “бъдещи неща”, демек ремонта е с техни спестявания. Ама пак не го казаха съвсем ясно.

Дано наистина е така, защото е безумно тъпо да налееш един апартамент пари в ремонт и обзавеждане, което няма да е толкова "инстаграмабъл" след три или пет години да речем. Че гледам им е много важно това.

# 838
  • Мнения: 3 743
И аз сега се връщам от видеото на mint stories. Интелигентно звучащи млади хора, обаче наистина страшно подвеждащо с тези лозунги от миналия път. Много точно мнението на veereto, те буквално са обикаляли по магазините с роднински пари. Що за постижение? Като хора на изкуството (да кажем) поне интериорния дизайн да си бяха направили сами, те и фирма за това са използвали. Помня бяхте поствали и преди от инстаграм как обясняваха на хората, че с любов и желание става всичко. 🙄Даже сега като обясниха, че идват от обикновени, скромни семейства и са живели в трудности, как не им е досвидяло да лишат родителите си от доход за да обзаведат дизайнерски дома си. Да си бяха изтеглили вярно един кредит да си го изплащат те 10 години като толкова работят, пък техните ще отидат на една хубава почивка или просто ще живеят по-спокойно с пари в банката.

Хубава идеа и заявка за канал, но за мен лично издишаха от раз с това лъжовно начало, сега вече каквото и да градят ще е с горчив привкус.

# 839
  • Мнения: X
Кой продава имот, ако не му трябват парите, ами щото ей така? За мен е глупаво, без значение дали ще финансират с него ремонт или "бъдещи неща". Разумно е, ако с парите ще купиш друг имот.

Може би искат да стартират собствен бизнес с тях, но да бяха ипотекирали едното жилище, не да го продават.

Общи условия

Активация на акаунт