Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 8 / Юли 2019

  • 180 998
  • 3 928
  •   1
Отговори
# 915
  • Мнения: 2 182
Точно за 1 минута може да разберете в коя агенция и какво работи въпросната Ива.
Отворих и профила в инста и попаднах на следната снимка
https://www.instagram.com/p/BwsYjuujW_R/
*таблото отзад

# 916
  • София
  • Мнения: 11 747
не е важно да си подготвен само теоритично и то по стари учебници от преподаватели без желание за работа
Клише до клише.
А теоритичен няма, има теоретичен. Жалко, че в НБУ не изискват минимално ниво на правопис.

Това с правописа ако е към мен, ще си го татуирам на челото : чужденка съм и пиша на български с грешки и се гордея с това! Joy

# 917
  • София
  • Мнения: 17 773
За теб знам, коментирах това, което съм цитирала.
Ти пишеш страхотно за чужденка. Просто ми прави впечатление, когато се изсипе защитна тирада, а има подобно писане. Сами си дискредитират доводите колко са подготвени от НБУ.

Аз съм окей за по- обикновени и лаладжийски специалности- примерно маркетинг, ПР, МИО и други. Но медицина, право, инженерни и подобни в НБУ са като балет в леснотехническия.

# 918
  • София
  • Мнения: 11 747
За теб знам, коментирах това, което съм цитирала.
Ти пишеш страхотно за чужденка. Просто ми прави впечатление, когато се изсипе защитна тирада, а има подобно писане. Сами си дискредитират доводите колко са подготвени от НБУ.

Хаха аз да си кажа, че гузен негонен бяга. Да се запише също, че в държавния университет преподавателя ни по Правопис и правоговор отказваше без подкуп да пусне чужденците та и това е основната причина все още да не знам как да ползвам пълен член Joy

И да не пиша спам, много харесвам Рокси, кефи ме как като прави нещо инвестира доста и е много земна, вдигнала е на 3.6М абонатите

https://youtu.be/mCF7frg9aH0

# 919
  • Мнения: 1 695
Не виждам нищо отвратително в сторито на Филип, даже е сладко. Като не харесвам някого и най-нормалните неща в него ме дразнят и мен, ама  недейте чак така

# 920
  • Мнения: 1
И аз днес видях Филип със София на Обборище в един ресторант. Има явно някаква драма щом са поотделно.

# 921
  • София
  • Мнения: 17 773
И се регистрира, за да ни докладваш? Joy

# 922
  • Мнения: 125
Преправила е инстаграмабел-а и сторито е отново на линия 🤣

# 923
  • Мнения: 1 870
Преправила е инстаграмабел-а и сторито е отново на линия 🤣

Скрит текст:

Бахаха Ама то пак е грешно. Не трябва ли да е с двойно "m"?

Владея най-добре два от романските езици, но все пак... Rolling Eyes

# 924
  • Мнения: 1 695
То па уникалното стори, че трябваше пак да го качва. Айде, мерси

# 925
  • Мнения: 2 156
Не знам, но за Оборище трябва double B. Обборище. Определено напипват темата и с търсачка извън бг мама.

# 926
  • Мнения: 9 634
Ох, права е тази Джаферович, изобщо не е инстаграмабъл да рупаш царевица като прасе. За протокола - много обичам царевица и знам, че единствения начин да се яде е като прасе, но аз лично не бих се снимала така.
Иначе на Валери сторито с пицата не знам какво е, но аз лично много се дразня, че масово тук правят маргаритата с кашкавал вместо с моцарела, за мен си има разлика.

# 927
  • София
  • Мнения: 386
Знам как се пише. 😂 Телефонът е на друго мнение, доста често се случва да поправя думи така, както той си реши. Не смятам да влизам в спорове за университети. Когато избирах такъв, подробно се информирах за всеки, в който се предлага моята специалност. Избрала съм този, който смятам, че е най-подходящ за мен. Клишетата за НБУ всички ги знаем, но е факт, че повечето не са верни, противно на очакванията на всички, които смятат университета за дъно.

Последна редакция: пн, 08 юли 2019, 21:20 от feel_you

# 928
  • Мнения: 4 394
Точно за 1 минута може да разберете в коя агенция и какво работи въпросната Ива.
Отворих и профила в инста и попаднах на следната снимка
https://www.instagram.com/p/BwsYjuujW_R/
*таблото отзад

Т'ва инфлуенсърството не било шега работа. Ми те оперативки  си правят, таргети си поставят... И народът лапа ли лапа. След като виждам такива детайли около инфлуенсърството, съвем ще подлагам на съмнение всеки продукт, който се рекламира от в/блогърките. 

# 929
  • Мнения: X
ХА, сега се зачетох това нашето Ети ли е?
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт