Кованото желязо

  • 3 688
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 858
Aх, мечтая си за спалня от ковано желязо! Една потребителка нагоре ми взе думите като каза, че навява романтика. Е вкус приятел няма!

# 16
  • София
  • Мнения: 4 867
о, да! една приятелка си направи спалня от ковано желязо - разкошна е!
ама ние свикнахме да спим на матрак директно на пода и май така ще си останем...

# 17
  • София
  • Мнения: 35 957
Харесва ми като  елемент, който би направил интересна една атмосфера.
Представям си го в стара къща, на южен склон край морето - много слънце, много светлина, много цветя, много ефирни материи, много цвят,много пъстрота и аромат на жасмин, лавандула и портокалов цвят....
Но не и в апартамент или къща в планината...

# 18
  • Мнения: 3 576
Само легло бих купила - става за белезници  Flutter

Сега сериозно - зависи от интериора, ако е за някоя романтична морска или планинска вила би било супер.

# 19
  • Мнения: 46 520
Не, не го харесвам  Rolling Eyes

# 20
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
не, не ми харесва, бие ми на градина.
каквото и да ми разправят-за мебел ми се чини неудобно, а за легло си представям как се спъвам боса в някой от ъглите. Може и да е красиво, но не и в моята къща.

# 21
  • Мнения: 2 818
Ооо, много ми харесва. Търпи какви ли не трансофмации на меката част, а самото то е доста дълготрайно. Стабилна основа за всякакви измишльотини  Mr. Green

# 22
  • София
  • Мнения: 2 858
преди години си мислех, че става само за градина кованото желязо.. докато един ден мъжът ми не започна да го работи това... правеше какво ли не от него... и да, съчетано и с нужното му пространство - красиво си е и имам някои неща в къщи...

# 23
  • Мнения: 1 858
преди години си мислех, че става само за градина кованото желязо.. докато един ден мъжът ми не започна да го работи това... правеше какво ли не от него... и да, съчетано и с нужното му пространство - красиво си е и имам някои неща в къщи...

Ееее може ли такова нещо- хайде и на мен твоя мъж да ми спретне нещо. Като например...каквото си реши!

Разбира се в кръга на шегата. От сърце възхищавам на хорат, които умеят от студеното желязо на изваят нещо красиво! Това не всеки го може.

# 24
  • Мнения: 1 526
Харесва ми по заведения, вили, но за вкъщи предпочитам нещо по- нежно и елегантно. То си зависи и от общият интериор.

# 25
  • Мнения: 4 621
Харесвам го за огради, тераси или градиска мебел.  Peace

# 26
  • Popovo
  • Мнения: 571
Ако се връзва с всичко останало, защо не. Но като се замисля бих го сложила в градината.

# 27
  • Мнения: 8 505
Мдаа,явно все пак повечето го харесват...
Аз не виждам никаква романтика в него,само студенина и...може би полъх на нещо старо.
А градината бих си направила от дърво-по нетрайно е,но тъкмо ще сменям екстериора по-честичко Simple Smile

# 28
  • Мнения: 7 914
Харесва ми, но не да е част от интериора на дома ми.... може би за вила ...

# 29
  • Мнения: 2 924
спалнята ни е с орнаменти от ковано желязо. На мен ми харесва:)
http://i81.photobucket.com/albums/j202/hipatia/spalnia.png

Общи условия

Активация на акаунт