Някои ОКТОМВРИЙЧЕТА са вече на плаж, другите още стягат багаж!

  • 22 122
  • 291
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 959
Привет, мили Момичета или по-скоро Добро Утро!

Ади, за Теб мила има сервирано гъсто и хубаво кафе защото нищо незакусваш, нали?  Hug А другите Момичета просто не знам как започват деня си, не искат да кажат?!

Иренката, много съжалявам за повръщането на нашата красавица Николетка. Дано утре вече всичко е наред със стомахчето и да си папка всичко! Hug

Мили, на кое ресторантче се спря, " О, Шипка" ли? Капчето беше доволна от него! И аз като Иренката съжалявам че не съм Те гледала, но аз и да искам не бих могла, но съм 100% сигурна че бих се гордяла с теб, така както сигурно Андреята и мама и Тати се гордеят с красивото и остроумно създание до Тях- имам впредвид теб/ не е комплимент/. Peace

Мимето, честит Ти нов подпис, голяма чаровница е дъщеричката Ти! Дано Цецо успее да си уреди отпуската за Царево, за да си починат и двете му красиви жени- Криси и Мама!

Пиленце-74, снимката е страхотна, едва ли някой професионалист би забелязал снаждането. Красива е снимката, красива е нашата БГ природа! Ще чакаме следващият път и снимка от др. баир, да знаиш.  Hug А за местойменията, просто навик уважавам хората, дори когато говоря за тях косвено чрез местоимения. Надявам се че не е много дразнещо окото това? А за гледането, съм решила поне до 2год да се гледкаме с Дана, дотогава планирам и активно кърмене, а за след това ще видим. Доста се смях от сърце на твоето звънене на себе си! Страшна си. А за дългите Ти постинги, много им се радвам и ги чета с удоволствие, чаровна Приказливке! Целувки за Симонка! Heart Eyes

Лек и хубав, слънчев и светъл нов ден ви  желая!

# 16
  • Мнения: 136
http://www.bgphoto.net/photos/11376/t632883716937031250.JPG
Здравейте момичета. Ето ни с Вики пред къщичките където бяхме. Това е гледката от тераската ни.
Миме, ако разгледаш снимките, ще видиш ние къде спяхме. Това е в квартала на Царево Василико. В Царево няма свестен плаж. Всичко е разбишкано и строят яко хотели. Там където бяхме ние на 20 крачки има едно малко плажче, което е доста каменисто, но има шезлонги, спасител, здравна служба, а ми беше удобно защото майка и ВИКИ СЕ КАчВАХА СлЕД ОбЯД ДА СПЯТ А АЗ  grinning039 Доколкото знам Лозенец има много хубав плаж. Ние в тези къщички плащахме 35лв. за двойна стая, която е с климатик, кухненски бокс, кабелна, хубава баня с топла вода. Има в центъра на Царево един хотел Зебра с басейн, хубав изглежда, но нямаш наблизо плаж, освен централния, който не е хубав, ако поровиш в нета сигурна съм че ще си харесаш нещо.
Иренка, дано Никол бързо се оправи Hug и да ходите на красивия басейн, който имате в Правец.
Марго, айде и ти се оправяй бързо та да се видим душко, че нашто виждане стана историческо Joy Joy Joy
Засега от мене чао ,че дивчо се събуди.
Р.S Каква снимка съм качила, няма що , ще се пробвам по късно да я уголемя. Целувки от нас.

# 17
  • София, Младост 3
  • Мнения: 410
Иренка, що не вземеш да даваш на това дете някакви имуностимулатори. Явно в момента имунната система се настройва на по-голямото натоварване, вследствие контакта с други деца и може би ще е добре да й помогнеш малко. Консултирай се с педито по тоя въпрос. Аз лично смятам август месец да купя на Симона някакви витамини или нещо друго, с което да й подсиля организма преди яслата. При теб поне е добре, че още не си на работа и можеш да я гледаш. Аз, обаче, ще освободя жената и ако и Симона така се разболява, ще бера големи ядове – ще трябва да си вземам болнични, а това хич не ми харесва, ако е прекалено често. Дано Никол днес вече е по-добре и да вземе нещо да похапне. Горкото мъниче, как се е измъчило!

Кали, не ме дразнят главните букви. Просто ми беше любопитно. А за гледането, добре си решила. Полагат ли се в Канада някакви добавки на майките, които са решили лично да гледат децата си? Колко хубаво, че кърмиш още! Аз давам луди пари за мляко, защото Симоната е голям любител на млякото. А и не само от финансова гледна точка е добре. За съжаление, в българската действителност, продължителното кърмене не е често явление. 

Доре, каква е тази минатюрна снимчица, дето си качила??? Че то човек требе с лупа да я гледа.  Joy

Много ни е постна темата нещо. Айде включвайте се, пък аз back to reality на тръстиката, че работа ме чака.

Лек ден на всички!   bouquet

# 18
  • Мнения: 356
Привет и от мен Hug
Днес времето в Плевен е студено и облачно така че ще се разминем с разходката Sad
Дори, мерси за инфото, ама можеш ли да качиш повече снимки?А и тази е доста мъничка.Както казва Ели с лупа трябва да ви гледаме. Grinning
Калинче, мерси за хубавите думи Heart EyesНе казваш как и къде ще прекарате лятото.
Иренче, как е Николетка след снощните танци?Спа ли спокойно нощес?А ти?
Пиленце, нали Ели се казваше?Това за витамините е много добра идея.Аз на Криси съм и взела Мултисаностол, ама не и помогна да не лепне ангина на четвъртия ден от яслата SadДано при вас витамините да дадат по-добър резултат и Симона да не се разболява. Praynig

Аз момичета, да ви се оплача от Криси или по-точно от гърнето.Днес реших да и махна памперса, нали няма да излизаме, махнах всички килими и пътеки и от сутринта за трети път е на гърнето.Обаче имам чувството че нарочно се стиска и не пишка в него, а в момента в който я вдигна и пишка в гащите.Вчера и онзи ден беше същото, само дето пишкаше в памперса.Направо не ми се мисли колко гащички ще пера днес ooooh!Мамчета, давайте съвети как да се справя.

Айде чао за сега да отидя да видя има ли пиш в гърнето.
Приятен ден  bouquet

# 19
  • Мнения: 686
Здравейте!   bouquet
Радвам се всеки път, когато ви чета, но може би до края на седмицата няма да имам повече време да го направя. Много е напрегнато - случват се промени в работата, освен това много неща имам да свърша за РД-то, плюс няколко вечерни ангажимента и така, край няма  ooooh!

Мили, на кое ресторантче се спря, " О, Шипка" ли? Капчето беше доволна от него! И аз като Иренката съжалявам че не съм Те гледала, но аз и да искам не бих могла, но съм 100% сигурна че бих се гордяла с теб, така както сигурно Андреята и мама и Тати се гордеят с красивото и остроумно създание до Тях- имам впредвид теб/ не е комплимент/. Peace


А не, никак не е комплимент  Joy Рядко хубав комплимент от рядко прекрасен човек   bouquet Благодаря ти, просто нямам какво друга да кажа - ти винаги трогваш, Кали!  Heart Eyes И това с главните букви, което честно казано не бях забелязала  Blush, толкова ме засрами. Ти си много мил човек и дъщеря ти изглежда точно такава Hug Извинявай, сигурно си го писала много отдавна това, но аз не зная ти с какво се занимаваш всъщност? По професия имам предвид, защото иначе зная - раздаваш добрина и гледаш една принцеса (като такава) И това не е комплимент!!!!!! Naughty  Hug

Иренка, нищо не си изпуснала, мила, от моето участие вчера  Joy Беше тъпо - само се лигавехме с Иван и Андрей, а на всичкото отгоре на мен забравиха да ми сложат микрофон и съм се чувала като мишка  hahaha А Николчето как е днес? Душичка златна, лакомичка  Grinning Hug Heart Eyes

Ели, предаването беше за светския сезон  Sick Обсъждахме има ли хай лайф в България, кои са били най-интересните събития през годината, кои са били най-скандалните клюки и такива разни "жълтини". Моят приятел е един от водещите на предаването и беше странно той да ме интервюира  Crazy А твоята история с телефона е класика в жанра - жанра на майка, която има да мисли за милиони други неща. Как да не си звънне на себе си в такава напрегната житейска ситуация Sick Joy Hug

Доре, наистина е мъничка снимчицата. Да не е правена с мобилен телефон  newsm78 Иначе звучи интересно и приятно всичко за вашата ваканция Hug

Миме,дано успеете да идете до Априлци. И аз отдавна искам да го видя това място. Иначе аз свикнах с мисълта, че няма да съм цяла седмица на море и с компания, та сигурно ще отидем само за петък, събота, неделя и понеделник в Созопол. Както казваш ти, ако не ни мине котка пътя  Praynig Hug А за гърнето, аз съм по-отчаяна и от теб. Много рядко прави нещо в него и въобще не му е кеф да стои на него...Давайте съвети наистина Hug

Марго, къде си ти, сигурно още грижи береш със зъбите... Бързо оправяне! Heart Eyes

Е, до скоро, момичета и дано всеки един от нас и нашите семейства успее да изкара поне няколко хубави, релаксиращи почивни дни това лято  Hug

# 20
  • София, Младост 3
  • Мнения: 410
Иренчеее, как сте, мила? Никаква те няма от сутринта да ни кажеш дали Николчето е добре....  Praynig

Миме, аз не съм ти казала, че с теб сме градски. През август ще водим Симона да я оставим за 2 седмици при майка ми в Плевен, та може ако остане време (аз няма да седя 2 седмици, само ще я закараме с мъжа ми) и ако не сте точно тогава на Априлци да пием по кафе.  А за гърнето, мога само да ти кажа, че просто не му е дошло времето на детето, така че, ако питаш мен, зарежи за малко тая работа и си гледай кефа. След 2 седмици опитай отново и така. Няма нужда да насилваш човечето, да не стане някоя беля и да намрази гърнето. То само ще почне да го ползва, когато е готово. Това поне е моето мнение. Аз даже не съм и опитвала още да пробваме с гърнето, но бабите са ми обещали да пробват през август.

Мили, смешните  случки винаги са ме съпътствали. Просто аз съм си малко вейка и често ми се случват забавни неща. Специално тази беше опосредствана от факта, че при нас мобилните разговори преминават през гейтуей – 5 карти, 4 от които по default са със скрити номера и само една е с включен. Аз, естествено, не го знам. И то късмет да ми се случи първо да звъни от тази с открития  номер, а после от другите и то затова така се получи, сякаш някой иска нарочно да се скрие. Мани, ми за малко да вдигна биг-мама-скендъл на мъжа ми, коя е тая дето ми звъни и ми затваря!  Joy

Преди няколко седмици пак имах попадение, но то не може да се сравнява с горното: влиза един човек в нашия офис и търси Елка Нечева – това съм аз, и аз вместо да кажа "Аз съм ЕН", отговарям машинално "Да, на телефона". Голям смях падна и тогава.  hahaha Иначе редовно казвам на гостите Дочуване, вместо Довиждане  Laughing
На това му се вика професионално изкривяване. Laughing

Мили, чакай сега малко, аз както винаги пак не съм доразбрала, но така е като не съм изчела архива. Искаш да кажеш, че твоят приятел е водещ в „Защо не”. А това предаване не е ли на Марта Вачкова по Канал 1. Аз никога не съм го гледала, защото винаги съм на работа по това време. Може би твоят Андрей води някаква рубрика. А от друга страна, нещо не ми се връзва, защо Иван и Андрей – звезди от bTV (които аз много обичам да гледам), ще бъдат гости на предаване по Канал 1? Може би има друго предаване с такова име... Както и да е, да сте живи и здрави! Не скърби много за морето. Пък и нищо не се знае, я си представи да изникне някоя възможност - лятото още не е съвршило!

На мен хич не ми се работи, затова се размотавам тъй из форума...

# 21
  • Мнения: 136
Момичета, наистина е малка, незнам защо така. Под подписа ми трябва да има повече снимки. В папката вики море.

# 22
  • София, Младост 3
  • Мнения: 410
Доре, аз знам защо е такава малка: защото когато си взимала местонахожденето на снимката от БГ-фотото, си го взела не от голямата снимка, а от thumb-nail-a вляво. Двете имат различни URL.

Ето това е правилният адрес http://www.bgphoto.net/Image.aspx?PhotoId=2585391

# 23
  • Мнения: 356
Здравейте пак от мен Hug
Днес цял ден валя и направо този дъжд ми скапа настроението.
Иренката цял ден не се вясва, даже и в скайпа я няма.Дано да не е нещо сериозно с Никол Praynig
Ели, много ще се радвам да изпием по едно плвенско кафенце Heart EyesИренка и тя ми е обещала от понеделник да е плавенчанка, макар и само за една седмица.Дано само на Никол да и мине до тогава.Направо не знам какво да правя с това гърне.От всякъде летят упреци че съм била закъсняла, че съм изпуснала момента и други подобни.Глава да те заболи ooooh!А иначе в твоя офис е доста забавно.Знаеш как да разчупиш леда Peace
Като казах за главата се сетих за Марго.Доно да и е минало главоболието вече и да ни напише как е , че вече започна да ми липсва.
Мили, разбрах късно за товето гостуване при Марта.Трябваше да ни предупредиш по-рано за да можем да те гледаме.С Иван и Андрей сигурно е било доста забавно Grinning
Доре, нещо не мога да ти отворя снимките.По-късно ще пробвам пак.Дано да стане.

Отивам пак да се пробвам с гърнето.
Чао за сега , приятна вечер и много целувки на дечковците.  bouquet

# 24
  • Мнения: 2 040
Благодаря на всички ви за загрижеността и милите думи  Heart Eyes    bouquet Много ви обичам!  Heart Eyes

Днес спахме до 10ч, изморени и двете и ако не се беше обадил Драго да види как сме, нямаше и да станем скоро ..  Laughing
Иначе влизам с хубави новини (да чукам на дърво) ... със събуждането Никол само повтаряше Па-па и понеже от Испания баба и дядо ни донесоха (1 от подаръците  Laughing) една раничка на ДИСНИ пълна с макарони под формата на мечета, пчелички и разни му там животни, та викам дай да посваря малко да видя дали ще яде, пък ако неиска отдавна не бях варила макарони и така ми се ядяха  Embarassed hahaha та сварих и Николетка даже горещи ги яде, нямаше време да ги чака да изстиват .. егати яшното дете съм имала  Laughing Изяде нейната си купичка и аз отидох да гладя в др.спалня, че да идем до баба и леля, а тя в хола започна да танцува пред ТВ-то (което много ме радваше) и като се връщам кво да видя, тя спи на дивана, като крачетата й се веят надолу, та я оставих малко и излязохме .. Отидохме у баба, та иска да си ходим, съблякох й дългото панталонче че беше кофти времето, наща си го взе, взе си чантата, хвана ме за ръчичка и ме дърпа да се обувам .. едва я накарах да влезе, не признаваше нито леля, нито баба .. те се правеха на сърдити, после наужким плачеха - не и не - да си ходим при Даго .. викам: тати не е в къщи, да не ме караш до София да ходим ...  Laughing Но заигра се, яде препечена филийка със сиренце, коко малко и преди 30 мин. се прибрахме .. Аз отидох в кухнята да готвя а на нея й казах да отива да ляга ... по едно време викам да я видя кво прави, а то нашата легнала на нейната си възглавничка в средата на спалнята, съблякла се, събула си чорапките, завила се и спи та чак сънува ...  Laughing
Та аз веднага седнах да ви пиша и да изгледам поне една серия от моя филм, че Драго нощес е с 1 серия напред от мен и като си дойде след час да гледаме заедно ...

Ели, толкова се радвам, че се завърна в нашата тема и нямаш пропуск ...  Heart Eyes
Иначе давам на Никол: Саностол и Есберитокс, като Саностол от 2 седмица не съм й давала, но Есберитокса го пи до мин. седмица .. така че не е БЕДНА тя на имуностимулатори ..  Laughing

Мила, за теб може да е било тъпо, ама аз исках да те гледам в предаването и ме е яд че съм го пропуснала .. трябваше да ни кажеш .. имаме си звезда в групата, а тя се крие  Heart Eyes Laughing

Доре, радвам се че се завърнахте от морето и че сте си изкарали супер ..  Heart Eyes
Снимките немога да ги видя обаче, нещо ми се отваря една малка само ...  newsm78

Ами тва е от мен засега, почвам да приготвям масата за вечеря, че Драго всеки момент ще си дойде и утре дано пак всичко е наред, даже по- добре и от днес и пак ще пиша ... Лека вечер на всички!  Heart Eyes




Последна редакция: чт, 13 юли 2006, 17:32 от Irena80

# 25
  • Мнения: 505
здравейте   ето ни и нас най-накрая  ooooh! 

не сьм ви забравила  а просто не ми остава време от ДЗВЕРОВЕТЕ   #2gunfire
а и клавиатурата от която пиша е РУСКА и си диря буквите една по една че и КРеДОРА не е в ред  #2gunfire

САМО ВИ пиша че сме ДОБРЕ а по късно ще рапортувам подробно




както можете да видите от снимките си прекарваме ОТЛИЧНо ... и другото можете само да си го представите.... Joy


ЕТО ВИ ОщЕ МАЛКО СНИМКИ ОТ НАС....

Последна редакция: чт, 13 юли 2006, 19:14 от wily

# 26
  • Мнения: 2 959
Привет и от нас, Момичета!

С хубава новина посрещаме новият ден- оздравяването на Николетка! Иренка, дано все така да Ти папка и спинка малката Принцеска. Hug А Илиянка, ще водите ли на Плевен или ще сте си само двойка с Никол? newsm78

Пиленце-74, ама Ти един месец как ще изкараш без Симонката? Май събота и неделя ще се пренасяш на Плевен, а? Hug

Мили, питаш каква съм по професия- бях компютърен инженер, но всичко е в минало време. Сега съм само Мама на Дана, а пък за после ще му мисля като дойде времето. Стискам ви палци да се сбъднат плановете за Созопол! Hug

Мимето, и аз търпя пълен провал с гърнето, не го харесва и нямаме още нито едно попадвние там! Peace

Дорий, Вие си починахте с Викито и баба, но Тати кога ще почива? Hug

Вили, много се радвам че изкарвате чудесно. Стискам Ви палци, така да е и занапред и да трупате топлина, слънце и любов и за в София! Татито е при Вас, нали?! Hug

Пимпа, липсваш мила! Как си, не изкара ли най- накрая тоз мъдрец? Здравко замина ли? Hug

Ади, много работиш, няма ли за Теб почивка? Целувки за елегантният чаровен кавалер с красивите очи- Мишо! Heart Eyes Още ли си на "слим- кафето"? newsm78

Мамарени, как изкарахте на Велинград? Чакаме разказ, моля, вече си имаш лаптоп в Ботевград и остава само Интернета да уредиш и отново да си при нас! Чакаме Те! Целувки за Ванката бате Николай/ нали така се казваше племенника?/. Heart Eyes

Лек и хубав нов ден Ви желая!

# 27
  • Мнения: 136
http://www.bgphoto.net/photos/11376/o632883716937031250.JPG
Е това вече май е друго, благодаря за помоща Пиленце.
Иренка радвам се че Николетка вече е по добре.
Марго как си мила?
Калинка и татито си е починал тук без нас. Наспал се е, което за него е ПОЧИВКА, ходил е на риба с приятели, та не го мисли сладурче.
Момичета ние тази година пак ще ставаме кумове. Направо не знам какво да си купя. Трябва да е нещо официално, но и не чак толкова, защото ми писна да купувам дрехи за по едно обличане.
Вики се събуди и вика мамо, мамо, отивам да го извадя от леглото, че ми пропищя ушите. След обяд пак ще се видим Wink Целувки и хубав ден от нас.

# 28
  • Мнения: 505
ето ме вече с подробности....

та за плажа какво да ви кажа ходим всеки ден, и там пада голяма игра в пясъка и водата, Диди много се харесва и така се изморява, че всеки ден спим на ПЛАЖА под чадъра.... Blush може само за половин час,...но непропуска.... а после и у дома пак СПИМ.... ooooh!.. а сутрин е от най-ранобудните, ама как няма да е при това СПАНЕ през деня..... #Crazy

плитките на Петя сама ги ПЛЕТОХ и поради тази причина, ги правихме ТРИ пъти... направо ми се взе здравето,... но сега преоткривам плюсовете им,.. а те за нашият случай не са никак малко,... не реША коси ,,.. и Петя е много доволна, че не трябва да търпи всекидневните ми инвазии върху косата и... #Cussing out Sick #Cussing out  а ето и трансформацийте и

                                      
с конци по цялата дължина    с конци само в края          с ластичета....


Ади, едно голямо БРАВО за новата ни темичка,... все едно за нас си я писала...

Кали, таткото за наше съжаление не е с нас... че в часният бизнес....не питат за тъгуваши жени,...и плачеи деца,... като се е хванал да върти търговия,...да си сърба попарата,...не че не ни липсва...но ни е обещал през две седмици да идва да не го забравим съвсем,.. поскоро Дидката де Joy

Ели, не знам  какво работиш, но ФОТОМОНТАЖА ти е супер,...а и не мисли, че аз съм от ГОЛЕМИТЕ СПЕЦОВЕ... просто така ме ХВАЛЯТ момичетата от ФОРУМА....

Иренка, дано всичко да ви е вече наред,... ходите ли още на градина,...

Марго, оправи ли се след зъната ти ОДИСЕЯ... голяма гадост са това мъдреците, и не разбирам защо изобщо излизат като за нищо не стават  #2gunfire

Мили, съжалявам за отпуската и провалената почивка,.но дано излези и друга възможнист по нататък...пожелавам ти го...че ако знаеш каква е радост на плажа за МАЛЧОВЦИТЕ... hahaha 

Последна редакция: пт, 14 юли 2006, 16:27 от wily

# 29
  • Мнения: 686
Работни привети и от мен!

Колко хубаво, че си имаме здрава НиколGrinning Браво! И какво казваш, Иренка, сама се съблича и завива  Joy Толкова сладко наистина. Моят калпазанин такова нещо никога няма да направи - той е готован  Sick Целувки и все така ящни и весели да бъдете!  Hug

Вили, страхотни снимки и настроение! А каква красива "плитка" си имате  Grinning Но как имаш търпение да правиш такива неща  newsm78 И двете ти деца са красиви! Хубаво време и приятни емоции и по-нататък! Hug

Доре, защо не изненадаш младоженците, като се спретнеш по едни къси джинсови гащи и потник като за плажа?! Такава секси кума рядко се среща  Laughing Успех при избора на тоалет  Hug


Кали, имаш страхотна професия значи...за компютърната имам предвид, защото другото ти е призвание и щастие  Hug

Миме,с Иван и Андрей наистина беше много забавно. Те първоначално имат едно такова самочувствие, което крещи: ох, кво си губим времето с други хора и по други предавания... но впоследствие и те се забавляваха  Peace Как са опитите с гърнето? Hug

Ели,моят Андрей води една част от "Защо не". Марта си води нейното време, а той заедно с едно друго момиче водят тяхното си. А ти какво работиш, защото аз пък това съм пропуснала  Grinning Hug

До скоро, мили хубавици!  Heart Eyes Hug Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт