Някои ОКТОМВРИЙЧЕТА са вече на плаж, другите още стягат багаж!

  • 22 155
  • 291
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 959
Слънчеви и топли привети, Момичета!

Мира, стискам Ти палци за защитата. Дано късмета да е с Теб. Успех, кураж и много спокойствие ти желая, в тоз важен за Теб момент.  Hug После да пишеш, ще чакаме, да знаеш! Целувки за Танчето и Валката! Heart Eyes

Вили, много Ти е симпатично "негърчето" кака Петя с тез плитки, но й нашата Октомврийска красавица не пада по долу. Явно добре се забавлявате там, то са плитки, слънце, море, хамаци, разходки...А това коте да не си го носите на София, като заместител на горкият Бъчо? Hug

Мили, приятни последни приготовления за страхотната годишнина. Това е разкошна преломна възраст. Изживей мига си както подобава на едно пораснало вече красиво Момиче- Жена!  Hug

Иренката, липсваш днес, да не освобождаваш хард- диска на Дражко от филми? Какъв специалитет сготви пак, казвай! Как е Галката, какво разказват свекърите за Испания? newsm78

Дорий, успех в избора на нова дрешка, все пак ще бъдеш "специален гост на събитието"- кумица, така че приятно щурмуване на магазините в търсенето! Hug

Лек и хубав, нов, слънчев и топъл ден Ви желая!

# 31
  • Мнения: 686
Привет, мили мами и мъници!  Hug

Днес от рано съм станала да се подготвям за утре. Кали, благодаря, мила, за пожеланията! Честно казано, днес сутринта си дадох сметка, че никога повече няма да бъда на 20-и-няколко  Tired Малко тъжно ми стана, признавам. Но както и да е. Влизам да ви помоля някой да ме просветли как и откъде да си сваля хубава музика за партито утре - нещо за танцуване, но не тип хаус или диско, ами нещо по-приятно, знам ли... Нещо като на Каризма Минаваш през мен или на Братя Мангасариян Теро-реро...  Thinking
Много ще ми помогнете, ако ми обясните откъде мога да тегля безплатни mp3 или там някакви торенти... Ужас, нищо не вдявам от тези работи, а са ми интересни и искам да знам. Но няма кой да ме научи  Cry  Wink
Благодаря ви предварително и по-късно ще вляза да видя дали някоя от вас може да ми помогне.
Целувам ви за хубав ден  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 32
  • София
  • Мнения: 3 060
Здравейте и от мен!
Пак ли съм се позагубила или просто сте били много активни напоследък?

Иренка радвам се да чуя, че Никол е добре, като прочетох първия ти постинг за повръщането прелистих всички да видя дали си писала - и Слава Богу - оправило се е малкото коремче  Hug То вярно, че Никол е една - как беше - мИникенка, ама чак пък да гладува - тя на мама се е метнала - една фина и елегантна дама! Сега да наваксате - и с игри и с ядене  Joy
А с този филм и мен ме заинтригува - хареса ми описанието, трябва и аз да го потърся из нашия сърсър. Само дето ние, за съжаление, не можем да сваляме от Дата - имаме някаква забрана и нищо не мога да сваля от там.

Мира май днес е Големия Ден - стиснала съм палци и на краката - вярвам, че си се подготвила добре, остава и да бъдеш оценена подобаващо! Пожелавам ти най-вече успешна реализация с бъдещата диплома!

Маргоооо кво стана бе, мила! Искам да ти кажа, че и моите мъдреци да легнали - хоризонтални са в костта, в посока към седмите зъби и подпират в тях. Вече имам 2 извадени. Първия, като започна да ме боли (т.е. да расте) - адски гадна болка е - чак ухо, гърло, глава....но тогава зъболекаря ми каза, че не трябва да го чакам да си расте, защото ще ми разруши седмия съб и веднага ме прати на хирург да ми го извади. Е, с операция е, режат венеца, копаят го от костта, ама така или иначе ти нищо не усещаш, само като пусне упойката...ама след онези болки дето си изтърпяла докато расте това е нищо! Мисълта ми беше - да се консултираш и с друг зъболекар, защото на мен ми ги извадиха възможно най-бързо, да не направят повече бели, на тебе защо ти казват да ги чакаш и да се мъчиш  newsm78

Мила аз да си кажа - съжалявам, ама не мога да ти помогна Sad нямам навик да тегля такива неща, обикновено си пускам радио и каквото свири - такова...не може ли да помолиш и гостите си да донесът - кой каквато музика си има, сигурна съм, че ще съберете богата фонотека  Hug Пожелавам ти много весело да изкараш на партито, да се забавляваш от сърце, и - моля те, не се замисляй за това какво отминава, а за това какво ПРЕДСТОИ! Аз, например, с нетърпение чакам да стана на 30 (няма да чакам още много, сега, през октомври идва и моя ред Wink ) защото в моята професия възрастта е плюс, ако си по-възрастен имаш повече тежест, а и понеже ти изглеждаш ПРЕКРАСНО, помисли си само как всички ще казват "Ти си на 30 - сериозно, това не е възможно! Давам ти най-много 22"  Joy
И още нещо - и аз да те "порицая" Simple Smile  ако пак имаш медийни изяви - признавай си от рано, да те гледаме, да се разтъжим и да се гордеем с теб!

Ели много се смях на историята ти с телефона  hahaha Радвам се, че вече си редовна тук в редиците, стига си чела назад, каквото си изпуснала - заминало е, сега пиши такива интересни случки, да се забавляваме на твой гръб  Twisted Evil
А за снимката, дето си я сглобила - ако не го беше написала нямаше да ме хвърлиш в такъв размисъл, но понеже си обърнала внимание - взирах се, взирах се и не открих къде се събират двете  Crossing Arms Така че недей да скромничиш! Двете с Вили сте нашата гордост - имате афинитет към тези неща  и ви се отдава Peace

Дори нали каза, че вече имаш една "кумска" рокля - не може ли пак да я облечеш  newsm78 иначе има много хубави неща по магазините, но всички рокли са или много къси, или с много широки деколтета или много скъпи  ooooh! (Знам, защото наскоро една братовчетка на мъжа ми се омъжи и не искаше булчинска рокля, защото вече бяха подписали - е, 10 дена обикаля докато открие нещо подходящо, направо се беше отчаяла...)

Миме добре дошли! Радвам се, че сте изкарали добре, че тук слушахме за някакви порои по южното черноморие...А снинмките ви нещо не можах да ги разгледам, въждам ги на тъмбнейли, но не ми ги зарежда големите  newsm78 това бг-фото нещо се дъни от време на време  #Cussing out

Кали и аз да си призная, че сега, след като Ели обърна внимание, видях, че пишеш местоименията с главни букви  Embarassed Embarassed Наистина е страхотно, ти си невероятен човек, много съм щастлива, че имам шанса да общувам с теб - през хиляди километри! Помниш толкова неща за всички нас, живееш с нашите проблеми, с нашите семейства, вълнуваш със всеки от нас, за нещата, които го безпокоят и оспяваш да внасяш много толкина и чувство във всеки твой постинг! Надявам се (сигурна съм!), че твоят мъж и прекрасната ти дъщеря оценяват какво съкровище си имат в къщи и го пазят и обичат!
Какво стана с вашата почивка? Планирах те ли вече лятото? Ще си идвате ли в БГ? Всъщност (защото май съм пропуснала  Embarassed) твоят мъж българин ли е? Кога ще видим принцеса Дана на живо?  Hug
А слим-кафето още не съм го изпила, те са 12 пакетчета и се пият по мах 2 на ден, но аз пия по 1, защото не ми харесва, но пък ми подтиска апетита   Peace Вчера съм обядвала 1 домат, и то, за да хапна неща, не защото съм била гладна...

Приключвам вече, че ви отегчих. Отивам да си видя детето, то гледа "Ну Погоди" в захлас  Joy Снощи бяхме на един детски Рожден Ден в едно кафе до басейна Спартак - има катерушки, пързалки, люлки - голяма игра падна, Мишо изобщо не се сети за мен - само баща си викаше от време на време. Катери се по стълбите на пързалката, като алпинист е  Crazy аз седнах с гръб да не го гледам, че ми се изправя косата  Stop Ама имаше много каки и 1 батко, те се надпреварваша да го пазят и да го люлеят, че беше най-малък, та ние пийнахме по биричка свободно  Embarassed прибрахме се в 10ч, Мишо заспа в колата на връщане и аз реших, че е много изморен, но като се прибрахме се разбуди и айде пак игра...та до 12  ooooh! това дете има толкова много енергия...кажете някакъв спорт, за такива дребосъци, да го запиша, та да се изтощава и да заспива по-рано  Crazy дали морето няма да му подейства така  newsm78 я Диди как спи на плажа...май е време и ние да стягаме куфарите  Thinking

# 33
  • Мнения: 2 959
Слънчеви привети, мили Момичета!

Мили,
Честит Ти Рожден Ден!
Бъди най- вече здрава и много щастлива и късметлива мама и съпруга и приятел. Весел празник с усмивки и приятни емоции Ти желая! Hug

Ади, за Мишо. наистина май едно морско пътуване ще му се отрази добре- хем ще се поразнообразите и Вие с Татито, хем и детенце ще се налудува. Вили също го каза преди! Така че наистина стягайте куфарите! Какво стана с твоето спортуване, ходи ли днес? Hug

Мирка, как мина? Ние стискахме палци! Hug

Лека и приятна неделя Ви желая!

# 34
  • София
  • Мнения: 3 060
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, СКЪПА МИЛА!  newsm59
Пожелавам ти от сърце да си все така чаровна и усмихната, да се чувстваш реализирана и като майка и като съпруга и в професията си! Всички много да те обичат и да те ценят!
 newsm59
Весело изкарване на тържеството довечера! Чакаме снимки и да разказваш как мина  Hug

Мишо се събуди, добре, че успях да напиша най-важното за днес  Hug

# 35
  • Мнения: 686
Благодаря ви!!!!!!!!!! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Всъщност наистина е хубаво да си на 30 и затова още повече благодаря на Ади и Кали за успокоителните думи  Hug Hug Hug
Е, само лошичкото е, че снощи се разболях  ooooh! Какво ми стана, откъде ми дойде - не зная, но ме боли гърло, отпаднала съм, пресипнала и така - дано не ми развали довечера празника това нещо  Praynig Всъщност се натъпках с хапчета и разни друго щуротии - дано мине до довечера, стискайте палци  Simple Smile
Благодаря ви още веднъж, момичета, и по-късно пак ще пробвам да вляза да ви разкажа как тече денят  Peace Сега лека почерпка: Wink   party023 newsm38 Wine Glass
Ади, това, което пишеш за Мишо, е точно нашият случай. И аз се кандидатирам за записване на спорт, дето ще го изтощава малко. Вчера особено ни побърка. Вие кога планувате морето?
Кали,искам само да ти кажа, че си позволявам да се присъединя 100 % към хубавите думи на Ади за теб  Hug
Прекрасен ден и ви прегръщам  Hug Hug Hug

# 36
  • Мнения: 136
Честит рожден ден Мили! Желаем ти много здраве, щастие, любов и     нека всичките ти желания бъдат наши пожелания!

# 37
  • Мнения: 505
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, МИЛИ МНОГО ЗДРАВЕ, щАСТИЕ И ЛюБОВ ОТ ХОРАТА ОКОЛО ТЕБ И НАЙ ВЕчЕ ОТ АХДРЕЙКОВЦИТЕ   bouquet  bouquet  bouquet

добре, че погледнах, иначе щях а пропусна КуПОНА, МИЛИ  да си изкарате чудесно, а музика не съм теглила че процедирам като АДИ или радио или ТВ... но дано си го решила проблема , за да няма издънки на КУПОНА....

КАЛИ, котето го приватизирахме ТУК от съседния блок, та да има с какво да се занимава каката, а иначе за СОФИЯ още не сме изяснили какво ЖИВОТНО ще гледаме, но опредделено няма да е котка,... че много ми миришат като се гледат в апартамент...  ooooh!  иначе ги обичам Hug



# 38
  • Мнения: 2 959
Добър и светъл нов ден Ви желая, мили Момичета!

Мили, Ади, Пиленце-74, Верче, Мирка, лека и спорна работна седмичка да имате!

Мили, Ади, дано да се сбъднат морските почивни планове за да се радват Андреята и Мишо.
Пиленце-74, как беше на вилата? Очакваме красива природна снимка и от другият байр, ако си го изкачила!
Верче, как сте с Викторийка, как върви кърменето?
Мирка, как мина "ехинацеята", ние всички стискахме палци!

Иренка, приятни почивни мигове на Плевен и Берковица. Ще ни липсвате с Николетка!

Мимето, обажда ли се братчето от америката? Харесва ли му? Целувки за фотогеничната Ти принцеска!

Вили, наслаждавайте се на морското почивно лято- мечта за много от нас! Целувки за Дидката и Петята!

Дорий, успех с търсенето на нова дрешка. Как са Ви новородените бебчета, видя ли ги след морето?

Пимпа, дано таз седмица си вече сред нас, много ни липсвате с Камито!

Стели Мели, приятни приготовления за морето. Как сте с Вальо, горещо ли е по Елхово?

Селина, кога ще се приберете от Стара Загора? Как са Лекси и баткото?

Хубав и слънчев нов ден Ви желая!

# 39
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Здравейте на всички мили момичета ,благодаря ви много на всички че ме подкрепяхте нямам пак много време ,но не можех на не напиша как е минало всичко но първо.
Мили,честит рожден ден пожелавам ти всичкото здраве и любов на земята
Извинявай че е на патерица миличка но аз съм много несериозна напоследък дано ме изтраете
Та за защитата мина супер имам пълно 6 и съм много щастлива заслужаваше си четенето.
Кали все да ти пиша че ми промениха темата и писах за земеделието в Бургас и членството ни в ЕС да не изпадам в подробности, но стана много сполучлива,та така всичко вече мина когато ни връчват дипломите ще кача снимки.
Ами засега ще спирам дано довечера имам повече време и да успея пак да се разпиша.
Лек весел и усмихнат ден ви пожелавам и нацелувайте мъниците  bouquet


# 40
  • Мнения: 356
Привет и от мен Hug

МИЛИ, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН.ЗДРАВЕ, ЩАСТИЕ, КЪСМЕТ И МНООООГО УСПЕХИ В ЛИЧЕН И ПРОФЕСИОНАЛЕН ПЛАН.БЪДИ ВСЕ ТАКА МИЛА, КРАСИВА И ДОБРА.

Мирка, честито и на теб мила.Ти си нашата гордост.И как се справяш със всичко...Браво на теб.Продължавай все така.
Ади, май си се обърлака.Ние още не сме ходили на море.Само разпитвах, защото сме решили да ходим на Лозенец.Ама след тези дъждове май малко се поразмислихме.
Марго, как си?Избиха ли най накрая тези зъби?
Иренче, утре ли ще пристигате в Плевен?Айде, че вече ми свърши търпението. Heart Eyes
Кали, снощи се чухме с брат ми.Решил е да почва втора работа.Малко е кофти, защото ще спи от 18.00 до 22.00.Втората ще е в някакъв хипермаркет и ще е нощна смяна.Не знам дали ще издържи, защото другата му работа е доста тежка (физически).

Момичета, днес пак заведох Криси на ясла.И плака повече от първия път.В петък се отбих да ги питам какъв е редът , след като е била болна.Бях чувала че се взимат от лекаря някакви контактни бележки.И тя само че вкарах количката в двора на яслата така се разплака милата...че чак се запънала и не иска да излезе от количката.Цялата ясла ни разбра.Явно помни и си мислеше че ще я оставя.А днес пак ми се скъса сърцето.От както започнах да я водя много се промени.Постоянно плаче за мен и  не се отделя от мен.Не признава никой, даже баща си.А не дай си Боже някой да я заговори само , веднага се лепва за мен и иска да я вдигна.Сугурно си мисли че ще я вземат.Дали не се е травмирала много.Иначе не плаче цял ден.Само сутрин.Днес бях на косъм да си я оставя в къщи.И сега съм раздвоена.Дали да не си я гледам и да тръгне направо на градина?Това са моите дилеми

Чао за сега и приятен и слънчев ден.  bouquet

# 41
  • Мнения: 2 040
Здравейте и от мен .. влизам с лоши новини, не ми се пише въобще даже, но поне малко да ми олекне, че ми се плаче, та ми се вие ..
Съжалявам, че постинга ми ще е толкова тъжен, но съм скапана .. Никол ми е болничка .. вируса и бил поотихнал, но не е бил изчезнал напълно и в петък вечерта повърна отново, а в събота се събуди отпаднала до немай къде, само гледа къде да си сложи главичката да легне и да поспи .. скапа ми се сърцето като я гледах така .. 2 дни, цели 2 дни не е правила нищо друго, освен да лежи и да спи ... а на всичко отгоре в събота следобяд вдигна и темп. 38.4гр., та почнахме пак с Неруфена и Есберитокса .. Ей сега се прибрахме от лекарката, каза че освен вируса, всичко й е наред друго, преслуша я - няма нищо, гърлото е наред, но умората и отпадналостта са налице .. Снощи повърна за последно, днес до момента нито е повръщала, нито темп. има, но й се спи .. едва изтрая за наш скапан късмет една камарата деца пред кабинета на лекарката, даже по едно време мислех че спи на рамото ми ..  отвреме на време ми казва по нещо, но толкова тихо, че даже незнам кога казва ДА и НЕ като я питам нещо ... Предписаха ни само ЕНТЕРОЛ и Есберитокса да продължа и в сряда на преглед ... На път за насам влязох в магазина и понеже лекарката каза да не я насилвам с яденето, даже да мине на диетка и никакви готвени и пържени храни, нито плодове сурови, та викам си тя обича кремвирши, може пък поне малко да хапне .. тя горката като ги видя направо пощуря за тях (като невиждала ядене), та магазинерката й отряза още в магазина и всички хора й се възхищаваха как сладко яде седнала на един стилаж .. а на мен ми се къса сърцето като знам че това е първото нещо което яде за деня .. И така, сега се прибрахме и тя изморена сякаш е качвала Еверест сега заспа и реших да седна да ви пиша, че незнам кога ще вляза пак ...
Мименце, разбрахме се със свекър ми да не идва утре, та май ще поотложим гостуването, но само с 1 седмица, че живи и здрави на 24.07 ще дойде тати да ни вземе на Берковица и след това, ама да не си правя сметките без кръчмар, че онзи ден мислех какво днес ще приготвям за Плевен, даже поприготвих някои неща, но ЗДРАВЕТО преди всичко ... Дано се оправи детенцето ми, че ще умра от мъка ... Никога не съм я виждала така отпаднала, нито й се играе, нищо не й се прави, само проявява желание да я люлям на люлката и щом я сложа и тя заспива веднага .. Ами това е от мен засега ... Стискайте палци, моля ви .. толкова време я пазих здрава, кви са тия скапани вируси и настинки мамка им, съсипаха ми детето ...
Ставам че наводних клавиатурата  Wink

Мила, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН миличка и сори за закъснението ..
Желая ти цялото щастие на земята, но най- много от всичко - здраве!
Дано си се оправила за купона снощи и сте си изкарали супер!  newsm51




Мира, ЧЕСТИТО ДИПЛОМИРАНЕ и безброй успехи в професионален и личен план  newsm51

# 42
  • Мнения: 686
Момичета, много благодаря на всички ви за милите думи и пожелания!!! Трогнахте ме дълбоко  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Както обичам да казвам, да ви се връщат тъпкано всички прекрасни пожелания  Laughing Много сте мили, благодаря ви! Честно казано, много мои "приятели" не се сетиха въобще да ме поздравят, въпреки че знаеха, а вие...абе нямам думи, страхотни сте и много ви обичам  Hug Hug Hug
По-късно ще пробвам да вляза пак и да ви разкажа по-подробно за вчера.
Иначе има снимки на:
http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=2104&AlbumId=59993

Иренка, миличка, много съжалявам за болничката Никол! Толкова мъчно ми стана, но недей да плачеш, моля те  Praynig Много бързо оздравяване й желая и стискам палци да нямате повече такива премеждия. Да влезеш съвсем скоро и да разкажеш как тичате по свежите правешки полянки! Душичката, да я нацелуваш от мен  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Мирка, честито, мила! Браво на теб!  smile3501 smile3501  smile3501
Миме, много тъжно ми стана за това, което разказваш. Не бих могла да дам съвет дали да тръгнете директно на ясла...Може би някоя мама с повече опит може да каже...Но ти не се отчайвай - нормално е да е толкова привързано детето към теб  Hug
Кали, хубава седмичка е на вас! И честит нов аватар на безкрайно сладката ти дъщеричка! Hug
Вили,казах ли ти, че разгледах всичките ви снимки и сте голяма идилия  Sunglasses Личи си как слънцето ви е направило щастливи.  Hug
А накратко за рождения ден - беше не това, което очаквах и исках. В смисъл, че обичам щурите купони - с много танци и силна музика. Първо не се бях справила особено добре с музикалния фон, а и уредбичката беше слаба. Второ, на хората въобще явно не им се танцуваше. Седяха си през цялата вечер с много малки изключения. Всички твърдят, че им е било много приятно и наистина тази градина е доста хубаво местенце. Но на мен просто ми се искаше да е по-запомнящо се  Sad Както и да е. След това отидохме в Backstage (за който не знае - това е едно клубче с жива музика - някои казват, че е дупка, но на мен ми е любимо  Peace Аз принципно ненавиждам дискотеки и подобни, които събират много хора с безизразни лица и повтарящи се дрехи. А това е малко ъндърграунд - в буквалния смисъл на думата също  Laughing) Та в Бекстейдж свири любимата ми бг група - ТЕ. Имаше още двама рожденика - една мацка, която също ставаше на 30 и Димо - фронтменът на група P.I.F. И имаше цяла вечер поздрави и за трима ни. Лично за мен Любо изпълни нещо невероятно - песента Imagine, само че с импровизиран текст от типа на "Честит рожден ден, Мила" и т.н. Заснех го с камерата. Ей това беше еманацията на моя празник - много ме развълнува. Всички пляскаха и се радваха заедно с мен, а накрая излязох при Любо и го разцелувах  Blush Бандата е невероятна и особено в такива клубове правят много свежи, много музикантски сешъни. Та там беше хубаво. Иначе нали в събота се разболях... Чувствах се добре на партито, но загубих тотално гласа си и започнах да говоря като за 12 импулса в минута  hahaha И сега съм така - много съм смешна!
Получих и куп подаръци, а букетите с невероятни цветя съм ги заснела специално, за да ги покажа на вас, но ще ги пусна по-късничко.
Това беше  Simple Smile Може по-късно да се сетя нещо повече, но като цяло съм доволна.
Хубав ден и благодаря още веднъж за милите ви пожелания!!! Hug Heart Eyes Hug

# 43
  • Мнения: 163
Привет мамчета,
Аз  съм бъдеща августинска мама и влизам във вашата темичка с едно въпросче.Имам племенник който е роден октомври 2004.Вчера у нас се завъртя един спор между снаха и свекърва какво кисело мляко да се дава на детето- с 2% масленост или с 3.6 % .МОля ви споделете вие какво кисело мляко давате на детенцата. newsm78 newsm78.Вижда ми се много странен спор ама сигурно има значение.........
Мерси и лек ден на всички ви

# 44
  • София, Младост 3
  • Мнения: 410
Честит Рожден Ден, Мили!
Ще ме прощаваш, че така на патерица, ама на вилата нямаме нет! Да си все така чаровна и усмихната, красива и добра, свежа и добронамерена! Поднасям ти малко виртуално букетче от нашата градина!

Да не забравиш да разкажеш най-подробно как мина тържеството, както и да постнеш малко снимки!

Вчера сутринта подхванах един страхотен чиклит, който моята приятелка ми донесе, та четох до 3ч през нощта и сега едва гледам. Толкова ми се спи, че очите ми сами се затварят. А работа има, не е като да няма! Книгата, обаче, си заслужава, ако си падате по този нов жанр романи за жени. Заглавието е „Добър в леглото” - http://www.bgbook.dir.bg/book.php?ID=16589 Моята приятелка, която е изчела сигурно дузина такива романа, каза, че този е най-готиният чиклит, на който е попадала. И наистина, откакто преди няколко години прочетох Шифърът на Леонардо, отдавна не ми се беше случвало да хвана книга и да забравя за всичко и всички около мен и само да чета, докато не обърна и последната страница. Е, тази още не съм прочела до края, но и тя си е някъде към 420стр. Аз само до 305 стигнах, но тази вечер, колкото и да ми се спи, сигурно ще я довърша. Не мога аз да търпя така да не знам какво става!  Поради тази причина, Кали, не съм се качвала по баирите и тази седмица снимка на балкана нЕма!

Кали, Симоната я пращам първо 2 седмици на вилата със свекърва ми. И понеже се каним да посетим кумовете ни докато са във ваканция в Трявна, няма да я виждаме само един уикенд. После я взимаме и я караме на Плевен (Миме, твърде възможно е мъжът ми да я кара сам през седмицата, така че вероятно ще изпием кафето чак в края на август, когато ще я вземем – тогава и аз ще отида). После, от 01.09., живот и здраве, заминаваме на Синеморец – вижте каква страхотна вила сме си запазили.  ----- уеб адрес. Ще бъдем с двете баби и сестрата на мъжа ми. Той отсега се е затюхкал каква почивка ще бъде с толкоз много жени ....   Joy След морето, Симона почва яслата.... малко ми е нервно, като се сетя затова....

Вили, благодаря за куража! Ако знаеш подръчните средства какви са, ще паднеш от смях –  програмата за рисуване Paint! То хората работят с нормални програми, но аз на служебния нямам администраторски права, а вкъщи съм с Линукс, поради която причина не мога да бърникам, щот нищичко не отбирам от Линукс  newsm78 Иначе имам аналога на ФШ за Линукс, но съм толкоз боса, че засега я карам с подръчните средства  Grinning А за домашен любимец, що не си вземете женско коте – те не миришат. Може да го кастрирате след първото раждане (а може и без да е родило), ако искате да сте спокойни. Честно казано, някой чешити кучета по ми миришат и от мъжко коте.  Спомням си, едни приятели имаха ротвайлер – много готино и едро куче, ала как вонеше – не е истина! Самото куче миришеше, дори 1 ден след като са го къпали! Не знам с други ротвайлери дали е така. Свекърва ми има мъжко коте и с изключение на редки моменти, когато долови аромата на някоя женска (или когато е много ядосан на някой), не пишка в къщата и е много добричък. Но и мъжките, ако ги кастрирате навреме – преди да са се разгонили няколко пъти и да им е станало навик, също са много точни. Въобще котката, по мое мнение, са по-чисти и фини животни от кучетата, да ме прощават кучешките фенове – нищо лично. Обичам и милея за всякакви животни, но котките си остават мои любимци! 

Иренка, още чакам рецептата за панировка на кашкавал. В неделя правихме и, естествено, пак се сгваца, въпреки че беше вкусен!

Оооо, отивам да си направя голяма чаша с фрапе, за да не се срещна с клавиатурата отблизо.
 Tired
Я, аз защо не получавам съобщения, че има нови постинги – нещо сървърът пак се е скапвал май и си е забравил настройките...

Иренче, недей, моля те, да почваш така друг път постнигите си, защото, честно, помислих, че някой е умрял и докато прочета, че не е така сърцето ми беше отишло в петите!!! Много гадно, че Николчето е болничка, но ще се оправи – нормално е децата да боледуват от време на време – това е част от заякването на имунната им система. Душицата, милно ми стана като си я представих как рупа кренвирши в магазина... дръж ни в течение.  Hug

Мира, Честито диплома! Много, много успехи и професионално израстване ти желая! Пък сега можеш да ни навестяваш малко по-честичко и да ни осведомяваш как вървят нещата по южното черноморие.

Мили, страхотни снимки! Личи си, че е било цяло светско събитие. А ти изглеждаш фантастично и, ако да си била болна, то въобще не си личи на снимките! На следващата среща непременно ще ни демонстрираш специалния поздрав за теб. А ти що  не се сети да наемеш DJ, като си мечтала толкова за танци. Обикновено тези хора знаят как да настроят гостите и да ги накарат да се поразкършат. Но не се коси толкова, предстоят още много РД, които ще отпразнуваш дори още по-весело. Да си жива и здрава!

Хайде чао от мен, че ако не пусна веднага този постинг, рискувам да ме баннете от темата завинаги!  Joy

Общи условия

Активация на акаунт