Някои ОКТОМВРИЙЧЕТА са вече на плаж, другите още стягат багаж!

  • 22 153
  • 291
  •   1
Отговори
# 45
  • София, Младост 3
  • Мнения: 410
Привет, бъдеща мамо августинке! Вероятно ще чуеш най-различни мнения относно храненето на децата, така че вероятно сестра ти пак ще трябва самостоятелно да вземе решение. Аз ще споделя моята позиция по въпроса.

Възприела съм идеята, че децата до 2 години трябва да се хранят с пълномаслени храни, вкл. пълномаслено мляко. В тази възраст, развитието на нервната система и в частност мозъка е все още много интензивно и, следователно, мазнините са от съществено значение за това. Аз, специално, продължавам да давам на детето си полуадаптирано мляко – Нестле Джуниър, сутрин и вечер по 180мл, като задължително през деня приема още кисело мляко (3,6% или 2%), сирене, кашкавал. Разбира се не в огромни количества! От време на време давам овче сирене или кашкавал, които са доста по-мазни от кравето. Същевременно, всяка вечер давам Ескимо Кидс (включва Омега 3 и 6 мазнини, вит. Д и А). Детето ми се развива нормално – не е пълна, даже напротив, по-скоро е в долната граница. Смятам да не й ограничавам мазнините докато навърши 3г. След това ще видим, според това как се развива.

При всички случаи мазнините са важни за развитието на децата!

Каквото и решение да вземе, сестра ти трябва аргументирано да го „съобщи” на останалите, т.е. да обясни защо е решила така. Няма място за спор, когато добре защитиш позицията си!

Желая успех, а на теб безпроблемно раждане!

# 46
  • Мнения: 505
здравейте... сладури и сладурки  Hug

МИРА, ПРИЕМИ МОИТЕ ПОЗДРАВИ ЗА УСПЕшНОТО ТИ ДИПЛОМИРАНЕ,..СЕГА ТИ ПОЖЕЛАВАМ И УСПЕшНО РЕАЛИЗИРАНЕ    bouquet

Мили, купона е страхотен,.. а за продължението в Бекстейдж, направо ти завиждам,... Embarassed Rolling Eyes Embarassed

Иренка, стискам ти палци НИКОЛ да се оправи и вече да си похапва че каквато е ФИННА само тази болест и е за главата  ooooh!

Мими, подобре ако можеш да си я задържиш Криси, че определено по реакциите и се е Уплащила здраво...

Ели, то с подръчни материали е най-трудно да се постигне добър резултат с хубавите жсеки може... колкото до чиклика и аз го долюбвам, дайе имам една приятелка която е написала първият български такъв - СЕКСЪТ НЕ Е ПОВОД ЗА ЗАПОЗНАНСТВО... не знам дали ти е попадал...

Кали, хубаво ни е  и си почиваме пълноценно...

Ади, ти май пак влезе в разгара на работната седмица и нямаш време за форума,..а колкото до дългите постинги, аз много ги обичам...така че ПИШИ  bowuu

КОЛКОТО ДО МЛЯКОТО, АЗ ДАВАМ КАКВОТО ИМАМ ПОД РЪКА,..НО ОПРЕДЕЛЕНО ХАРЕСВАМЕ 3,6%

# 47
  • Мнения: 2 959
Привети и от нас, Момичета!

Иренка, наистина са гадни и коварни тез вируси. Дано скоро се включиш с весел постинг, за оздравяла оканчателно Николетка!

Мили, благодаря Ти за снимките и разказа, и разбира се за поясненията/ винаги мислиш за мен/. Снимките са разкошни, толкова красота, чар, усмивки и приятни хора има запечатани на Тях. Желая Ти бързо оздравяване. Hug

Мирка, знаех си аз че няма да ни изложиш! Както винаги отличничка- и в живота и в ученето! Hug

Мимето, и Теб те тресат твойте Мимини вълнения. Дано бързо стигнеш до решение на дилемата , нали знаеш това е лично, и съвети не се дават! А за колко време замина братчето, само за лятото ли? На квартира ли е, в кой щат е? newsm78 Успех му желая!

Пиленце-74, доста напрегната отпускарска програна си си заформила, но дано я изпълниш цялата и да си починеш както трябва, /но аз не видях вилата на Синеморец, ако можеш пробвай пак/. Hug А събота и неделя, Симонка при баба ли беше, та имаше време за чиклита? Hug

Мамарени, как сте с Ванката, как изкарахте на Велинград? Hug

Веси77, след подробното обяснение на Пиленце-74, няма какво да се добави, както винаги всъщност! И аз давам кисело мляко 3.6%. Леко бременеене и едно погалване по коремчето от нас с Даничка, нали може?! Hug

Лек и хубав нов ден Ви желая, и дано темичката ни да се напълни само хубави и "здрави" постинги утре! Hug

# 48
  • София, Младост 3
  • Мнения: 410
Привет, момичета!
Май аз станах най-сериозна

Иренка, как е Николчето? Драсни 2 реда да кажеш само дали е по-добре.

Кали, въобще съм забравила, че трябваше да пусна линк към вилата. Това е защото обикновено пиша постингите си отделно в продължение на целия ден в свободните минути между работата и после ги прехвърлям във формата за отговор към темата и вмъквам разни връзки и т.н.  Ето я:

Целият втори етаж е наш! А това е линк към сайта: http://vilaveneta.hit.bg/  Изглежда много красиво.

Вили, а вие за цяло лято ли сте на морето? Колко време прекарвате на плажа? Как се отразява това на децата? Аз имам слънчева алергия и много мразя да се пека, страх ме е и Симоната да не се сдобие с такава, че е много неприятно - хората ходят с модни бански, а аз с панталон с дълги крачоли и тениска, само фереджето ми липсва  hahaha Даже в морето влизам с тениска. А толкова обичам да плувам...  Confused

# 49
  • Мнения: 834
Здравейте! Пиша ви набъзо от заложната къща в блока ни.
Първо да честитя дипломирането на Мира и Рожденния ден на сватята ми - да сте ми живи и здрави, и само щастие и любов да ви заобикалят

Нали ви казах, че нямам нет от 12-ти и докато не си платя тия дни всички дом. разходи, няма да го плащам. Иначе може да се каже, че съм добре!
Тъпия мъдрец се успокои и сега не ме мъчи. Няма да го вадят, ако не ми създаде голееееми проблеми. Щял да си избие през венеца и да ми върши работа. Кой знае? Ще видим. Покарай него ми намериха уж малки кариесчета, пък после се оказаха егати кратерите, та ги правих тях. Пак непредвиден разход.
Ками е добре. Лудее и беснее на воля. Няма я в списъка за яслата от септември и съм бясна, защото директорката беше категорична, че ще я вземат. Изнесли списък с 22 имена, ама кое име с какъв входящ номер молба е - никой не знае. Така не е ясно дали някое от тях не е след Ками по молба. На какъв принцип са подбрани одобрените????? Бясна съм!!! Така ли е на всякъде, казавайте, че нещо съм яхнала метлата....

Здравко си ппрекарва чудесно на Влас. Комплекса се казва *Теди* и било мноооого хубаво. Засега е доволен, дано поне слуша. Днес го викаха на военна комисия и отидох аз. Излъгах ги, че е в чужбина и ще си дойде септември....Много са плоски тия шапкари. Тъпи, та чак вдлъбнати....Повярваха ми!!!

Мойте патета, ще ви оставям, че тук хората си имат работа и аз преча!
Целувки на всички малчовци от нас с Ками!!!
Никол да оздравява бързо. Силана е и ще се справи. Иренка, пази я! И никаква ясла повече. Явно там децата се разболяват.
ЧААААОООООО!!!!

# 50
  • Мнения: 2 959
Привет, Момичета!

Пиленце- 74, много е хубава вилата на Синеморец. Тя частна ли е, като хотел ли функционира? Каква е цената на нощувката? А слънчевата Ти алергия откога я имаш? Мога да си представя какво е мъчение да стойш край морето и да не можеш да поплуваш наволя. Peace

Пимпа, липсваш ни, но като е за заради семейната хазна, ще чакаме!  Hug

Мимето, какво реши за яслите на Криската, ще го бъде ли? Hug

Иренката, как сте с Николетката, оправяли се детенце? Hug

Да Ви питам, как сте с яденето на мъничетата? Дана все нещо се мръщи и се храним с голями уговорки, при Вас как е положението? newsm78

Лек и хубав нов ден Ви желая!

# 51
  • Мнения: 163
Здравейте мами
Благодаря на всчики които откликнахте на въпросът ми и мерси и за пожеланията.
pilence_74   на теб   bouquet за подробното обяснение.
Kalida  на вас с Даничка специално ритниче от бебо  Grinning Grinning
Желая на всчики ви лек нов ден

# 52
  • Мнения: 505
морски поздрав от нас

вчера писах ли писах и като реших да го пусна ми излезе някаква грешка и ТВОРЕНИЕТО ми отиде по дяволите,..а аз от нерви реших да не пиша НОВ, че със сигурност щеше да е гаден постинг... та така сега се надявам случката от вчера да не се повтори че  #2gunfire

Днес като никой друг ден решихме да пропуснем плажа,.. че на мене определено взе да ми писва с разните там приготовления и тем подобни,.. а и като знам как Диди вече съвсем не я е страх от водата и иска само да се къпе при това без да ползва надуваеми атрибути.. ми се изправя косата да я ВаРдя по плажа... вече направи няколко опита да се Удави и не ми се иска да реализира успешен такъв.. #Crazy ИНаче много се забавляваме на пясъка, даже не и стига кака и , че и по други се заглежда,,, мъкне кофи с вода от морето и се търкаля по брега, голяма е скица, ако имам време ще ви пусна последните ни подвизи запечатани на СНИМКа...ако не сме ви омръзнали вече с нашите такива...

Ели, добре е да има и по активни сред нас, че иначе няа да се получи разговор, а по скоро МОНОЛОГ... а колкото до ВИЛАТА много е хубава  и ако е близо до морето просто няма да има цена,.. че при нас плажа е далеч и без кола трудно се стига... а ПЕТУНИЯТА от картичката за Мили ти ли я отгледа РАЗКОШНА е... bowuu поздравления  Hug

Марго, добре си се появила, нищо че е за малко ... пак мислиш за нас .. а това за Здравко и военните май съм напълно съгласна с тебе

Иренка, казвай как е вече Никол почна ли да се храни и играе, пустите му вируси що ли само по сладурите малки ходят и не ги оставят да се радват на игрите  Sick

Кали,  ти стана най ОТГОВОРНИЯ член на групата ни... ние другите нещо изпуснахме фронта

Мили, трогната съм от проявеното внимание и търпение да разгледаш ВСИчКИТЕ ни снимки, че и още ще има... защото апарата има малка памет и си ги качвам в нета , а после в София ще си ги изтегля.. не че няма и на диск да ги запиша...но нали знаеш приказката за лястовичето...нешето си е най хубаво и що да не си си изфукарея.... Blush

Ади, хич не се притесяваи за дългите си постинги аз такива много ги обичам,.. такаче ПИШИ ще ги чета с ИНТЕРЕС    bouquet

МиМи, какво реши за Криси... или още си пред дилема,..но ако нямаш работа на която да се връщаш о добре си я погледай ТИ  newsm78

Приемете пожеланията ни за здрави и усмихнати деца

 

Последна редакция: ср, 19 юли 2006, 11:34 от wily

# 53
  • Мнения: 356
Привет и от нас Hug
пиша на бързо, че трябва да излизам.Харесала съм си един панталон и ще мина да го пробвам преди да взема Криси.

Момичета, положението в яслата не е толкова трагично.Големия рев(който всеки ден е различен) е само сутрин, а после си е спокойна.Спинка, играе си , само с яденето виждат зор, ама това не е нещо ново.За сега е здравичка и дано да не лепне нещо пак.Гадния вирус с разстройството и повръщането са го изкарали в яслата когато Криси беше с Ангина.От 15 са били останали само 2 деца.

Като говорим за повръщане, Иренче, как е Никол?Почна ли да си хапва вече?Никаква те няма в скайпа Sad
Вили, качвай още снимки, че ако знаеш с какъв кеф ги разглеждам...Много са ти хубави малките принцески.И как си играят само.Ама качи и някоя твоя снимка как си се излегнала на някой шезлонг и си пийваш някое коктейлче...Ах, море, море.Как ми се иска и аз да съм там...
Ели, вилата изглежда супер и да не задавам и аз същите въпроси ще изчакам да отговориш на Кали.Да си изкарате прекрасно и да пробвате барбекюто PeaceДа не ме сметнета за шматка , ама какво е "чиклик"?
Мили, разгледах снимките.А ти сияеш на всичките с прекрасна усмивка.Изглежда се е заформило едно много добро парти.
Калинче, а Даничка ти е много сладичка Heart EyesЦункай я от Криси.И ние имаме проблеми с яденето.В яслата се оплакват.Вчера на обяд е яла един гол таратор, но след обяд е наваксала с грис.Даже е яла допълнително.

Айде, това е за сега.Отивам да се оправям.
Много целувки на малките мъничета.
Приятна вечер  bouquet

# 54
  • София
  • Мнения: 3 058
Ади, май си се обърлака.Ние още не сме ходили на море.Само разпитвах, защото сме решили да ходим на Лозенец.Ама след тези дъждове май малко се поразмислихме.

Леле колко съм отнесена...верно, че Дори се върнаха, а ти ги питаше за Царево и Лозенец ooooh! Извинявай, все пак добре е, че морето предстои. Единият ми колега в момента е в Лозенец, днес се чухме по тел и каза, че било като детски лагер - само семейства с деца, иначе не му харесало селото, но хотелчето ставало (ама не знам как се казва, утре мога да му звънна да го питам). И според него не било чак толкова евтино, колкото се предполагало за такова - "не чак толкова претенциозно село". Цитирам го, не съм ходила скоро в Лозенец, единственият ми спомен от там (от преди няколко години) е, че пясъкът е доста едър и с много миди, натрошени на едро Thinking Ама може и да греша...

А относно Криси и яслата, както и всеобщият ни проблем тръшкането май просто децата са в някаква такава възраст, дето трябва непременно да си покажат рогата. Тези дни излизам сутрин сред сърцераздирателни викове Адииииии, Адиииии, само като види гледачката си кака Мими и се вкопчва в мен, отива да я бие, иска да го нося само, да го гушкам - ужас! А уж е свикнал с нея, не се отделя тепърва от мен - тя вече повече от година го гледа, но чак сега се сети, че не иска да ме пуска сутрин за работа  Mr. Green така че май е от времето, ще го отминат надявам се и този период  Crazy

Вили страхотни снимки! Разгледах ги с голям кеф! Много са сласки и двете! И да знаеш - догодина по това време и аз ти се цаня за щерка - да ме водиш на плаж и мен - може ли? Joy

Ели запали ме с тоя чиклит. Аз единственият от този стил романи, дето съм чела е "Сексът не е повод за запознанство", за който говори Вили, но ми беше малко странен...не бях сигурна дали ми хареса, останах със смесени чувства и не си купих други такива...но тоя май ще взема да си го поръчам!
Като говорим за книги - в момента чета един роман на добрия стар Артър Хейли - "Живот по върховете", действието се развива в Канада, става дума за премиер-минитъра, хората от сената, разни интриги и т.н. Много подробно описват местоположението на сградите на парламента, резиденциите на посланниците, разни пристанища и през цялото време си мисля за вас Кали - представям си как сте на отсрещния прозорец с Даничка и гледате колата, за която се разказва, че паркира в момента пред - еди-какво си  Joy Сериозно, имах чувството, че съм ви на гости  Joy и шпионирам през прозорците ви, а не чета  Joy Може да ме сметнете за луда, ама си признавам без бой  Mr. Green Stop
И още нещо Кали - много е слакда Дана на новият аватар - поздравления, че ги сменяш снимките, да й се  порадваме и ние  Hug

Мила, миличка, излезе ли от сатурновата дупка? Страхотни снимки, чудесно сте си изкарали, и аз обожавам Бек Стейдж, както и ТЕ, (а скоро не съм ходила там - що ли  Rolling Eyes  Mr. Green )

Мира Честито Дипломиране! Пожелавам ти още веднъж успешна реализация!

Иренка как е Никол???? Притеснявам се за нея, започна ли да похапва? Спря ли повръщането??? Има ли Т? Играе ли си? Абе пиши нещо, бе жена! Ама  Naughty добри новини да ни напишеш, че всичко вече е минало и Никол пак си е старата игривка!
 Ох, нашият тати си заляга и пусна Мишо при мен Crossing Arms не мога да пиша повече, катери се по мен, иска да натиска копчета  ooooh!
айде до скоро  Heart Eyes

# 55
  • Мнения: 2 959
Привет и от нас, за Вас Момичета и дечица!

При нас все още ни мъчат тез проблемни кучешки зъби. Що кърмене му правим, не е за разправяне. А и четката за зъби я гризе и вече е на път да я сменяме.

Ади, а измислихте ли нещо за моренцето? А таз книга на Артър Хейли, "High Life" ли е на английски? newsm78 А каква е таз "сатурнова дупка" за която питаш Мили? newsm78

Мимето, днес вече доста по- ведро звучиш от преди. Дано Криската свикне бързо с яслата. Hug

Вили, а Ти какво реши, ще почваш ли от есента работа? newsm78

Мили, Вие да не заминахте за Созопол вече? Hug

Иренката, как сте с Николетка? Hug

Лек и хубав нов ден Ви желая! Hug

# 56
  • Мнения: 136
Здравейте скъпи приятелки.
Вили, страхотни снимки. Пращай ги някъде, Петята си е готов модел.
Иренка, оправихте ли се вече? Сигурно си на плаж та затова не пишеш Hug
Да ви кажа честно, почва да ме хваща предяслена треска. Има време до септември, но ей сега ще се минат юли и август.Края на август трябва да правим изследвания, а трябва да купувам и някакви дрешки, но не знам какви Rolling Eyes
А за тръшкането четох вчера в една книга, че от 21 до 23 месец, хлапетата улягат, и не се противопоставят на всичко и всички. Така, че момичета има надежда, че ще почнат да слушат с двете уши а не да се тръшкат и пищят Wink
Това е за сега от нас, отивам да готвя, че за обяд нямаме нищо, а трябва и да излизаме. Целувки и хубав ден ви желая.

# 57
  • София, Младост 3
  • Мнения: 410
Привет, момичета, ето ме и мен! Вчера имах много работа и нямах време да пиша, само влязох да проверя дали Иренка не е писала нещо за Никол, но, уви, още не е! Иренка, моля, пиши как сте?! Момичета, ако някой има тел, нека й се обади. Може да са в болница, толкова време да я няма вече е странно.

Аз и днес имам доста работа, но реших първо да се разпиша при вас.

Здрасти, Марго! Дано скоро да пуснете нета, че много скучно тук без теб! Радвам се, че мъдрецът те е поотпуснал малко.

Кали, вилата я намерихме по интернет и веднага се влюбихме в нея. Частна е и се отдава под наем на туристи заедно с още 2 по-малки къщички. Цялото място е оградено, така че ще се чувствам спокойна за Симоната, когато е в двора. Освен това, вилата се намира много близо до устието на р. Велека – едно от най-красивите места в България.

И понеже не можем да си позволим нощувката даже и в малките къщички (ако сте разгледали сайта, сигурно сте ги видели и тях), решихме да поканим бабите и лелята с нас в голямата къща. Така нощувката излиза по 14 лв на човек, което е съвсем прилично. Пък и като сме повече хора, ще бъде по-весело. Ето и цените от сайта:
ЦЕНИ ЗА СЕЗОН 2006
                         От 01.09 до 30.06              От 01.07 до 31.08
МАЛКИ КЪЩИЧКИ   60.00 ЛВ.                           90.00 ЛВ.
ГОЛЯМАТА КЪЩА   70.00 ЛВ.                           100.00 ЛВ.

Що се отнася до плажа, мисля, че не е толкова близко, защото има една снимка на плаж с много паркирали коли, което ме навява на мисълта, че плажът е далеч, но това нас не ни притеснява, и бездруго мъжът ми няма да се съгласи да носи на ръце багажите, които обикновено повличам със себе си. А сега с детето, става дума за двойни багажи. Аз съм царица на багажите. Сигурно по-тежък случай от мен е само майка ми! Спомням си веднъж като дете тръгваме на море и мама беше опаковала и една 7-кг диня наред с безбройните куфари и сакове (пътувахме още с влак, с прикачване на Горна Оряховица!), сякаш на морето няма дини!  Laughing Баща ми и до днес дудня за тази диня! А за предстоящото ни пътуване, само ще ви кажа, че ще носим и компютъра на морето  Laughing......но имам основателна причина -  за да мога да свалям снимките от камерата. Е, щеше да е хубаво да имаме един лаптоп, ама като няма, ще влачим тюфлека. Аз отсега съм започнала да пиша списъка с нещата за морето. Мъжът е изпаднал в транс, притеснява се, че двете коли, с които ще ходим, няма да стигнат...  #Crazy

А със слънчевата алергия се сдобих първият път след като около 7-8 години не бях ходила на море. Като малка съм ходила със семейството си всяко лято на море, даже понякога по два пъти на сезон, стояли сме по цели дни на плажа и нищо ми е нямало, но явно последните години слънцето наистина се изроди и стана по-силно.

Вили, за да не ти се получават такива грешки и да губиш дълги постинги, отнели много време за написване, прави като мен – пиши в някаква текстообработваща програмка – повечето интернет клубове имат Open Office (текстообработващата там е пълно копие на Word), ако не, можеш да ползваш вградените в Windows редактори WordPad. NotePad. После само прехвърляш текста в прозорчето за отговор, украсяваш (освен ако не те мързи като мен) с емотиконки, добавяш разни връзки и си готова! Дори и да стане грешка и отговорът ти да не се зареди, винаги можеш да копираш текста и с минимум усилия да го публикуваш така както си го написала в оригинал.

Миме, а ти откога си пуснала Криси на ясла? Дълго време ли отне адаптацията? А в яслата хранят ли децата, преобличат ли ги, сменят ли ги, ако са с памперси? Нещо не ми е ясна тази работа. А защо не пробваш примерно не ти, а някой друг да я води на ясла и да видиш дали пак така ще се тръшка. Твърде вероятно е ако, примерно, баща й или някоя баба я води, тя да не реве. Ако пробваш, сподели резултатите. А чиклит вероятно идва от английската разговорна дума chick, която означава младо момиче, т.е. това са романи, които описват историите и емоциите на младите необвързани жени. Известен чиклит е напр. Дневникът на Бриджит Джоунс – не може да не си гледала филма. Интересното е, че наскоро разбрах, че има и обратното на чиклит – романи за мъже (написани от мъжка гледна точка и с характерния мъжкия език), наречени диклит (от англ. dick, ще се въздържа да превеждам Laughing).

Кали, ето ти линк към всички романи на Хейли в Amazon.books http://www.amazon.com/s/102-1381884-0862542?ie=UTF8&index=bo … t=Arthur%20Hailey
Книгата, която Ади чете в момента, е In High Places. Горещо препоръчвам всичко писано от Хейли. Това е един от любимите ми писатели. Аз, като гледам, само две книги не съм чела, защото не са издавани на български. Ще взема да напиша предложение до издателствата.

Ади, чиклитът определено не е любимият ми жанр, но този роман беше много интересен. Ако не си си го купила докато свекърва ми и зълва ми го прочетат, ще ти го дам да го четеш. Аз лично предпочитам да гледам чиклитите на филм.

Ееее, Доре, изби рибата – писала си постинга си в 7,33! Аз едва се надигнах от леглото по това време.   Tired

Мили, ти стана на ХХ години и вече се изгуби! Драсни 2 реда да кажеш как е животът на ХХ години. Майтапя се, разбира се. Аз отдавна ги минах тези години, но криза нямаше, защото точно тогава течеше подготовката за сватбата, а също и бременността ми. Та покрай тези преживявания, забравих за кризата на 30-те. Сега наближавам Христовата възраст! Понякога  се сещам с носталгия за дните с безкрайни купони и безгрижно съществуване... Сега съм майка и съпруга и трябва да съм отговорна!  Flutter

Хайде, желая лек и безгрижен ден на всички. Иренка, обади се!
  bouquet

# 58
  • Мнения: 2 040
Благодаря на всички за загрижеността, много ме трогнахте и се разплаках ...  Heart Eyes

Никол е на инжекции Амикацин и днес в 11ч ходихме да й бият втората .. Те са много болезнени, затова взимаме от 250мл, лекарката слага половината и другата я хвърляме, иначе ако й сложи една от 125мл цялата, много ще й дойде на слабичкото краче и така .. 5 инжекции до неделя .. но още снощи Никол си върна червинката на бузките, събуди се с вълчи апетит вчера следобяд и докато отидох да й направя лечебната хумана и тя ми беше изяла половината сандвич, а после си хапна и няколко лъж. хумана .. вечерта започна да си играе, храни куклите, сипва им чай, реди щипките .. абе ефект имаше от 1-та инж., въпреки че лекарката каза че след 2-3 ще има .. Никол се справя, днес вече докато отидохме до поликлиниката си пееше песничка, пожела да идем в парка на люлките, но все още е слаба и все още се уморява .. Преди час се прибрахме, хапна 1/2 купа хумана и сега спинка ... а, току що се събуди ..
Ставам момичета, влязох само да ви кажа как е и пак ще пиша .. стискайте палци да се оправи детенцето ми, моля ви ..  Praynig

# 59
  • Мнения: 2 959
... стискайте палци да се оправи детенцето ми, моля ви ...
Иренката, стискаме, разбира се! И дано наистина скоро тез неприятни и болни моменти останат в миналото! Praynig

Иренка, честити Ти любими Именници днес. Да са Ти живи и здрави и братчето и лелята/ новата Ти сестричка- Илианка/. Много щастие и късмет им желая. Дано оценяват хубавият Човек и приятел който имат до себе си в твое лице.  Hug

До после, мили Момичета! Peace

Общи условия

Активация на акаунт