Някои ОКТОМВРИЙЧЕТА са вече на плаж, другите още стягат багаж!

  • 22 181
  • 291
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 382
Е и аз да се разпиша за днес Grinning

Между мача,брадърите и отчаяни съпруги и малко да се включа и тук Joy

Ади,направо умирам от смях с тези тризначки,как само кудкудякат Joy Joy
Мишо,направо е страхотен,а това с мецаната направо ме разсмя от сърце JoyБраво на детето за напредъка с говора и буквичките.Ние все още сме само на отделни думички и срички Rolling Eyes

АЗ съм за 22(събота) за срещата,мисля че това клубче е симпатично.Но нека и другите мами да кажата дали ще им е удобно.

Иренче,как е Николчето днес?Дано е по-добре и бързо да се оправя Praynig

Вили,то ремонта ни е в старият 'нов' апартамент.Но по-рано от другото лято едва ли ще смогнем да се местим,а и така свикнах на центъра,не знам как ще отида пак в Дружба,но пък там има доста по-добри условия.Иван ще си има детска,имам балкон-голям....Но като всяко нещо си има и "+" и "-"
А за тези гумени топки с дръжка,къде ги има?Идеята ми хареса,а мисля,че и на Ванко ще му хареса Grinning

Кали,за Софияленд мен лично много ме е яд.Май все още работи,но ням да е задълго Rolling Eyes

Рали,много хубаво сте се разтоварили с културно мероприятие.Човек найстина има нужда отглъдка въздух ,понякога HugМного се смях с Анджи като ти е казвал това "пиши Баю',макар че на теб сигурно хия не ти е било до смях Shocked

ЕТо и от мне една идея за темичка:ОКТОМВРийското дете,свещи духа две!Вече е голямо,с пръсчета показва на колко стана! Grinning Grinning Heart Eyes

Хайде лека Ви нощ и утре да сте по-здрави,красиви и щастливи от днес  bouquet  bouquet  bouquet

# 271
  • Мнения: 505
Рени, днес попаднах на един сайт където имаше доста видове от топките за подсткачане...ама убий ме сега не го откривам...хем се изръчках цялото ХИСТОРИ ..и нищо..но едто на какво попаднах... дано ти свърши работа..

ПОДСКАЧАЩИ ТОПКИ-1

ПОДСКАЧАЩИ ТОПКИ-2

# 272
  • Мнения: 2 959
Привети и от нас, Момичета!

Къде сте, Бременелките- Волна Душице, Аня, Козлю?! Дано само хубави емоции да Ви откъсват от нас! Hug
...и двете ми МОМИ са СКОРПИОНКИ...
Вили, ама и Петето ли е Октомври? Hug
Ади, Мишо много говори, дори и изречения прави, и буквички има желание да учи, май кака Мими добре си върши работата! Hug
Мамарени, а Вие от колко време живеете на центъра, нали сте около Хемус? Hug
Стели Мели, започна ли книгата, харесваш ли я?
Пиленце, много Ти благодаря за информацията, целувки за Симонката! Hug
Ралниче, и брат Ти ли живее в Русе, колко племенника имаш? Hug
Иренката, оздравяхте ли вече? Hug
Пимпа, Вожда учи ли още испанския? Hug

Лек и хубав петъчен ден Ви желая!

# 273
  • Мнения: 2 040
Здравейте и от мен, благодаря на всички които бяха загрижени за Никол ...  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes да чукам на дърво тя е добре, още същия ден в който ви се оплаках кашлицата спра, сополите се сгъстиха и едва ги изкарваме, като на 10 пъти духане с устата - веднъж духне с носа - много й е трудно това упражнение  Laughing  та живот и здраве от понеделник сме на ясла, че тия дни в къщи немога да я накарам да легне да спи следобяд от игри и щурасване ...  Grinning

Вили, тоя сайт за акум. коли е страхотен и Драго ще бъде възхитен довечера като му го покажа ...   Peace
Аз пък съм влюбена в www.vegatoys.com и вчера цял ден не съм излизала от сайта им, направо ми събра очите и съм си харесала 35 артикула, дано съм жива и здрава да смогна да й ги купя (и тя да ги чупи  Laughing) .. Проблема е в това, че снощи показах сайта на Драго, много му харесаха нещата, но нали не е бил момиче, неможе да разбере вълнението ми към тия неща и се е запънал за акумулаторна кола, даже ходил вчера в някакъв магазин в София та ги гледал ... и къде ще я кара тая кола - въобще нямам идея, а пък и зима иде ... та довечера ще му покажа тоя сайт поне на картинки да им се кефи и ще го придумам поне до пролетта да изчака ...  Laughing
На мен много ми хареса тази, щото само като седи госпожицата мога да я управлявам  Laughing Laughing Laughing



иначе от сайта на ВЕГА съм харесала следните неща (те са много, но ще ви покажа само някои):

http://www.vegatoys.com/media/img1519_big.jpg

http://www.vegatoys.com/media/img1517_big.jpg

http://www.vegatoys.com/media/img776_big.jpg

http://www.vegatoys.com/media/img530_big.jpg

но гаранция Никол ще се изкефи най- много на това (нали си ми е чистница) ... да не ви разправям кви чистенки върши, че няма да ми стигне цял ден ... вчера докато в кухнята й правех супа, ти  присъдила едно цвете, влязла в банята, взела гъбата и почиства кво е сътворила ... на баба в градината след дъжд е по- чиста калта от моите плочки вчера ... по цял ден повтаря че й е МЪСНО и все намира неща за чистене - изкривих се вече ...  Laughing Laughing Laughing



Ще ставам, щото Никол уж яде, ама повече зяпа в ТВ-то, да взема аз лъжицата да види за какво иде реч ...  Laughing

Приятен ден на всички  Heart Eyes




Последна редакция: пт, 29 сеп 2006, 10:52 от Irena80

# 274
  • Мнения: 686
Здравейте, момичета!

Виждам, че Иренка е тук и може и да ме изпревари с постинга си. Надявам се новините около Николчето са добри  Praynig Hug А за рождения ден какво решихте? За момиченца има толкова хубави неща - поне подаръкът ви няма да е проблем  Peace А за Биг брадър винаги съм на линия за всякаква информация  Laughing Но още и аз не съм напълно запозната с всичките тези "луди души", така че постепенно ще клюкарствам  Wink Hug
Кали, а вие, мила? Сигурно изборът в Канада е потресаващ - играчки, дрешки... Реши ли вече какво ще получи принцесата на мама и татко? Видях, че Рени ти е отговорила за Софияленд. Доколкото аз зная, ще го затварят, но все още е отворен. Ще видим другата седмица дали ще ни приюти за последно  Cry Толкова беше хубаво. Целувки към вас  Hug
Вили, мила, имаме такава топка, но поне лятото беше малък за нея. Вие, каквито сте нежни и фини, ще сте още по-мънички. Според мен те са за деца над 3-4 г. Просто се дразнеше, че не може да я яхне. Така че малко е рано според мен. Целувки и за вас  Hug
Ренка, на Ванката все още ли му е така приятно в яслата? И какъв е самостоятелен само, браво  Party Не можах да прочета писала ли си някъде вие какво решихте за подарък. Аз все още събирам идеи. А искам да те питам за вашето моторче - имаш ли представа откъде е взето. Вили е пуснала линк за едни моторчета, които са доста скъпи. Нашето е от Марсел за 125 лв. Целувки  Hug
Ади, и аз като Рени се смях на глас с Меца  Joy Голям сладур е този Мишок! И колко говори, браво! Ние сме само на думички, без особена връзка между тях  Sick Хайде до скорошни срещи в "Слон балон" - съгласна съм с идеята ти  Peace Hug
Рали, жалко, че не си се насладила на форумската среща. Можеш да доведеш двамата сладури на софийската ни октомврийска. Защо не?  Wink Ако нямате къде да спите, ви каня у дома. Малко ни е мястото, но за приятели - винаги отворено  Hug
Марго, и вие сте здравички вече, нали? А защо се губиш пак  Sad Целувки на снахата  Hug

Момичета, и аз съм съгласна за 22 октомври. Хайде от по-рано да се организираме, за да се съберем възможно най-много  Wink
Целувки и хубав ден!  Heart Eyes Hug Heart Eyes

# 275
  • Мнения: 686
Продължавам да търся подарък и ще се радвам да чуя и вашето мнение за тези джаджи:


# 276
  • Мнения: 2 040
Мила, незнам кви са другите джаджи (2 и 3 снимка), ама кончето е много добра идея ... много си прилича с нашето и докато преди 1 година я беше страх от него и щом я сложеше някой от нас тя започваше да пищи неистово, то сега се засилва от единия край на стаята и го ЯХВА като каубойка  Laughing и мани другото, ама като почне да го люля и както са плочки, го върти и движи из целия хол ...
ето го нашето ...



А по повод НАДУВАЕМИТЕ неща НЕ СЕ ХВАЩАЙТЕ ... вече ме е яд че купихме тая надуваема къща, може би ако беше по- голяма Никол щеше да я пази, незнам, но тия дни спука и едната оградка на тераската ...  newsm11 ... ама вашите деца може да не са такива диванета като моето, та вие си знаете, аз само да изкажа мнението си ...  Peace

# 277
  • Мнения: 686
А по повод НАДУВАЕМИТЕ неща НЕ СЕ ХВАЩАЙТЕ ... вече ме е яд че купихме тая надуваема къща, може би ако беше по- голяма Никол щеше да я пази, незнам, но тия дни спука и едната оградка на тераската ...  newsm11 ... ама вашите деца може да не са такива диванета като моето, та вие си знаете, аз само да изкажа мнението си ...  Peace

Баш си е диване и моето  Laughing Няма да взимам надуваемо. Сега остава чуденето дали да е люлеещо се конче или този мотор  newsm78

# 278
  • Мнения: 990
И аз още не мога да избера подаръка, който ние ще купим с Тати, а на едната баба вече поръчахме тази къщичка


# 279
  • Мнения: 505
записах се и днес...да нe пропусна..че току виж и ПРЕМИИ давали... Hug

да ви се похваля..вчера докато се БОРИЧКАХМЕ с Диди и си бъркахме по устите.... Joy открих че е тръгнало да се показва 14-то ни зъбче ... от последните кътници...май се водят 5 при нас долу в ляво... е още не се е показал целият , а само едното връхче..но важното е че не сме усетили някакъв зор..ние страничните НАБЛЮДАТЕЛИ... hahaha

Иренка, радвам се че се опРавяте..и скоро пак сте на ясла...този сайт на Вега и аз съм го изръчкала... вчера почти пре з целият ден рових за играчки..но не съм мислила дали да пазарувам он-лайн...казваъйте ако някой е ползвал тази услуга....че аз съм малко недоверчива... newsm78

Кали,..при толкова стрикното планиране.. поне на второто си дете не можах да избягам от СКОРПИОНИТЕ... Диди е на вторият ден от началото на зодията , а Петя..която не е била планирана е в предпоследният ден на същата... което ще рече че е през НОЕМВРИ - 20,... трябваше по термин да е на 28 ноември, но тя избърза да хване ХУБАВАТА зодия... Sick #Crazy Sick

Мили, за ОБЩИЯТ празник съм съгласна да е в СлонБАЛОн...но 22 май няма да ни е много удачно, че нали сме рожденници на 24 по всяка вероятност тогава ще имаме гости в лицето на баба и дядо...че те обичат да идват преди празника... но ако решите всички за 22 ще гледаме да избягаме...нищо че няма да е много коректно... newsm78

Ади, този Мишо е голям ШЕГАДЖИЯ..да охарактеризира така МЕЦАТА....то и аз не ги разбирам такива дето се докачат .... hahaha при това от видимо малки деца..които не могат да се дресират на ОБНОСКИ... браво за познанията ви с БУКВИТЕ..вие така както я карате..след година две ще сте готови за УЧИЛИЩЕ.. ние се борим още с думичките и простите изречения.... преди всичко наблягаме на ЕМОЦИОНАЛНОТО обяснение... такива физиономии и подскачания прави когато иска да ти обясни нещо, че и да не я разбереш то поне да се заразиш от настроението и... hahaha

надуваемите, играчки и аз не ги долюбвам..че на морето имаме от тези фотьойли и масички...който не издържаха и един месец...

Стели, такава къща също искаме..но тя ще е ОБЩ подарък за двете ми МАЙМУНИ...че каката отдавна ми плаче за такава, но досега нямахме място в общата ни спалня ...но вече си имат детска та проблема откъм място е решен....

това е единият вариант... ... че ми писна да ми тропа по клавиатурата

а това вторият...че много си падаме по разкрасяването...

КАКТО ВИЖДАТЕ ЦЕНИТЕ...АЗ ЗА СЕГА ИСКАМ ДА МИНА ПО-ТЪНКО.... hahaha ама да видим да не ми излезат криви сметките....

ето едно заглавийце и от мене...Торти и подаръци ще има, че Окомврийчето завърши втората година...

Последна редакция: пт, 29 сеп 2006, 20:23 от wily

# 280
  • Мнения: 382
Здравейте момичета Hug

Иренче,радвам се ,че Никол е добре HugТези играчки,просто и на мен ми останаха очите в тях,жчлко,че нашето не е момиче Wink.Има толкова хубави неща,а за момчетата няма нищо интересно,пистолети,коли.....А комплекта за чистене направо е трепач,мисля,че нама какво да се чудиш за подарък Heart Eyes

Мила,нашият мотор е от Ботевград и струва същите пари,но остана там та няма как да го снимам да го пусна,но предполагам,че може и същият да е.За кончето и патладжана не е лошая идеята HugНие му подарихме миналата година този патладжан,но той не му обръщаше тогава особено внимание,но сега само като го види и "Лю-Лю"-да се люлее Grinning От брат ми имаме и конче, мисля,че на него най-се кефи ,напоследък се лашка из цялата къща Joy
Но ми се струва,че си права за тези топки,че са още малки децата за тях newsm78
Голямо чудене ще падне,защото и аз нямам никаква идея  Thinking

Вили,мила Благодаря за сайта.Може пък нещо друго да си харесам от там HugА за пазаруването он лайн,аз поне не съм имала никакъв проблем.На няколко пъти съм си поръчвала от различни сайтове разни неща,дори и моб.телефон таки си взех и не съм имала никакви проблеми.Били са много точни и за ден и час HugТака,че ако искаш се пробвай Peace
 
Ставам,че трябва да правя нещо за вечеря Whistling Направо ми е мъка с това готвене ooooh! Хайде лека вечер и Целувки от нас  bouquet

# 281
  • Русе
  • Мнения: 766
Здравейте момичета. Пас се включвам с намерението да е набързо. Днес ходих на организирана среща от бюрото по труда с работодатели по случай европейския ден на мобилността. Макар, че още не са ме освободили от бившата работа и да не съм регистрирана в бюрото реших да отида да видя, пък може нещо да излезе. Но- пълно разочарование. Първо бяха изказванията на официалните лица- народен представител, областен управител, кмет, от агенцията по заетоста, шефа на бюрото по труда в Русе, неговия шеф от София .... бла, бла, бла и пак бла, бла, бла .... Прочетоха си речите от празни думи и се изнизаха да дават пресконференция. После дадоха думата на представители на няколко фирми, които бяха дошли да участват, някои казаха смислени неща, обявиха по някое свободно място, но и тук имаше много празни приказки. Аз отидох най-вече, защото бях прочела, че ще участват работодатели от Румъния и ми беше интересно, какви ще са техните оферти, въпреки, че не зная румънски, но Букурещ е само на 70 км от Русе, а София- на 360 км и си мисля, че в следващите години там ще бъде привлекателно място за работа, все пак е столица и доста по-голям град от нашия. Но колкото съм зле с езиците, дори и да почна да уча румънски, нищо няма да излезе. Само си загубих времето и влязох в кадър на дости снимки, а аз не обичам да ме снимат дори за семейните албуми.
Кали, аз имам по-малък от мен брат с 3 г., но ако ни видиш един до друг ще ни се смееш- аз съм 157 см, той е 192 см, а сме от едни родители. Той има две момичета- на 8г. и на 3 г., а аз две момчета- на 9г. и на 2 г. И те живеят в Русе и аз много често съм гледачка и на четирите деца- поне докато си бях по майчинство в къщи.
Мили, трогната съм от предложението ти  Hug newsm51 smile3525 Hug да ни приемеш у вас, за да присъстваме на Октомврийската форумска среща. Наистина ви завиждам, че ще се съберете (дано всички мами могат да дойдат), но за нас е много далеко и свързано с непланувани разходи. Иначе по принцип има къде да спим, аз бях студентка в София и приятелката ми живее в Люлин, но откакто съм завършила през 1994 идвахме в София едва през миналото лято за 3 дни и то за да заведем Христо на София-ленд и зоологическата градина. И следващият път ще бъде сигурно, когато Анджи порасне достатъчно и почне да разбира, та да е оправдано ходенето.
По отношение на подаръците- всички предложения са чудесни- кончето е класика, патладжана е интересен също, но каквото и да вземем на децата си те ще му се радват истински. Така, че не му мислете много- идва и Коледа!
Хайде, лека и приятни! Hug

# 282
  • Мнения: 2 959
Слънчеви привети, Момичета!

Мили, изминалият ден Ти беше доста тежък и свързан неприятни емоции, но дано скоро съдбата да Те изненада с нещо ново и хубаво! Hug
Иренката, страхотно е че сте оздравяли, но ще се радваме чак след като остави Николетка на яслата, защото и предишният път беше тръгнала за там, но докторката Ви върна. Дано тоз път да се похвалиш с ученичка! Hug
Ади, ама Вие с Мишо в един ден ли празнувате? Hug
Вили, честито Ви кътниче, ние още си чакаме последните две кучешки зъбчета! Hug
Мамарени, а Вие основен ремонт ли му правите на "новото- старо" жилище? Hug
Ралниче, какви са плановете за почивните дни? Много жалко за разочарованието от срещата, но всяко зло за добро, както казват хората! А Ти не си ли доволна от старата работа, или просто там няма бъдеще? Hug

Лека, приятна и почивна събота Ви желая!

# 283
  • Мнения: 2 040
Здравейте от мен, Никол и тати легнаха за следобедна дрямка, а аз се измъкнах лекичко да не ме усетят ...  Embarassed Laughing

Вили, тати-то ни много хареса сайта за акум. коли и въпреки че харесваме различни коли, поне се договорихме да оставим покупката за пролетта ...  Grinning абе кой ме е послушал, далеч е стигнал ...  Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Laughing (5 мин. за реклама)  hahaha

И аз имам заглавие, отдавна музата не се беше вяствала при мен: Октомврийчето отново случи, куп подаръци ще то получи, 2 годинки ще направи, още 100 да се слави ...  Grinning Много е дълго, едва ли ще се хване, но да се похваля поне   Embarassed Laughing

Благодаря ви момичета за хубавите думи  Heart Eyes
В понеделник дано е на ясла Николетка, че аз да мога да се подготвя за четвъртъка на спокойствие .. Реших да поръчам подаръка от ВЕГА, ще го напрява онлайн и немисля че ще има проблем някакъв .. или Драго в почивката си ще отскочи до магазина им, остава само да реша какво да бъде от всички харесали ми ... щото все още се двуомя дали да не е ЛЕКАРСКИ център, че само ми показва ДОКАТА (така вика на докторката  Laughing) какво й прави, и тя как диша ... ще се опитам да намеря снимка из гугала ... а, ето го:



Много ми харесват играчките на Mochtoys, полският им сайт е просто невероятен, незнам защо малко неща внасят от тях ...
Ето тук има 3 предложения, кухнята я имаме, сега май е ред на лекарския модел и почистването ..  Laughing
его го: http://www.igra4kite.com/default.php?cPath=134_136&osCsid=62 … ef5885af314052d39
а полския е страхотен просто:  http://www.mochtoys.com/inne.html има какво да се види ...  Peace
Ето това много ми харесва:


Сега следобяд отиваме да поръчаме тортата за яслата, че аз обичам да отмятам нещата от по- рано, а не в последния момент, че много се нервя така ...  Grinning

Ами това е, видях че има нови попълнения в сайта на Вега и отивам да разглеждам отново .. приятен ден от мен  Heart Eyes

Последна редакция: сб, 30 сеп 2006, 15:32 от Irena80

# 284
  • Мнения: 2 959
Привети и от нас, Момичета!

Анджи,

Честит 2- ри Рожден Ден, мило пораснало вече Момченце!
Весело и безгрижно детсво Ти желаем!
Ралниче
, честит Ти Рожденник и весел празник, мила. Поздрави и за батко Христо!

Иренка, заглавийцето е страхотно, дългичко, но Ти ще го посъкратиш и ще стане. Явно музата е дошла при Теб, ах тоз Дражко!  HugЦелувки за Николетка и утре дано нова темичка да си имаме! Хайде поетеси и дизайнерки, давайте! Hug

Лек и хубав неделен ден Ви желая!

Общи условия

Активация на акаунт