Някои ОКТОМВРИЙЧЕТА са вече на плаж, другите още стягат багаж!

  • 22 215
  • 291
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 505
хайде и аз да се отчета за днес... че Иренка като нищо ще ни подгони... #2gunfire не че тя много влиза напоследък.... newsm78

Ей момичета много се радвам че в редиците ни БРЕМЕННИТЕ мамчета се УВЕЛИЧАВАТ..което ми напомня, че ВИЕ дето още се мотаете с по едно.. да вземете да работите по въпроса и за второ..много по-лесно се отглеждат...от мене да го знаете...
не че аз съм живия пример за ВТОРО...дето чаках ЦЕЛИ 8 години докато се реша на тази стъпка...
по мой наблюдения за сега бременните МАМИ имат момиченца .., пожелавам ви леко бременеене и преди всичко да се чуствате щастливи от това вълшебство което става във вас   bouquet  bouquet  bouquet

ние днес пообикаляхме из магазините..че още си нямаме ДИВАНЧЕ в хола и се търкаляме като кучета по пода...но май не си харесахме нищо ... или цвета не е подходящ или модела и размерите му не стават... та за сега клоним към варианта ПОРЪЧКА.. така ще си изберем точната дамаска и размери - каквито ни пасват най-добре.. само дето ще трябва да почакаме около месец... примерно  newsm78 и както бях решила да правим РОЖДЕН ДЕН у дома незнам как ще срещаме гости...в тази полева обстановка...

# 241
  • Мнения: 2 040
...което ми напомня, че ВИЕ дето още се мотаете с по едно.. да вземете да работите по въпроса и за второ..

Ааааааа, моля, моля, мен не ме бройте .. изобщо нямам мерак за второ, честно ви казвам ...  Laughing
Много често съм се замисляла над това, още повече че наскоро когато почина баба ми и мама остана съвсем сама (тя е едно дете) и ми каза: "Моля те, обещай ми че никога няма да оставяш Никол сама ... останах съвсем сама, цял живот няма с кой да споделиш, няма с кого да се посъветваш, нямаш рамо на което да поплачеш ... семейството е едно, приятелките друго .. но няма нищо по хубаво от брат или сестра да има човек ... "
Много мислих над това, но до момента все не мога да се реша ... абе Божа работа ...  Grinning

Сега да кажа на АНЯ - Добре си ни дошла мила ...   bouquet и честита нова бременност ... Желая ти изключително леко бременеене и накрая да зарадваш Вики с едно красиво и здраво БРАТЧЕ и тати с прекрасен СИН Heart Eyes

Отдавна не съм се разписвала 2 пъти за деня, ще вземе навик да ми стане, again  Grinning

Почвам да гледам Брадъра, така че изчезвам, но може пак да се появя ...  : Naughty  Laughing

# 242
  • София
  • Мнения: 625
Иренка, благодаря ти за хубавите думи!  Heart Eyes
Вили, дано да си права за по-лесното гледане на две дечица, че отсега ми е настръхнала косата! Wink

# 243
  • Русе
  • Мнения: 769
Радвам се на всички мами, които пак чакат бебенца. Пазете се,  безпроблемна бременност и леко раждане на финала.  Praynig
Аня, не е страшно с две деца, напротив радостите ти са двойни. Когато забременях с Анджи се чувствах виновна пред неродения бебчо, защото смятах, че няма да мога да го обичам толкова, колкото обичах Христо. Но когато той се появи, такъв малък и беззащитен веднага си намери място в сърцето ми и сега всеки ден се питам, дали не ощетявам с нещо баткото, защото по-вече внимание отделям на мъника. Но децата във всяка една възраст са очарователни и прекрасни и родителите много бързо се научават да лавират между нуждите на рожбите си.
Иренка, благодаря за вниманието, наистина когато загубиш толкова близък човек болката остава сигурно до края и не се забравя.
А по отношение на броя на децата, всяко семейство решава само този въпрос. Аз винаги съм искала да имам две деца, все отлагахме момента за второ. И когато Христо наближи първи клас, решихме, че не бива да отлагаме по-вече, но то пък не се получаваше известно време. Предполагам всеки родител си задава въпроса, доколко може да осигури децата си, но времето си тече. Дано вземете най-доброто за вас решение. Hug
Кали, събуди любопитството ми- какъв е този чай "оолонг", не съм го чувала и звучи необичайно.
По отношения на гърнетата ние сме същите- понякога казваме, дори сами си събуваме гащите и сядаме да си вършим работата, а понякога я вършим в гащите и след това ходим разкрачени като моряци по палубата на кораб в бурно море. Но когато излизаме на разходка и нощем сме със памперс. Това, че толкова малчовци са в това положение показва само, че се развиваме нормално. Да вмъкна една скоба- една от форумските майки, с която пием понякога кафе, ми разказва как се стреснала, че нейният син изостава в развитието си, защото в тяхната тема по месеци другите майки се хвалили какви неща могат да правят децата им- шест месечно бебе си белело само мандарината. Радвам се, че тук няма такива изхвърляния.
Е, лека и приятни.

# 244
  • Мнения: 2 959
Слънчеви и сърдечни привети и от мен, Момичета!

Добре завърнала се на нашата октомврийска Мама Аня и Вики, и то със страхотната новина за още едно бебче. Много се радвам че си имаме в редиците още една бременелка, вече щастливките станаха 3, май?! Аня, много ще се радваме по често да идваш при нас, нали ще ни го обещаеш, моля?!:hug:
...че се храня здравословно, но пак само 3 кила съм отгоре...
Волна Душице / Дано не ми се сърдиш, че Те наричам така?!  Praynig/, Ти всъщност в коя седмичка си, за кг не се притеснявай Ти сама знаеш че най много се качва след 6мес. Важното е че се храниш добре. Какво включва здравословното Ти бременно меню, някаква диета или спец. хран. режим е? Приятно кръщане на малката Октомврийка Ема желая и после да разказваш, моля! Hug
Козлю, а Ти кога си взе всъщност Налинката, нали беше на село при баба, а Ти учеше за колоквиум? Поздрави на красиво и старинно Търново! Hug
...Винаги съм си мечтала за сестра и съм благородно завиждала на приятелките ми със сестри ...
Иренката, затова си помислете с Дражко и не лишавайте малката Си принцеска от сродна и близка душица. Как мина РД на мама Пепи, на Тях много им допада в Котел явно, през 3-4 месеца ходят там, но нищо чудно след като Ти шерва свойте красиви снимки от тоз наш живописен град и аз съм влюбена в него. Благодаря Ти за тях отново! А Илианката с Тях ли е? Hug Искаш да знаеш как е тук, разкошно във всяко едно отношение- природа, чистота, топлина; но под повърхността си остава това което Вие го имате в БГ/ близките, сродните души, приятелите,  с една дума- живота/, затова наслаждавайте му се изцяло. Ако нещо конкретно Те интересува питай, насреща съм! А дотогава нацелувай малката Си красавица с тъмните очила от мен, и не забравай да кажеш на Дражко, Мама и Тати, Илиан, Свекъра и мама Пепи, и разбира се дружката Си Илианка колко много значат за Теб! Hug
Вили, кака Петя ще ходи ли пак на английски таз година, нали миналата ходеше май на частен учител някъде до Вас? Ще ходите ли скоро до красивата Беласица и Майчето Ти? Hug
...Радвам се, че тук няма такива изхвърляния...
Ралниче, тук наистина няма подобни "необичайни" неща. Ще постоиш сред нас и сама ще се убедиш в думите ми! Hug А за "оолонга", вид зелен чай, купувам го от китайските и японските магазини тук, на вкус ми е малко по мек от зеленият, правят го от една определена област в Китай, както и Фуджиан. А Ти опитвала ли си червеният чай- Рообус? Харесваш ли го? На мен ми е орекалено сладникав. Ти не каза как мина миналата седмица срещата на Русенските мами, води ли Христо пак? Hug
Пимпа, дано Камито вече да е много по- добре. Praynig
Мили, кой избрахте от гласуването за Мъж на Годината/ Ти за кой гласува?/? Намерили си "компютърен" доктор за Вашето РС?  Hug
Мамарени, как сте с Ванката, Вие в Софията ли сте или още сте при баба и дядо? Hug
Ади, липсваш ни. Къде изчезнахте с Мишо?
Пиленце-74, няма ли край Твоя ремонт, чакаме Те, как сте със Симонката? Hug
Дорий, как мина кумуването? Hug
Стели Мели, разказвате ли още приказки с Твоя чаровен принц- Валката? Hug

Лека и приятна почивна неделя Ви желая, изпъстрена от детски смях и много усмивки!

# 245
  • Мнения: 4 915
ЧЕСТИТО на anya нова бременност!  Hug Да завърши леко и успешно с прекрасно бебче, което ще донесе още толкова любов и радост в семейството ви!  Grinning

Кали, не се сърдя, естествено. Пък и това е ника ми, само че на български, така че няма причина да се муся.  Laughing 
Ами аз съм в 23 седмица, карам 24-та, тоест - 6ти месец. Вчера на кръщенето се видяхме с приятели, та ми припомниха как едното момче при миналата бременност пак в 6-тия месец изобщо не разбрало че съм бременна, макар че тогава коремчето ми си личеше (бях с блузка и пола от  ластични материи и шкембака добре се беше очертал). Сигурно си е помислил, че съм прекалила с хапването и бирите.  Laughing Абе, важно е, че детето си отговаря според видеозона на седмиците, така че килограмите да са ми кахър.  Wink

Всъщност аз не спазвам здравословно меню специално за бременни, просто и у дома принципно не ядем мазно и пържено - с много редки изключения пържена риба (в зехтин), ядем типов/ пълнозърнест хляб, не обичам газирани напитки (покрай бременността ми се допива портокалова фанта), хапваме салати на вечеря задължително и т.н. Сега на работата като ям, почти винаги си поръчвам нещо с месо, което добре се отрази на хемоглобина ми (за разлика от първата бременност, когато беше нисък и пих желязо)...За плодове се присещам по-рядко, но пък дояждам зърнените каши на Мариела в събота и неделя, когато се закелеши.  Laughing

Кръщенето мина много добре, беше в Ротондата - до Президенството. Малката Ема беше киселка, че беше сънлива, пък и непозната обстановка, пък и я мокреха, и отрязаха малко косичка, та ревна детенцето накрая. Но все пак добре  и успешно мина.  Heart Eyes Отецът ми заръча да венчаем скоро и родителите, че нещо се ослушват още.  Laughing Мариела я оставихме при едната баба, че щеше да опищи и отърчи църквата, пък и щеше да й се доспи следобяд, а бяхме канени и на заведение. С таткото се чувствахме млади и свободни- за първи път на заведение толкова дълго време (4 часа), без да търчим нагоре-надолу и занимаваме дете.  Laughing Вечерта пък други приятели ни поканиха на рибна вечеря, и Мариела си я оставихме при майка ми, за да не налита на рибата, още не сме й давали и не ми се рискуваше. Чак към 21 часа отидохме да си я приберем, и обсъждахме че за пръв път се делим толкова дълго от нея - 12 часа , и как сме се затъжили вече. На море без деца май няма да ходим скоро.  Laughing

# 246
  • София
  • Мнения: 625
Благодаря Ви момичета за милите думи! Hug
Ралниче, личи си кой е минал по този път! Същите мисли ми се въртят и на мен в главата!
Кали следя темата в "Красива мама" за разделното хранене и чета постингите ти! Опитвам се да се храня разделно и засега не съм качила нищо, но в 5 месец, май още е рано! Ти как се справяше като те обхване големият глад, какво хапваше /разбрах, че си се хранила разделно през бременността/?
Светле аз мислех, че съм първа, но с тази 24 седмица направо ме издуха от пистата! Пожелавам ти всичко да е все така безпроблемно и не си давай много зор в работата, ако имаш тази възможност!
Иначе да ви се оплача, че по-палаво дете от моето няма! Докато се обърна и все едно ураган е минал през къщата! Постоянно тича, не иска да ходи за ръка! Ходим в парка и като хукне аз в единия край тя в другия, хич не я интересува, че не ме вижда! Тича при разни непознати момчета, момичета! То хубаво да е общтелна, ама чак толкова!
Освен това се е научила да ме хапе, щипе, рита, бие ми шамари! Как ще я отуча не ми е ясно!
Обяснявам, карам се...нищо!
И въпреки това с всеки изминал ден става по-сладка и ми е по-миличка!
Колкото до изхвърлянията в парка все ме питат "Ама вие още ли сте с памперс?", но чесно казано хич не ми пука, отдавна спрях да се тревожа какво мислят другите-не може на всички да се харесаш!
Ами това е от мен! Целувки на всички големи и малки съкровища! Heart Eyes

# 247
  • Мнения: 353
Ей,мами,вие ме засрамихте с това хранене ooooh!!Сигурно от мен по-нездравословно се хранят клошарите Embarassed.Не стига,че съм 60кг-срам,отпреди да забременея все така.Сега нямам апетит,постоянно ми е лошо и май хапвам основно сандвичи и на малката сладкишите,които ми подхвърли.От месо ми се гади,готвено- Sick,че и запек ме тормози.Вземах едни мюсли,почувствах се като кон от тоя овес,не мога май да хапвам здравословно.От разделно нямам и хабер-голяма съм невежа.
Сега ми е мъчно,че сигурно на бузанка ще й е  кофти,че за нея няма да има толкова внимание,сигурно ще ревнува,а каквато е бойна,може и да отнесе някой тупаник бебето(ако се появи такова).
Отивам да чета за отравяния,докато спи агресора,че доникъде не стигнах.
Много целувки на всички ви!  bouquet

# 248
  • Мнения: 2 959
Привети- слънчеви и сърдечни, от мен за всички Вас, мили Октомврийски майчета и дечица!

...отнесе някой тупаник бебето(ако се появи такова)...
Козлю, какви са тез несигурни думи, от Теб един страхотен медик?! Я не така, погали коремчето от нас с Даничка, моля и разцелувай малката агресорка- сладката Бузанка! А колкото за правилното хранене, не се обвинявай че не се храниш правилно, организма Ти е тоз който води при Теб сега, така че хапвай това което искаш и без това не Ти е лесно с тез начални месеци! Hug
...Ти как се справяше като те обхване големият глад, какво хапваше /разбрах, че си се хранила разделно през бременността/?...
Аня, нямат значение хран. режими на другите. Ти Си най- добрият познавач и приятел на Себе Си така че води се от исканията на своя организъм. А за мен, да, бях и съм разделна, но на мен рядко ми се дояждаше защото си имах определени часове и хран. норми които приемах и почти не огладнявах, защото идваше ред на следващият прием. Но аз много се движех/ не че Ти с твоята непокорна красавица- Викторийка, имаш повече почивка/ и имах комплект упражнения. А пийваш ли мляко, или предпочиташ киселото? Лека и приятна бременност Ти желая и целувки за чаровната палавница. Hug
Волна Птичко, а Мариелка хапва ли пълнозърнест и типов хляб като Вас с Татито? А защо не си давала на кукличката Си риба, да няма някаква алергия към нея? И наистина, постарайте се с 1/2-та да следвате съвета на отеца скоро и на сватба да се похвалиш че ще кумувате! Hug

Лека и приятна седмичка Ви желая, а на красивите ни Октомврийски Мами- бременелки, лека и приятна бременност, и едно погалване по коремчета от нас с Даничка, моля! И нека да е изпъстрена с много нови постинги на позабравили ни Мами! Бързо оздравяване на Ками!

# 249
  • София
  • Мнения: 3 092
Здравейте мами! Явно доста време не съм влизала тук, че доста сте изписали - и а я какви новини само!
Здравей мила Танче (да кажа на останалите, че anya е Таня  Hug) и ЧЕСТИТА БРЕМЕННОСТ Срещнах един твой пост в темата за ББ3 , видях лентичката и хукнах да те изклюкаря на останалите, ама ти си се отчела сама  Mr. Green така е, като се запилявам и не влизам редовно тук  Wink Пожелавам ти много приятна бременност и леко раждане  Hug
Абе вие, бременелки такива, ще вземете да ме навиете и мене  Mr. Green и без това моят мъж само ми крие хапчетата и ми мърмори - ама аз съм, се запънала като магаре на мост...а едно време приказвах, че искам 3 деца  Crazy

Марго - Добре Дошла отново. Само дето едни новини си ни донесла   ooooh! Какво казват днес резултатите от изследванията? Как е изтощената фурия Ками? Ние преди седмица изкарахме ушна инфекция - вдигна температура и ако не беше казал, че му "ПЕЧИ УКООО" - пречило му ухото, нямаше (може би) да се сети и педито да му ги прегледа  Thinking Пихме Зинат, капките Отипакс, бързо се оправи, но още си капем капки.
В тази връзка по въпроса на Рали относно противогрипните ваксини - педито ни е против, аз също клоня към НЕ, въпреки, че аз си слагам. Но не искам да приучвам от сега организма му с помощ "отвън" в борбата с вирусите  Thinking За витамини също питах дали да не му дам след този АБ, но ни изписаха някакъв Лактофлор, за оправяне на чревната флора. Ама още не съм го купила  Embarassed

Ние през празниците ходихме във Велинград - взехме си лекарствата и капките и тръгнахме  ooooh! Само дето ни плашеха с това "ужасно време". Не капна капка дъжд, нямаше вятър, е, нямаше и слънце, но беше много меко и приятно. Разхождахме се много, изненадана съм колко е чисто и зелено! В хотела имаше задължителният за Велинград СПА-център, та малко се поглезих  Blush А татито и Мишо се плацикаха в басейна (не ме разстрелвайте  Praynig ) Наистина беше леко налудничаво да ги вкараме във външен басейн в това време, но той още с пристигането се засили към него (явно си спомня басейните на морето...) а водата вътре беше гореща, сигърно 40градуса. На Мишо много му хареса, не искаше да излиза, баща му го учеше да плува, а аз обикалях около басейна с яке и дебели обувки и само подвиква - "не топи главата" "Вкарай раменете вътре" "Дръж детето" - абе идилия! Аз не влезох, защото не мога да издържам такива резки промени - ако влеза няма да мога да излеза на 12 градуса навън  Embarassed
И за да не съм голословна - ЕТО снимков материал  Hug

Днес детегледачката се обади, че е болна и аз съм си в къщи, а имам много работа Sad ще работя втора смяна, като се върне Тати! А Мишо още спи и аз успях да се отчета тук - понякога съм изключително щастлива, че не е ранобуден  Mr. Green

# 250
  • Мнения: 505
здравейте  Hug

такъв мързел ме е обзел, че ще се разложа и ми е толкова трудно да мисля...та ще ме извинявате ако нещо говоря несвързано..ама от два дни само ви чета и все не намирам СИЛИ да напиша и аз нещичко... то и в гадното време през почивните дни как да ти дойде настроение за творчество... сега като напече и мене ми дойде желание за нещо... newsm78

Кали, Петя ходи пак на същия английски .. то при такава майка как няма да ходи..нея никой не я пита иска или не..а и нали не се преместихме много на далеко от старото ни жилище, пак ни е близичко за английския... аз понеже се находих до Алианса 2 години ... вече само на близки извънкласни занимания я записвам.... сега татко и си е наумил да я води на ПЛУВАНЕ.. ама да видим докъде ще я докара... ooooh!

Ади, добре че ви се е разболяла ГЛЕДАЧКАТА та да имаш и ти време за нас.. хайде казвай какво реши за празника и подаръка на МИШО... иначе като гледах снимките от Велинград, искренно ви завидях...че ние така на хотел с децета на сме ходили.. а като се сетя навремето с Петя колко ходихме... не се спирахме..даже е спала на палатка в планината при това беше само на ПОЛОВИН годинка.. а сега го караме като ПЕНСИОНЕРИ... #2gunfire а колкото до ВТОРО вземи да си пренаредиш мислите и престани на уговорките на татито..виж какво правят момичетата тук...ще изпуснеш БЪДЕЩИТЕ набори...

Мили, както Иренка те питала и аз да се включа в списък с питащите за предаването Защо не... макар че съм почти сигурна че май щели да го махнат..нали имам една приятелна дето е сценаристка при Марта... ама друго си е от тебе да го чуем..жалко само да Андрей , ако го свалят от екран...но вие си знаете най - добре... а колкото до БРАДАРИТЕ.. всяка информация от кухнята ще е мехлем за душата... Joy

Иренка, измисли ли вече какво ще го правиш с кариерата.. ..

Рени, а вие къде сте ..че ни домъчня и за вас...

Марго, тебе какво да те БЪЗнНА..като онзи ден те разпитвах посред нощите..да знаеш че още не ми бачкат слушалките...как сте вече с консистенцията на ... ти си знаеш...акото  Rolling Eyes Stop

Таня, като те чета че не качваш килограми..да вземеш малко от моите...че и без това са ми множко..

ще вземете да ме запалите с това разделно хранене... newsm78

Рали, как си пишете домашните с баткото..че при нас се почват едни препирни че искаме и ние да пишем..огън е ..крещи, врещи и докато не и се даде и на нея тетрадка и химикалка не мирясва..а сега се е научила и само нещо да не и изнася и ни нарича нарад НЯРКИ=гаднярки... hahaha

Светле, а ти ВОДОЛЕЙЧЕ ли ще раждаш..или нещо бъркам в сметките...

КАКВО СТАНА С ОБЩИЯ РОЖДЕН ДЕН НА ДЕЦАТА... ИЛИ ЩЕ ОТШУМИ... АДИ ДАЙ И ТИ ЕДНО РАМО В ОРГАНИЗАЦИЯТА, МИЛИ С ТОЗИ ББ3 СИГУРНО НЯМА МНОГО ВРЕМЕ...НЕ ЧЕ И ТИ НЕ СИ ЗАЕТА..НО АЗ СЪМ МНОГО БЕДНА ОТКЪМ ПРЕДЛОЖЕНИЯ...

Последна редакция: пн, 25 сеп 2006, 14:39 от wily

# 251
  • София
  • Мнения: 625
Здравейте момичета! Надявам се, че всички сте добре! Преди малко се прибрахме с Вики от парка и да ви се оплача днес два пъти я удариха! Нейните обичайни приятелчета ги нямаше и тя нали сама не може да стои веднага се присламчи към едно момченце, което успя да я одере здраво по носа и остави това ами опита два, три пъти докато аз или баба му реагираме, а Вики милата седеше и гледаше и се чудеше да се разплаче или не! Това дете си тръгна, но на негово място дойде друго, което я цапардоса с една лопата по главата и тя съвсем изпадна в недоумение! А аз се чудех какво да правя, толкова гадно ми стана! Тя бързо забрави, и не че е за първи път да я удрят, но в такива ситуации ми става.... Cry

Кали знам, че движението е много важно, но като изключим тичането по Вики упражнение не смея да правя, че съм наплашена от първата бременност! Може би ако имаше кой да гледа Вики бих опитала йога, но така или иначе...
Колкото до млякото киселото ми е страст, но по прясното не си падам много.

Ади толкова ми  домъчняло за вас с Мишо, че идея си нямаш!  Hug Колкото до хапчетата мъжа ти да не си прави труда да ги крие и да пиеш пак стават бебета! Аз си мисля, че специално хапчетата Фарматекс са ги пуснали на пазара с цел увеличаване на раждаемостта в България!  Wink
Разгледах снимките! Много са хубави! И нали знаеш аз все още чакам включване от вас - да не ни забравите!!!

Вили, Вили какво да ти кажа освен да уговорим някой друг да му прехвърлим кг., че аз сега може да не качвам, но от предишната бременност имам такова наследство, че чак страх ме хваща! Този път ако не ударя 100 кг. ще ви почерпя! Simple Smile

Целувки на всички! Heart Eyes


# 252
  • Мнения: 2 959
Сърдечни привети и от мен, Момичета!

Ади, снимките са Ви разкошни, а Велинград е станал още по- красив от както го помня. Казвай какви са процедурите в SPA центъра, какво включват, и как са като цени, моля! А комплектната Ви снимка е разкошна, много добре изглеждате! Честит Ти нов аватар!:hug:
...ще вземете да ме запалите с това разделно хранене...
Вили, не се колебай изобщо. Имаш доста силна воля, което е много важно, остава само да решиш да се захванеш сериозно и резултатите няма да закъснеят! Hug
Аня, а ти някога занимавала ли си се с йога? Това са страхотни упражнения, особено и за бременни, но Ти трябва време и спокойствие! А Ти пиеш ли някакви витамини за бременни? Hug

Лек и хубав вторник ви желая, Момичета и сладки дечица! Hug

# 253
  • Мнения: 136
Здравейте момичета. Как сте , какво правите?
Мина прословутата сватба, а ние още не можем да се осъзнаем. Спи ми се зверски, три дни вече не мога да се наспя. То сигурно е от ЕГН-то. Едно време от кръчма отивах на работа, а сега едвам дишам. Иначе сватбата мина много добре. Ще има с какво да я запомним. Пред ритуалната зала се оказа, че родителите на булката са изпуснали отбивката за ритуалната зала и са се изгубили, а чашите, халките и шампанското бяха в тях. Та притеснения, но накрая всичко свърши добре, мина ритуала. После в църквата попа беше пълна трагедия. Не виждаше, не можеше да чете, накрая нахлупи короната на младоженеца така, че ушите му щръкнаха като перки на самолет и всички гости се побъркохо от смях включително и ние. След което попа изчете едно конско, че в храм не трябвало да се смеем и че господ щял да ни накаже #Crazy. После в ресторанта беше веселата част. Натанцувахме се , замалко да ми падне роклята. Тея презрамки ми взеха здравето, постоянно се смъкваха и аз все ги подръпвах, и на края на вечерта се сетих да ги стегна малко и се почуствах човек и се развихрих Joy В ресторанта седяхме до 1.30, а после отидохме в Планета, и там си направихме страшен купон. Беше страхотна лудница, булката с тая грамадна рокля едвам се разминаваше с хората, но на кой му пука. Качихме я на една маса и купон до сутринта. рибрахме се към 6.30.
 Сега момичета да ви се оплача, че ние на ясла ще тръгнем чак след 10октомври, но не се знае точно кога.
 Какво решихте за рожденните дни на децата, къде ще ги празнувате?
 За сега чао, че Вики ми виси на главата и едвам пиша, целувки  bouquet

# 254
  • Мнения: 382
Здравейте момичета Hug

направо съм бясна #Cussing out #2gunfireПиша един постинг вече от 1 час и изведнъж хоп......блокаж и всичко изчезна #CrazyЗатова сега ще съм по-кратка,че нямам време.

Първо да кажа,че много се радвам за появата на Маргото пак при нас HugДано Камито и татито са по-добре и да няма вече главоболия и притеснения Praynig

И второ,на бременеещите мама,много спокойствие ,положителни емоции(доколкото може) и лека бременност.

Аз съм ЗА среща и отпразнуване на РОЖДЕНИТЕ ДНИ! Peace Peace
Мога да се включа с нещо,ако някой има идея и нужда от съдействие.


За нашият още не съм измислила какво ще правим,а и за подарък сме почнали да се чудим.Баба му на Ванко,лятото му купиха такъв мотор,за който говори Мила,колело имаме......и направо не знам какво.За яслата ще поръчам торта и някой сладчици и това ще е там.А също си мислех,че може да отидем с няколко близки дечица в някой от тези детски клубове.Но още нищо не е решено.Кажете за тези клубчета имате ли впечатления от такива рождени дни,че аз не съм ходила на такова място на парти.

Хайде това е от мен за сега,после ако тати разходи Ванката може пак да ви навестя.Чао за сега и много целувки на всички дечица  bouquet Hug

Общи условия

Активация на акаунт