Облекло подходящо за сватба

  • 3 044
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 774
Черната права рокля е класика, но пък, според мен, на сватба няма място за нея. Сватба, бал са събития, които не се случват всеки ден и за тях трябва да се подготвим с тоалет, специален за случая. Не това, с което ходим на работа, или на театър, или на улицата.
За сватба и материите са други, и кройките, и цветовете, и дължините. Черната рокля, за да ми хареса на сватба, си я представям поне с някаква друга декорация, напр, някаква панделка в другцвят  под бюста.
Не търсете винаги практичното. Сватбата е именно мястото за скъпи тоалети и разточителство. Ако имате тоалет, който на улицата много бие на очи, на сватбата ще е тъкмо на място. Може да се танцува и с дълга рокля, има и специални обувки за танци, мн. удобни.
В работата много хора имат дрес-код, и се обличат предимно в скучни цветове. На сватбата могат да се развихрят. Защо не в ярко червена рокля? Разголени тоалети също вървят за сватба. Хубаво е да има и нещо за покриване на раменете, шал, елече с къс ръкав и др.
И накрая не забравяйте вечерен грим! Вечерна прическа.

# 16
  • Мнения: 8 890
От снимката не мога да преценя съвсем фигурата на авторката, но явно е младо момиче. Т.е., дори и по-пълно, едва ли ще има силно изразени разширени вени, заради които да крие крака под дълга рокля. Хубав бюст, който да се подчертае, талията също ми се вижда запазена... Бих заложила на изчистен прав модел с дължина малко под коляното, може би в някакъв свеж, дори и по-ярък цвят. Всъщност, не виждам защо не и в черно, но с някакви ярки аксесоари.

# 17
  • София
  • Мнения: 38 419
Хайде, и аз съм на сватба на 29.09.
Май ще съм с червен костюм, ако дотогава не ми прищрака друго.

# 18
  • Мнения: 8 774
Можеш да сложиш снимка на костюма. Аз си го предтсавям като червен гащиризон от хубав тънък плат, ако това се нарича изобщо кюстюм.

# 19
  • София
  • Мнения: 38 419
Не, нормален костюм от панталон и сако. Нещо такова: https://i.pinimg.com/564x/35/ab/97/35ab9765938102eab8073e27e6abc1b0.jpg

# 20
  • Мнения: 8 774
Панталонът и обувките ми допадат. Обувките са секси, но не чак вулгарно. Но сакото  ми е малко строго за сватба- като модел. На сватбата очаквам да видя нещо по-лежерно. За сватба може нещо от тези къси наметалца, да ги наречем, с единствената цел да позагърне голото рамо (дори и зимата).

# 21
  • София
  • Мнения: 38 419
Не е казано, че ще седя със сакото. Ще мисля варианти за топ.
Обувките ми не са такива. И няма да са сандали в края на септември, вероятно.

# 22
  • Мнения: 8 890
Фрий, ти не беше ли фина мацка? Слагаш някакъв пъстър топ и си готова. Аз съм фен на флоралните мотиви, но знам, че са по-скоро недолюбвани в България и не ги натрапвам.Simple Smile

# 23
  • Мнения: 7 244
И мен ми предстои да ходя на сватба. Избрала съм една права до коляното рокля. Този костюм не мисля, че е подходящ за сватба, някак ми е строг.

# 24
  • Мнения: 8 774
на мен ми харесва този тоалет за сватба:



# 25
  • София
  • Мнения: 38 419
Имам подобна рокля, но е с ръкави.

# 26
  • Мнения: 624
За мен пък сватбата е официално събитие и костюм си е перфектно решение. Хвърчащите роклички са за плажа. 😜😁

# 27
  • Мнения: 8 774
С костюм може да е тъщата или свекървата, но дори и за тях е по-добре да са с рокля, съобразена с възрастта. 
Някои хора всеки ден са с костюм в работата си и няма да идат на сватба с костюм.
Моят мениджър се пържи с костюма всеки ден, виждам го как се мъчи милия в тия жеги. Иска да е и той по къси ръкави, но няма, дрескод. Търпи.

# 28
  • INFJ
  • Мнения: 9 326
Това е роклята ми от сватбата на брат ми миналата година. Нежна и много удобна. Съчетах я с бяло саке за църквата, бяла чанта и бели сандали.
На Adrianna Papell е, ако някой иска да разгледа и други модели.

# 29
  • Мнения: 8 774
Хубава е, аз бих отишла така, но задължително висок остър ток, както на снимката. И въпреки всичко, ако беше на бял фон роклята, дори с други цветове цветя, ми е по-младежко.
Много харесвам това шаферките на сватбата да са облечени еднакво.

Общи условия

Активация на акаунт