Oriflame 2019 / 2021 - тема за клиенти и консултанти

  • 39 065
  • 698
  •   2
Отговори
# 540
  • Мнения: 269
Някой знае ли имало ли е спирала OnColour Mutliple Lash черна (41715) и да е изчерпана?

Спиралата е налична, ако става на въпрос за тази
https://bg.oriflame.com/products/product?code=41715

# 541
  • Мнения: X
Благодаря, тази е, но сутринта нямаше черната като опция.

# 542
  • Мнения: 76
Здравейте, какво е мнението ви за този продукт? Отдавна искам да изпробвам нещо с ретинол.

# 543
  • Мнения: 269
Здравейте, какво е мнението ви за този продукт? Отдавна искам да изпробвам нещо с ретинол.

Майка ми го използва за 1-2 и е супер доволна. Сега лятото не се препоръчва и е добре да се използва слънцезащитен крем. Може да го почнете есента, когато слънцето не е силно. Изглажда бръчиците, кожата изглежда по-сияйна и гладка.

# 544
  • Мнения: 76
Майка ми го използва за 1-2 и е супер доволна. Сега лятото не се препоръчва и е добре да се използва слънцезащитен крем. Може да го почнете есента, когато слънцето не е силно. Изглажда бръчиците, кожата изглежда по-сияйна и гладка.

Да, през есента мисля да го започна. Миналата година използвах серум с Вит. С и останах доволна. Ретинол не съм изпробвала и ми се иска да започна, а тази серия на Орифлейм ми се струва доста добра.

Последна редакция: сб, 04 сеп 2021, 17:40 от bubanka

# 545
  • София
  • Мнения: 117
Много свежи са като аромати са GG Essenza и Eclat Femme Weekend. В момента ползвам на Giordani Gold и съм много доволна.
И двата са ми любими, имам и кремчетата за тяло и на двата аромата. Прекрасни са! Допълват идеално парфюмите. Heart

# 546
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Eclat Femme weekend е много,много близък до Императрицата на Долче и Габана.Хубав е,да.
Сега си взех новия Дивайн,разкошен е.
Елви е като магия...
Хубави са парфюмите на Орифлейм и някои от кремовете.
Другите неща за съжаление не ми допадат много.

# 547
  • София
  • Мнения: 22 724
Моля за мнение за този крем за тяло. Знам, че е стар продукт. За суха кожа става ли?

# 548
  • Мнения: 4 245
Страхотен е, омекотява и придава много приятен аромат на кожата. Simple Smile

# 549
  • София
  • Мнения: 22 724
Krystall,  благодаря!
За мен е важно да подхранва и омекотява.

# 550
  • Мнения: X
Страхотен е, омекотява и придава много приятен аромат на кожата. Simple Smile
+1

# 551
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Май само аз не харесвам аромата на серията "мед и мляко"
Иначе като качество кремовете за лице са много добри според мен и сухата ми,склонна към белене,лющене и зачервяване кожа.
Парфюмите са хубави,Elvie мога да опиша с думата "магия",новият Дивайн е страхотен,а Воларе винаги имам в наличност.
Толкова много виолетки има в парфюмите на Орифлейм,очарована съм!

# 552
  • Мнения: 10 142
+1 за крема “мед и мляко”, ползвахме го вкъщи като крем за след слънце и много добре омекотява кожата.

# 553
  • Мнения: 2 790
кога ще пускат мини каталог, имате ли информация ?

# 554
  • Мнения: 4 245
Добра ли е цената на СС крема, че не съм следила каталозите последно време?

Общи условия

Активация на акаунт