Oriflame 2019 / 2021 - тема за клиенти и консултанти

  • 39 297
  • 698
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 159
Здравейте! Интересувам се от термалната маска на Swedish Spa, помага ли за мазна кожа и почистване на лицето от черни точки или е просто за освежаване на кожата?

Относно магнетиста по спомени от каталога е по-сладък и лек от Енигмата за мен.

# 391
  • Мнения: X
Здравейте! Интересувам се от термалната маска на Swedish Spa, помага ли за мазна кожа и почистване на лицето от черни точки или е просто за освежаване на кожата?

Относно магнетиста по спомени от каталога е по-сладък и лек от Енигмата за мен.


За черни точки и мазна кожа помага единствено ежедневната грижа за кожата на лицето с правилните продукти /взема се под внимание възраст, общо състояние, начин на живот и други/.Орифлейм предлага избор за всички възрасти! Иначе, термалната маска е хубава, има загряващо действие след нанасяне, а през зимните месеци това е много приятно /като истинско Спа/. След ползването кожата е свежа, тена избистрен, има леко стягащ ефект. За премахването й се препоръчва единствено обтриване на лицето с мека влажна и чиста хавлия. Добре е веднага да се нанесе подходящ дневен/нощен крем.

# 392
  • Мнения: X
Здравейте, парфюмна вода Magnetista сладък и тежък аромат ли е? Подобен на Енигма, примерно ?
Да, има лек флорален аромат, тип "горски плодове", средно тежък. Енигмата за мен е по-хубав и плътен (но мнението ми е повлияно от това, че Енигмата ми е един от фаворитите).

Признавам, че не съм следила много ароматите им напоследък, но “старият” Love Potion много ми харесваше като аромат.
На мен ми е любимият! Новия просто няма почти нищо общо, не е същия стил...

# 393
  • INFJ
  • Мнения: 9 446
Здравейте!
Някой може ли да сподели подробности за спиралата 5в1 The One Wonderlash? Във февруарският каталог пише, че се предлага за последно и е "време да си кажем довиждане с любимата спирала".... Защо? Опаковка ли сменят? Не разбирам защо спират продукти, които се харесват на клиентите?

Това е вече 5ти продукт, който използвам редовно, а те спират... за съжаление не намирам алтернатива при тях и просто започвам да търся други марки. Та... за какво спират продукти, които са любими и популярни? Не си помагат.

# 394
  • Мнения: 2 847
Ооо, наистина ли😩 Аз съм доволна и от tremendous fierce. И като цяло от всички спирали the one. Не съм пробвала само една, която мисля, чв беше в розово-лилава опаковка /нещо такова/. Сега съм с euphoric на конкуренцията (avon), и тя е чудесна. Миглите стават пърхащи, обемни и дълги.

# 395
  • Мнения: 269
Здравейте!
Някой може ли да сподели подробности за спиралата 5в1 The One Wonderlash? Във февруарският каталог пише, че се предлага за последно и е "време да си кажем довиждане с любимата спирала".... Защо? Опаковка ли сменят? Не разбирам защо спират продукти, които се харесват на клиентите?

Това е вече 5ти продукт, който използвам редовно, а те спират... за съжаление не намирам алтернатива при тях и просто започвам да търся други марки. Та... за какво спират продукти, които са любими и популярни? Не си помагат.

Ако ви е направило впечатление в каталозите, всички продукти на The One се обновяват и подобряват. Най-вероятно в каталог март или април ще я пуснат отново, но с нова опаковка.

# 396
  • Мнения: X
Като сме на тази вълна. В момента спиралата Wonderlash 5в1 е продукт заместващ такса доставка, до края на януари. Което означава, че ви излиза на 1.20лв.

# 397
  • Мнения: 1 021
Здравейте,най-сетне поръчката е при мен,т.е.те са 2 поръчки,пуснати са на 15 и 17 декември,снимки ще пусна след като се прибера от работа.Хубав ден.
При нас няма цена за дистрибутор,Всичко е на цената в каталога.

Последна редакция: пт, 08 яну 2021, 21:52 от marga1977

# 398
  • Мнения: 269
Оферта от последните часове! Цената е за клиенти и е до изчерпване на количествата!

# 399
  • Мнения: X
Защо не смените заглавието на темата "Oriflame 2019 ÷ 2021 - тема за клиенти и консултанти" или нещо подобно, за да си личи, че е актуална Simple Smile

# 400
  • INFJ
  • Мнения: 9 446
Нели Станева, какви са условията, за да се вземе спиралата заместваща доставка, на мен не ми излиза?

# 401
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 334
Като сме на тази вълна. В момента спиралата Wonderlash 5в1 е продукт заместващ такса доставка, до края на януари. Което означава, че ви излиза на 1.20лв.


При мен излиза друг продукт вместо такса доставка.
Къде видяхте, че е спиралата?

# 402
  • Мнения: X
Като сме на тази вълна. В момента спиралата Wonderlash 5в1 е продукт заместващ такса доставка, до края на януари. Което означава, че ви излиза на 1.20лв.


При мен излиза друг продукт вместо такса доставка.
Къде видяхте, че е спиралата?

Отивате в  - Основно меню - Секция продажба - Актуално от каталога - Форма за заявка каталог 1 Simple Smile
Разбира се спиралата е продукта, ако се избере доставка до дома или поща. За доставка офис- продукта е друг, съответно и доставката по евтина. Понякога, при изчерпване на количества заменят продуктите, но за сега е Ок.

# 403
  • INFJ
  • Мнения: 9 446
Аз пак нещо не разбирам, като добавя продукти в количката директно от каталога, и след това отида вече да плащам, избирам си доставка с куриер до дома (както винаги).. и нищо не излиза? Излиза си нормална такса за доставка, спиралата не фигурира никъде.
Под друга форма ли трябва да се поръча или?

# 404
  • Мнения: 10 312
Добавихте ли във формата за поръчка кода за заместване на таксата с продукт (734444)?

Последна редакция: сб, 09 яну 2021, 15:22 от fenyx

Общи условия

Активация на акаунт