Oriflame 2019 / 2021 - тема за клиенти и консултанти

  • 39 192
  • 698
  •   1
Отговори
# 405
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Скрит текст:
Като сме на тази вълна. В момента спиралата Wonderlash 5в1 е продукт заместващ такса доставка, до края на януари. Което означава, че ви излиза на 1.20лв.


При мен излиза друг продукт вместо такса доставка.
Къде видяхте, че е спиралата?

Отивате в  - Основно меню - Секция продажба - Актуално от каталога - Форма за заявка каталог 1 Simple Smile
Разбира се спиралата е продукта, ако се избере доставка до дома или поща. За доставка офис- продукта е друг, съответно и доставката по евтина. Понякога, при изчерпване на количества заменят продуктите, но за сега е Ок.

Явно е затова. Аз поръчвам до офис.
Благодаря

Последна редакция: нд, 10 яну 2021, 19:44 от bubanka

# 406
  • Мнения: X
Аз пак нещо не разбирам, като добавя продукти в количката директно от каталога, и след това отида вече да плащам, избирам си доставка с куриер до дома (както винаги).. и нищо не излиза? Излиза си нормална такса за доставка, спиралата не фигурира никъде.
Под друга форма ли трябва да се поръча или?

Премахнете спиралата от поръчката си и добавете във формата единствено кода 734444. Системата автоматично ще прибави продукта заместващ таксата. Този код е универсален и винаги е един и същ, за всички месеци. Спиралата се предлага единствено за доставка чрез куриер, за доставка до офис, ЛПП продукта този месец е друг /не помня точно какъв/. В крайна сметка влизайте си в личните профили и четете актуалната информация. Има толкова много неща които съм сигурна, че много партньори пропускат. Като спонсор, това е първото нещо на което се опитвам да науча хората които са ми се доверили и са се регистрирали в моят екип Simple Smile
Поздрави!

# 407
  • INFJ
  • Мнения: 9 376
Да, добавя ЖЕЛАНИЕ/ЗАМЯНА НА ТАКСА С ПРОДУКТ, съответно с цена 0.00лв, но не показва какъв е продукта (в самата количка). Ако искам да избера цвят на спиралата, как да го направя?

# 408
  • Мнения: X
Да, добавя ЖЕЛАНИЕ/ЗАМЯНА НА ТАКСА С ПРОДУКТ, съответно с цена 0.00лв, но не показва какъв е продукта (в самата количка). Ако искам да избера цвят на спиралата, как да го направя?

Ще видите продукта "на трета стъпка". В този случай нямате право на избор на цвят, мисля, че предлаганият е черен.

# 409
  • Мнения: X
Добро утро, момичета Coffee
Днес си получих поръчката от Орифлейм и в нея имаше две безплатни мостри на новата парфюмна вода Lost in you /което буквално значи – Изгубен в теб/.Gift Heart
Както знаете, за всеки Свети Валентин, Орифлейм ни изненадва приятно с по два нови аромата – за Него и Нея. В случая, тези са по-дълготрайни, ухаят превъзходно на любими съставки и ще видите на каква невероятна цена могат да бъдат закупени в комплект през февруари.. Но да не издавам повече Yellow Heart

# 410
  • Мнения: 4 246
За по 25лв. всеки.

# 411
  • Мнения: X

По скоро 25.99 всеки, но за партньори на Орифлейм има допълнителна отстъпка и цената е 20.80лв всеки, което е много добре. Струва си, а и кой не обича промоциите Relaxed Flowers Tulip

# 412
  • Мнения: X
Очарована съм от серията Beautanicals Green Heart, чакам да пуснат някакъв комплект от няколко продукта. Също така ми се иска да има нови продукти от тази серия - например крем за лице, а крема за ръце да е 75мл Simple Smile

# 413
  • Мнения: X
Добро утро, момичета Coffee
Със сутрешното кафе, разгледайте и новите оферти Flowers Hibiscus

Има още….
https://bg.oriflame.com/catalogues/SF-01-2021-15-24?pageNumber=1 … 05_flyer_Builders



# 414
  • Мнения: 566
https://bg.oriflame.com/products/product?code=22442
https://bg.oriflame.com/products/product?code=30128

Мнения??? кой е по-добър?

Последна редакция: пт, 15 яну 2021, 19:24 от Crysstal

# 415
# 416
  • Мнения: 2 240
За мен Еклат е по-класен, така да кажем. Тежък, плътен аромат, но не сладък. Другият е пак тежък, но пък доста сладникав.

# 417
  • Мнения: 2 826
Аз съм "за"Еклата.

# 418
  • Седмото небе
  • Мнения: 2 790
Благодарение на съфорумка преди няколко месеца се сдобих с няколко парфюма от Орифлейм. С години не бях ползвала нищо от тях. Сега фаворити са ми:
1) аромат изключително в тенденциите от последните години, далеч от традиционните флорално-плодови истории
2) изтънчен и шик, чувствам се перманентно влюбена, когато го нося

# 419
  • Мнения: X
Да, в последните години, Орифлейм води класациите и то не само в областта на ароматите. "Върнете се" и към бялата козметика за лице. Има много добри продукти Simple Smile

Последна редакция: нд, 24 яну 2021, 22:47 от Анонимен

Общи условия

Активация на акаунт