Бързи здравословни въпроси и отговори – 22

  • 24 438
  • 740
  •   1
Отговори
# 45
  • Близко съм
  • Мнения: 816
Добър ден, мили дами трябва ми добър дерматолог става въпрос за млад човек 30г. И доста ситни и новопоявяващи се брадавици предимно по шия, деколте, врат но има ш по корема вече и по предмишниците, гърдител Става въпрос за Пловдив. И освен самия дерматолог някакъв друг преглед да не се дължи на някакво заболяване?! Благодаря ви.

# 46
  • Мнения: 54 420
Добър ден, мили дами трябва ми добър дерматолог става въпрос за млад човек 30г. И доста ситни и новопоявяващи се брадавици предимно по шия, деколте, врат но има ш по корема вече и по предмишниците, гърдител Става въпрос за Пловдив. И освен самия дерматолог някакъв друг преглед да не се дължи на някакво заболяване?! Благодаря ви.

Да си види инсулина. ИР е причина за такива неща.

# 47
  • Мнения: 39 330
Aууу, верно ли? Шашнах се.

# 48
  • Мнения: 54 420
Съвсем вярно.

# 49
  • Близко съм
  • Мнения: 816
DeVa, да има ИР която се контроалира чрез диета без медикаменти по препоръка на лекаря. Инсулин 2.73 глюкоза 5

# 50
  • Мнения: 54
Здравейте! Пили ли сте Габа ? Кога започва ефекта, с натрупване ли е?

# 51
  • Мнения: 35
Добър вечер, някой да познава добър кожен лекар в Шумен?

# 52
  • София
  • Мнения: 12 409
И аз се интересувам от добър дерматолог, но в София. Имам нещо, което съм решила, че е брадавица и искам да ми го види лекар.

# 53
  • Мнения: X
Проф.Мери Ганчева/за кой ли път я препоръчвам/ Grinning

# 54
  • София
  • Мнения: 5 198
Момичета , бях на пулмолог .
На 31 съм , а дробът ми е на 48г човек, с капацитет едва 77% , но сестрата не ми каза , да поема мощно въздух и мощно да издишам. Можех и повече.
Както и да е, трянва да изследвам хламидия и други бактерии , да спра цигарите , и да пия лекарства.
Не й прилича на тумор , астма или туберколоза

# 55
  • София
  • Мнения: 2 230
Много се радвам Уинд. Ако ще те кара да го мислиш, направи си пак след време това изследване. Сигурна съм, че с теб всичко ще е добре.

# 56
  • Мнения: X
Уинд,при д-р Ангелова ли беше?

# 57
  • София
  • Мнения: 5 198
Уинд,при д-р Ангелова ли беше?
Да , при нея . Едва я намерих 😂 IPhone-нската навигация ме обърка.
Самата лекарка разпитва и всичко останало . Просто каза , че всичко е от цигарите и най-вероятно бактерии , които сега трянва да изследвам с кръвен тест .

# 58
  • Мнения: 54 420
Аз кога още съм ти казала, че е само от цигарите, помниш ли?

# 59
  • София
  • Мнения: 5 198
Като един виден пушач 😂 и сега пак си мисля , че освен цигарите е и друго.
Знам , че трябва да ги спра . Знам , че ми казваше
Скрит текст:
По обезпокоителното е , че каза , имало възрастни пушачи , с по-голям обем на вдишване от мен, което означавало , че цигарите вече прекалено много ми пречат.
Сега тук мисля как да ги спра.
Някога съм ги спирала , поне 3 пъти за голям период от време. Опитвам се да настроя съзнанието си “не съм пушач , не съм пушач” днес не пуших 3 часа ... знам че звучи смешно отстрани и лигаво, но цигарите са били “мой верен” приятел в много ситуации 😂и 3 часа явно са много , което е много плашещо ! 

Общи условия

Активация на акаунт