Жена ми няма желание за секс

  • 4 130
  • 54
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 10
Еми за съжаление съм започнал да работя от 15 годишен и не съм се ограмотил да пиша правилно , но предполагам вие грамотните със 1000лв заплата и 2 кредита зад гърба не ви е проблем да се подигравате.

# 31
  • Мнения: X
Цитат
Няма начин да не го обича. Авторът е в чужбина, вероятно по работа, а жена му си изхарчва крупна сума пари. Да работи не иска, ама за шопинг е готова. А за секса що да се престарава? Тъй и тъй за момента си е опекла положението.

Това е резултатът от отглеждането на една жена-домакиня. Очевидно тя е спряла развитието си много отдавнa и в момента се наслаждава на стандарта, който й осигуряваш.
Омръзва секса, ти ставаш скука, "важно е детето", "хормонките ми не са в нормата", "не е както преди".
Мога само искрено да съжалявам автора.  Може сам да предвиди какво следва, да гледа поне бизнеса да спаси.

Иначе авторе, изобщо не е много гот да се заяждаш с хората, от които си искал съвет. Дори и да не ти харесва как разсъждават, пак е неджентълменско. Май си заслужаваш съдбата на мухльо.

# 32
  • София
  • Мнения: 10 631
А освен да изкарваш пари и да следиш жена ти за какво ги харчи, с друго какво се занимаваш? С детето, с жената?
Права е Сапфирчето, че трябва да се увериш, че жена ти наистина свършва.

# 33
  • София
  • Мнения: 24 839
И идея си нямаш колко много мацки а не ДАМИ ми се предлагат  така ,че дали съм грамотен и колко печеля теб това не те късае.🖕🖕🖕

Не се залъгвай- дами не ти се предлагат. Предлагат ти се мацета с твоята интелигентност и грамотност.
Само че, не в това ти е проблема, а във факта, че вече не привличаш жена си сексуално.
Това, че свършва два пъти в месеца, когато се навива да правите секс е защото е млада жена и природата си иска своето. Не защото ти си голямата работа.
За да спре да те желае, значи с нещо добре си се потрудил да я направиш фригидна към себе си и това не е големината на пениса ти.
И разбира се, щом се е примирила с това, и не мисли да се разделяте, няма да ти го чертае, че да схванеш.

# 34
  • Мнения: 528
Офффф!!!! Супер крайно става! Ма защо се захапват тия пари и визия на човека. Всички много добре знаят че визията си е визия.. И ако я имаш, това е един чудесен плюс. После той едва ли парадира с пари... Мисля че просто каза:изглеждам добре, млад прав здрав съм, обезпечавам си жената и детето, задоволявам им всички нужди. Приема се човекът такъв, какъвто е. Аз също работя от малка. Първия ми работен ден беше на 12г.И аз съм неглижирала някой неща по стечение на обстоятелствата. Бил някаде си... Тя изхарчила голяма сума пари.. Сигурна съм че може всичко да се проследи. Има вече много агенции, които предлагат детективски услуги. И съм сигурна че има много жени които искат да са на нейно място обаче. Очевидно е че той не си търси,, нещичко,,. При все опцийте, които има от жени, предлага да си оголеми достойнството, заради нея, явно е готов на доста. За съжаление човек като не работи дълго време, възпитава лоши навици. Това е факт. Живота доскучава.,, труда краси човека,, са казали хората. Колкото повече не работиш, толкова по - сигурно е, че няма да проработиш.Ако един ден нещо стане с тях двамата, ще важи това е,, когато изгубиш нещо го оценяш,,. От скука ако стане някоя бела, ще се мине време, за да разбере жената какъв мъж е проиграла.

# 35
  • Мнения: 107
Еми за съжаление съм започнал да работя от 15 годишен и не съм се ограмотил да пиша правилно , но предполагам вие грамотните със 1000лв заплата и 2 кредита зад гърба не ви е проблем да се подигравате.

Стига ги развява тез пари. И моя мъж е изкарал тази седмица 7 хил. лева ама аз си ходя на работа и си правим секса и сме добре. Никой не ти се подиграва. Коментираме и изказваме мнение, а моето е, че жена ти има игра някъде Smirk То се случват тия неща, въпросът е да гледаш да не и хареса отношението на другия (ако има такъв де) към нея  повече отколкото твоето.

# 36
  • Мнения: 3 764
А освен да изкарваш пари и да следиш жена ти за какво ги харчи, с друго какво се занимаваш? С детето, с жената?
Права е Сапфирчето, че трябва да се увериш, че жена ти наистина свършва.
А как може да бъде сигурен, че жената свършва? Всички жени свърват по различен начин и няма нито един признак, който да е 100% сигурен. Треперенето на тялото, вагиналните контракции, забелването на очите, пъшкането, охкането и викането - нито един от тези признаци не е задължителен. Единствено скуирта е гаранция, че е свършила, но при толкова малко жени се получава, че можем да забравим за него.

Дайте един сигурен признак, по който да се ориентираме дали жената свършва, или играе театро.

# 37
  • Мнения: 107
А освен да изкарваш пари и да следиш жена ти за какво ги харчи, с друго какво се занимаваш? С детето, с жената?
Права е Сапфирчето, че трябва да се увериш, че жена ти наистина свършва.
А как може да бъде сигурен, че жената свършва? Всички жени свърват по различен начин и няма нито един признак, който да е 100% сигурен. Треперенето на тялото, вагиналните контракции, забелването на очите, пъшкането, охкането и викането - нито един от тези признаци не е задължителен. Единствено скуирта е гаранция, че е свършила, но при толкова малко жени се получава, че можем да забравим за него.

Дайте един сигурен признак, по който да се ориентираме дали жената свършва, или играе театро.

Пулсът може би Smile Smile Smile

# 38
  • Мнения: 18 410
Вземат апарата за кръвно в леглото и следят ситуацията как се развива. Joy

# 39
  • Мнения: 1 804
Еми за съжаление съм започнал да работя от 15 годишен и не съм се ограмотил да пиша правилно , но предполагам вие грамотните със 1000лв заплата и 2 кредита зад гърба не ви е проблем да се подигравате.
Не се подигравам, просто мисля, че темата ти е пързалка отвсякъде и си поредния скучаещ тийнейджър. Мъжете не решават мъжките си проблеми във форуми като БГ мама. Нещата под завивките не се обсъждат във форуми, а се решават с открити разговори между двама. Детинско е някак, това което пишеш. Според мен не си на 28 и не си женен. Точка.

# 40
  • Мнения: X
Иначе авторе, изобщо не е много гот да се заяждаш с хората, от които си искал съвет. Дори и да не ти харесва как разсъждават, пак е неджентълменско. Май си заслужаваш съдбата на мухльо.
Не всеки може да е джентълмен, защото явно зависи от средата, в която е расъл, също и от нивото на интелигентността.  


Според мен не си на 28 и не си женен. Точка.
Нищо чудно, но наистина има и незрели на 30+.

# 41
  • Русе
  • Мнения: 293
Може да си го получава от друго място Smirk


Срещал съм и други такива случаи на нищо неподозиращи приятели и после "К'во стана."
Трябва да търси по-настоятелно причината, определено има проблем.

# 42
  • Мнения: 7
ми ако си от масата мъже - да стоиш като зомби пред компа , или да си влюбен в колата си и да прекарваш целия ден с дрyгите пърдящи чичковци с бирени коремчета е нормално да няма време за секс жената Simple Smile

# 43
  • Мнения: 107
Вземат апарата за кръвно в леглото и следят ситуацията как се развива. Joy

Бъркаш пуслс със кръвно. Пулсът се усеща с пипане. Дори можеш да чуеш забързаното сърце Smile

# 44
  • Мнения: 15 619
Запис.   Да следя за дълбокомислените анализи  по темата.

Общи условия

Активация на акаунт