Жена ми няма желание за секс

  • 4 126
  • 54
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 5 778
Запис.   Да следя за дълбокомислените анализи  по темата.
Закъсняли сме, залязва темата.
Изтървала съм снимката на господина, сега любопитството ще ме гризе цяла вечер.
Най-ми хареса, че човека на 100%знае, че тя свършва. Не знам защо от писанията му до тук си представих един заяк в леглото, а после вика тя не иска.

# 46
  • Русе
  • Мнения: 293
Повечето мъже изобщо не усещат кога жената свършва, така че това са измишльотини. Съзнанието е на съвсем друго място...едва ли някой си взима хронометър по време на секс и да изчислява кой, кога за колко време прави нещо и кога идва...Smile

# 47
  • Мнения: 6 622
Много са ми интересни такива теми. Едва ли някой може да ти каже защо жена ти не иска секс. Причините може да са много и само тя знае истината. Най-добре седнете и си поговорете . Възможни варианти са:
-не си добър в леглото и тя симулира оргазъм.
-просто си и омръзнал,секса е скучен и еднотипен.
-чувствата ѝ към теб са се изпарили.
-има хормонални проблеми.
-има си любовник.
-засегнал си я с нещо.
-не ѝ обръщаш достатъчно внимание.

# 48
  • София
  • Мнения: 24 839
Повечето мъже изобщо не усещат кога жената свършва, така че това са измишльотини. Съзнанието е на съвсем друго място...едва ли някой си взима хронометър по време на секс и да изчислява кой, кога за колко време прави нещо и кога идва...Smile

Тези, които не усещат, се оплакват, че на жените им не им се прави секс. това от мен да го знаеш.
Където и да ти е съзнанието, "усещането за жена" трябва да е изострено, а не да люпи семе.
Ако ти не можеш да уловиш признаците по дишането и ако за теб контракциите на влагалището не значат нищо, си гОла вОда и кал по гърба.

Интересно- дали си схванал поне кога жена ти е възбудена и кога отваря крака от немай-къде!?

# 49
  • Мнения: X
Дишането се имитира. Контракциите - също (с малко упражнения). Дори пулсът може да е силно ускорен, без реално да има оргазъм. Истината е, че всяка жена е различна, и че мъжът просто трябва да познава своята жена. Жена, която има достатъчно доверие на мъжа си, не имитира, а насочва.

# 50
  • София
  • Мнения: 24 839
Дишането се имитира. Контракциите - също (с малко упражнения). Дори пулсът може да е силно ускорен, без реално да има оргазъм. Истината е, че всяка жена е различна, и че мъжът просто трябва да познава своята жена. Жена, която има достатъчно доверие на мъжа си, не имитира, а насочва.

Я, пробвай да имитираш едновременно дишане, контракции и издаване  на звукове, пък ела ми се похвали.... Peace
А, че всеки мъж трябва да разпознава тези интимни проявления при жена си, е вярно.
И някои други също, като резултат от неговата "артилерийска подготовка", ама авторът хабер си няма от тия работи, щото съзнанието му, видиш ли, се рее някъде в Космоса. Mr. Green

# 51
  • Мнения: 6 395
Вземат апарата за кръвно в леглото и следят ситуацията как се развива. Joy

Бъркаш пуслс със кръвно. Пулсът се усеща с пипане. Дори можеш да чуеш забързаното сърце Smile

С фитнес гривните, които вече всички носят, просто след секс ѝ сваляш графиката на пулса с приложение на телефона и гледаш статистиките. Joy Недоказани оргазми, амаха!

# 52
  • Мнения: X
Я, пробвай да имитираш едновременно дишане, контракции и издаване  на звукове, пък ела ми се похвали.... Peace

Че какъв е проблемът?
Само че отдавна съм разбрала, че не си струва труда.

# 53
  • Мнения: 2 695
Ако не си сигурен, че жена ти свършва... тя най-вероятно просто не свършва.
Хайде сега няма да се учим, как да познаем кога една жена свършва... но още си на 28 ... имаш време да се научиш да разпознаваш Wink

Иначе вината е в теб да... че я търпиш, ами не си намериш някоя 20+ годишна да ти роди второто дете.

# 54
  • Мнения: 6 362
Заключвам по желание на автора.

Общи условия

Активация на акаунт