На море в България 2019г! - 3

  • 38 147
  • 741
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 790
Ресторантът не можеше да събере всички гости на хотела и се хранехме на 2 смени.

# 376
  • Мнения: 2 081
Разбира се , че храната е важна , точно за Белла Виста се коментира вече около 5 страници , всеки е изказал впечатления . Трансормации на останалото има почти навсякъде .
Лош пример от Цезар палас миналата година , едни лозови сърми се въртяха цяла седмица , включително и за закуска . Трансформацията им беше , че им слагаха кетчуп и майонеза отгоре , с фалшивото картофено пюре същата история .  
Сравнявайки двата хотела , които са в един и същи ценови клас и с еднакви условия  , Белла Виста е светлинни години напред  Simple Smile

# 377
  • Мнения: 283
Здравейте! Лунапаркът в Царево дали работи цял ден или само вечер?

# 378
  • Мнения: 1 397
Здравейте!
Някой беше писал дали ще го настанят в 12 часа в Белла Виста. Ако стаята е готова - ще Ви настанят,но гривните ги слагат в 15 часа. За храната - добра е и разнообразна! Все пак е въпрос на вкус!
Повече няма да пиша,защото има поне 20 само мои коментара за хотела!

# 379
  • Мнения: 5 262
Колко много питания и то за хранене посред лято. Просто невероятно.


Не виждам нищо лошо. Все пак стоиш там минимум 5-6 дни.

И все пак се дават уникални суми от порядъка на 1500-2000 лв за толкова дни престой.

Да. За да яде човек нещо в хотела и да се разправя за това как били направени палачинките. 

# 380
  • Мнения: 1 397
Здравейте! Лунапаркът в Царево дали работи цял ден или само вечер?

Ако питането Ви е за лунапарка с един батут и 2-3 игри - той отваря само вечер или поне края на юни беше така.

# 381
  • Мнения: 283
Здравейте! Лунапаркът в Царево дали работи цял ден или само вечер?

Ако питането Ви е за лунапарка с един батут и 2-3 игри - той отваря само вечер или поне края на юни беше така.

Най-вероятно е за него Grinning .

# 382
  • Мнения: 5 435
Храната си е важна, особено ако си платил за нея. Става тъпо да си резервирал почивка AI и да се налага да се храниш на друго място, защото храната е ужасна.Аз вече резервирам без изхранване и ми е по-добре,  но ние нито ядем нито пием много.
Последната ми резервация AI беше в Казабланка Обзор и там като ни видяха с малко дете ни сложиха в смяна за вечеря от 18 часа. И тоя тип почивка ми стана тотално противен.

+1 Подкрепям, че храната е много важна и не виждам нищо лошо  това да се пита дали е хубава или не! На мен ми е любопитно и интересно да разбера, все пак плащаме за нея!
Преди две години бяхме в Оазис дел Маре, за 5 нощувки, не сме капризни откъм храна, но тогава беше някакъ ужас, мъжът ми и детето също отказаха да се хранят. Та намерихме си едно ресторантче в центъра и вечерите прекарахме там! За закуска и обяд все нещо хапвахме, но повечето от предлагащата се вечеря беше от остатъците на обяд!
Така че няма нищо лошо да си споделяме каква е храната по ОИ, и не само там!

# 383
  • Мнения: 5 262
zveti81 според мен това не може да не се очаква. Все пак имаш от една страна хотела, който трябва да печели и от друга страна потребителите, които искат всичко на изгодни цени. Т.е. ако искаш нощувки плюс ресторант да ти струва по-евтино от нощувки плюс ресторант ... тогава някъде качеството ще куца.

Ако цените са супер високи наистина не е оправдано. Но по морето си е така. Аз през юни купувах в някаква селска бакалия по морето газираната вода по 2,50 . Явно си искат определен ръст в печалбата за сезона. Както казах аз избягвам да съм жертва на бъркочи с цел печалба като си организирам всичко и си правя салатката в голяма купа със зехтин, сиренцето което си избера , хляба от която ми харесва пекарна и останалото минималистично, но си правя разбора и сметката идеално сама. Нямам накрая - ама платих за бъркоч.

Та на море в България може по всякакъв начин. Който както си избере е добре да е наясно с плюсове и минуси на избора си.

# 384
  • Мнения: 1 069
Нали някой от Вас не мисли, че хотелите са на загуба?
На печалба са и то никак не е малка.
Така, че за тези пари, които ни искат - прясна и нова храна всеки ден.

# 385
  • Мнения: 5 262
Всеки от гледната си точка. Но успех в борбата за правда ... 

# 386
  • Мнения: 872
Аз работя в сферата на туризма от почти 20 години. От опита който имам знам че такава инвестиция се избива за не по малко от 10 години. Освен това всяка година си има разходи за амортизация, а на всеки 10 години се прави основен ремонт. Разбира се не всички запазват тези правила. Така че не е нужно да се правят сметки без кръчмар. Въпреки всичко което се тиражира като информация, моето мнение е че туризма като услуги се развива и подобрява, и няма да спра да повтарям че качеството си има цена.



# 387
  • Мнения: 1 361
Аз работя в сферата на туризма от почти 20 години. От опита който имам знам че такава инвестиция се избива за не по малко от 10 години. Освен това всяка година си има разходи за амортизация, а на всеки 10 години се прави основен ремонт. Разбира се не всички запазват тези правила. Така че не е нужно да се правят сметки без кръчмар. Въпреки всичко което се тиражира като информация, моето мнение е че туризма като услуги се развива и подобрява, и няма да спра да повтарям че качеството си има цена.





Българинът масово иска да има най-качественото на най-ниската цена.
Няма как да стане. Необходим е компромис.

# 388
  • Мнения: 5 262
Аз работя в сферата на туризма от почти 20 години. От опита който имам знам че такава инвестиция се избива за не по малко от 10 години. Освен това всяка година си има разходи за амортизация, а на всеки 10 години се прави основен ремонт. Разбира се не всички запазват тези правила. Така че не е нужно да се правят сметки без кръчмар. Въпреки всичко което се тиражира като информация, моето мнение е че туризма като услуги се развива и подобрява, и няма да спра да повтарям че качеството си има цена.





Българинът масово иска да има най-качественото на най-ниската цена.
Няма как да стане. Необходим е компромис.

Хахаха защото не знаеш немците как са , а да не говорим за англичани или за холандци. Те ако могат без пари ... луд ще те направят за да го измуфтат. Да не говорим , че не се свенят да лъжат, да се оплакват, да просят. Ужас!

# 389
  • Мнения: 790
Драмата не е толкова в парите, а в това, което очакваш и това, което получаваш. Защото офертите са за паркинг, изхранване, чадъри и шезлонги и куп други неща, а като отидеш на място то не е съвсем така. Иначе и аз смятам, че за АИ под 100 лв на човек кой знае какви претенции поне  към храната не трябва да има.

Общи условия

Активация на акаунт