На море в България 2019г! - 3

  • 37 998
  • 741
  •   1
Отговори
# 360
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
Да,точно така е и тук, чува се ужасно,то и това дете не спира да пищи,вече разговаряхме с персонала, първо смотолявиха,че ще предупредят хората, но след обяснение от наша страна,че няма как да контролират детето и не е тяхна вината,че сме настанени така,обещаха да мислят да ни преместят, но то това буквално не се търпи, дано си удържат на думата.

# 361
  • Мнения: 2 517
Друг минус,който мога да посоча е,че нашата стая има вътрешна врата към съседната, явно е била подготвяна за апартамент, та от другата страна са немци с малко дете, което непрестанно пищи и квичи, ни наобяд имаше почивка, ни нищо, престои да видим как ще е през нощта, но в момента се дере неистово, аз като човек с две деца буквално каталясах да слушам и това , а вината според мен е на хотела,не  е удобно да настаняват по този начин гости,които нямат общо помежду си и да се слушат...
За 174 лева на човек (минимална цена за двойна стая) просто ще им спретна луд скандал. Колкото аз съм си платила, толкова и немците и не желая някой да ми разваля почивката. Стаята трябва да е самостоятелна, а те не предлагат такава, тоест има несъответствие на туристическата услуга. Не че нещо, ама още при настаняване, бих отказала подобно помещение.

# 362
  • Мнения: 14
Действително ресторантът на Алгара не е достатъчно голям за да поеме гостите на хотела и при лошо време не е особена приятно да висиш на огромна опашка и в крайна сметка след снощната еуфория сега мога да кажа,че храната доста ми напомня на тази в Бела виста, общо взето не е вкусно, действително има заешко,агнешко, телешко,но не е приготвено добре, само на закуска беше по-добре,че имаше така обичаните палачинки,пържени филийки и т.н. 
Наистина ли в Белла Виста не е добра кухнята според Вас?

# 363
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
Сторм, абсолютно съм съгласна с теб, ще изчакам до утре,уж обещаха да реагират, а иначе и аз не бих приела стаята,но като се настанявахме бях толкова скапана от пътя,че буквално не я отразих тази врата,моя грешка,да видим как ще реагират...
Кухнята на Бела виста вече ми е неудобно да пиша толкова пъти,но за мен никак не е добра, но аз честно казано до момента единствената храна ,която съм харесвала на ол инклузив в България беше в Мирамар Обзор.

# 364
  • Мнения: 1 606
А ако бяхте навън и ви валеше нямаше ли да се сърдите , че сте нямали избор и е трябвало да ядете навън на дъжда?
Част от терасите им нямат навеси - факт !! Била съм в дъждовно време и в " Белла Виста" и в " Топола Скайс"...никога не ми се е налагало да чакам за вечеря !!

# 365
  • Мнения: 2 064
Действително ресторантът на Алгара не е достатъчно голям за да поеме гостите на хотела и при лошо време не е особена приятно да висиш на огромна опашка и в крайна сметка след снощната еуфория сега мога да кажа,че храната доста ми напомня на тази в Бела виста, общо взето не е вкусно, действително има заешко,агнешко, телешко,но не е приготвено добре, само на закуска беше по-добре,че имаше така обичаните палачинки,пържени филийки и т.н. 
Наистина ли в Белла Виста не е добра кухнята според Вас?

Всяка страница едно и също , отговаряно ви е вече на този въпрос , не знам дали четете .
За мен кухнята е много добра , особено като сравня с хотели от същия клас . Няма как да е като в Мирамар или Дюни .

# 366
  • Мнения: 9 776
Храна като храна. От яйца в десет варианта до синьо сирене. Но аз лично на третия ден вече се чудех какво да си слагам в чинията. Има разнообразие като цяло, но и трансформират останала храна в други форми. Някой беше писал, че не е забелязал. Е, аз го забелязвах всеки ден, но допускам, че се прави навсякъде. Това за Бела виста.

# 367
  • Мнения: 14
Действително ресторантът на Алгара не е достатъчно голям за да поеме гостите на хотела и при лошо време не е особена приятно да висиш на огромна опашка и в крайна сметка след снощната еуфория сега мога да кажа,че храната доста ми напомня на тази в Бела виста, общо взето не е вкусно, действително има заешко,агнешко, телешко,но не е приготвено добре, само на закуска беше по-добре,че имаше така обичаните палачинки,пържени филийки и т.н. 
Наистина ли в Белла Виста не е добра кухнята според Вас?

Всяка страница едно и също , отговаряно ви е вече на този въпрос , не знам дали четете .
За мен кухнята е много добра , особено като сравня с хотели от същия клас . Няма как да е като в Мирамар или Дюни .
Извинявайте, ако съм Ви подразнила! Чета разбира се, просто реших още едно мнение да прочета! Пак извинявайте!

# 368
  • Мнения: 5 262
Колко много питания и то за хранене посред лято. Просто невероятно.

# 369
  • Мнения: 9 776
Колко много питания и то за хранене посред лято. Просто невероятно.


Не виждам нищо лошо. Все пак стоиш там минимум 5-6 дни.

# 370
  • Мнения: 3 377
Нормално е да се интересуваме от храната, резервирайки all in хотел 😃

# 371
  • Мнения: 790
Храната си е важна, особено ако си платил за нея. Става тъпо да си резервирал почивка AI и да се налага да се храниш на друго място, защото храната е ужасна.Аз вече резервирам без изхранване и ми е по-добре,  но ние нито ядем нито пием много.
Последната ми резервация AI беше в Казабланка Обзор и там като ни видяха с малко дете ни сложиха в смяна за вечеря от 18 часа. И тоя тип почивка ми стана тотално противен.

# 372
  • София
  • Мнения: 5 885
Да , така е, и ние сме на ОИ, но и аз смятам че малко са прекалени коментарите и вторачването в храната.
И то не че не е важно, не се сърдете.
Ами, освен в редки "гадни" случаи на кофти хотели, все има какво да хапне човек.
Изобщо това прекалено изобилие и отрупване често не е нужно Thinking
Ние сме почитатели на НВД и освен салатния бар, печено месо или риба, друго не е толкоз важно...
А, децата ми, да ..... те пък могат да карат 10 дни на спагети ако ги оставя, понеже ги ограничавам от тесто вкл и спагети  и там като видят..... могат само това да ядат 10 дни Grinning

# 373
  • София
  • Мнения: 3 049

Последната ми резервация AI беше в Казабланка Обзор и там като ни видяха с малко дете ни сложиха в смяна за вечеря от 18 часа. И тоя тип почивка ми стана тотално противен.

Какви са тези смени, за първи път чувам?

Ние също сме на ОИ, само че със сет меню, на закуска само е блок маса, което доста добре ми звучи, та ще видим.

# 374
  • Мнения: 9 392
Колко много питания и то за хранене посред лято. Просто невероятно.


Не виждам нищо лошо. Все пак стоиш там минимум 5-6 дни.

И все пак се дават уникални суми от порядъка на 1500-2000 лв за толкова дни престой.

Общи условия

Активация на акаунт