На море в България 2019г! - 3

  • 38 069
  • 741
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 448
Момичета, във visit.bg промо офертите с отстъпка са до 10.07 при потвърдена резервация. Дали утре ще пуснат нови? Че все още не се знае кога съм в отпуска, а пък има добри предложения

# 136
  • Мнения: 3 900
С този "наплив" на туристи със сигурност утре ще има нови, ако не и по-изгодни дори.

# 137
  • Мнения: 110
Здравейте! Някой може ли да ми помогне с информация относно паркирането в Слънчев бряг, на каква цена е и има ли достатъчно места? Апартамента ни е зад аквапарка и ще трябва да ходим с кола до плажа....
И цените на чадъри и шезлонги къде какви са? Просто ако някой може да ни ориентира на къде да се отправим, ще съм благодарна!

Това бяха цените в Слънчев бряг преди 2 седмици, сега може би са по-високи

# 138
  • Мнения: 105
Здравейте!Тази година реших да съчетая семейната почивка на море с кални бани и физиотерапия за мен.Насочиха ме към Тузлата-Балчик. Никога не сме почивали в района. Може ли препоръки за хотели

# 139
  • Мнения: 4 303
Бил ли е някой в Сарафово? Мнения?

# 140
  • Мнения: 1 317
Бил ли е някой в Сарафово? Мнения?
Няколко поредни години ходим в Сарафово, в частни квартири. Пясъкът на плажа е тъмен и едър, има и по-големи камъни. В морето е плитко, но не е до глезените, може би първите 5-6 метра са до колената (поне предните години беше така). На един от плажовете има и сърф училище. До плажа се стига или по баир или по стълби.
В самото Сарафово е спокойно, няма дискотеки и шумни заведения.
Голямо НО!!! - имайте предвид, че при форсиране и излитане, по-големите самолети се чуват. На нас това не ни пречи, на втория ден вече не прави впечатление, а децата са много щастливи.
Имало е години с много комари, имало е и години без.
Няма пешеходна зона, но има две детски площадки, които до миналата година бяха в прилично състояние, но близките ми, които живеят там споделиха, че вече са посъсипани.
Има супермаркети, заведения с прилични цени.
Интересни неща - Авиомузеят, който е на влизане в Сарафово и пристанището.
Голям хотел е Атлантис Резорт и спа, а малък и симпатичен, в който сме нощували по изключение веднъж е Семеен хотел Калина. Има редовен градски транспорт до Бургас.
На нас Сарафово ни е много любимо място.

# 141
  • Мнения: 15
Здравейте,
Имате ли препоръки за хубав хотел с хубава храна, нямаме изискване за точен курорт. Разгелдахме буквално 100+ места, засега сме се спрели на Oasis Resort&Spa или Свети Тома. Първият няма храна, предпочитам да има, защото см с дете на 1 годинка, и естествено да е хубава, отново заради детето.

Имате ли отзиви за някой от двата и като цяло можете ли да препоръчате хубав, поддържан хотел/хотелски комплекс, който да е подходящ за деца?

Мерси Simple Smile

# 142
  • Мнения: 3 385
Дюни роял ризорт препоръчвам. Най-много е харесал и на мен, и на семейството ми от посетените по нашето черноморие места.

# 143
  • Мнения: 226
Здравейте, от току що завърнали се от Сънрайз ол суитс Обзор.
Изкарахме невероятна почивка.
Стая с частична гледка към морето, много просторна. Асансьорът не работеше през половината от времето и това май оказа влияние на камериерките, които не почистваха основно всеки ден. Бельото смениха на 3 ден.
За нас храната беше достатъчно разнообразна и вкусна и най-важното - никога не свършваше.
Персоналът - основно руско говорящ.
Чадъри около басейна след обяд си намирахме винаги, а до обяд бяхме на плажа, където също не сме имали проблеми с намирането им. На плажа има тоалетни и съблекални. Малко е далеч, но не е болка за умиране. Определено през Луна би бил по-пряк и приятен достъпа.
С две думи - доволни сме. Отпочинали и заредени сме за следващото море!

Последна редакция: чт, 11 юли 2019, 07:34 от мама_на_двама

# 144
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
Бил ли е някой в Сарафово? Мнения?
Няколко поредни години ходим в Сарафово, в частни квартири. Пясъкът на плажа е тъмен и едър, има и по-големи камъни. В морето е плитко, но не е до глезените, може би първите 5-6 метра са до колената (поне предните години беше така). На един от плажовете има и сърф училище. До плажа се стига или по баир или по стълби.
В самото Сарафово е спокойно, няма дискотеки и шумни заведения.
Голямо НО!!! - имайте предвид, че при форсиране и излитане, по-големите самолети се чуват. На нас това не ни пречи, на втория ден вече не прави впечатление, а децата са много щастливи.
Имало е години с много комари, имало е и години без.
Няма пешеходна зона, но има две детски площадки, които до миналата година бяха в прилично състояние, но близките ми, които живеят там споделиха, че вече са посъсипани.
Има супермаркети, заведения с прилични цени.
Интересни неща - Авиомузеят, който е на влизане в Сарафово и пристанището.
Голям хотел е Атлантис Резорт и спа, а малък и симпатичен, в който сме нощували по изключение веднъж е Семеен хотел Калина. Има редовен градски транспорт до Бургас.
На нас Сарафово ни е много любимо място.

и на нас ни е любимо, десет години го посещаваме по един или друг повод. Всичко е точно така, както е описано, само да добавя, че обикновено посещаваме Сарафово юни и юли, миналата година се случи август и за първи път случихме на много булно и замърсено море.  Другото, което може да се има предвид е, че плажът е доста пренаселен в почивните дни, тъй като е силно посещаван от близки градчета. Това лято цената на чадър с два шезлонга беше 15 лв.

# 145
  • Мнения: 5 262
Здравейте!Тази година реших да съчетая семейната почивка на море с кални бани и физиотерапия за мен.Насочиха ме към Тузлата-Балчик. Никога не сме почивали в района. Може ли препоръки за хотели

Те си имат санаториум . той няма плаж, а басеин и нчколко капанчета наоколо. Балчик е близо или Каварна. Плажа на Каварна е както на Балчик, изкуствен , но е далече от брега. Има музеи и интересни места, но е доста пусто тази година. Балчик е по-оживено.

# 146
  • Мнения: 1 397
Здравейте,
Имате ли препоръки за хубав хотел с хубава храна, нямаме изискване за точен курорт. Разгелдахме буквално 100+ места, засега сме се спрели на Oasis Resort&Spa или Свети Тома. Първият няма храна, предпочитам да има, защото см с дете на 1 годинка, и естествено да е хубава, отново заради детето.

Имате ли отзиви за някой от двата и като цяло можете ли да препоръчате хубав, поддържан хотел/хотелски комплекс, който да е подходящ за деца?

Мерси Simple Smile

Здравейте!
В Свети Тома бяхме преди 5-6 години,така че не е много актуална информацията ми. Комплексът е страхотен - големи стаи и няколко басейна. Ние бяхме със закуски и вечери. Храната беше много добра. До близкият плаж,който е под хотела,се стигаше по едни стълби и плажа там не беше хубав. Малкохора го посещаваха,затова имаше само няколко шезлонга. Другият плаж е по-далече, но ни превозваха с голф колички. Това са спомените ми,но нещата със сигурност са се променили от тогава...

# 147
  • Мнения: 6 301
https://www.newwave.bg/tours/%D0%BB%D1%8F%D1%82%D0%BE-2019-%D0%B … IANH8ec3V8EqFEaIw

В Риу Хелиос - Сл.бряг цената става повече от прилична с отстъпката.

# 148
  • Мнения: 215
Здравейте,
Имате ли препоръки за хубав хотел с хубава храна, нямаме изискване за точен курорт. Разгелдахме буквално 100+ места, засега сме се спрели на Oasis Resort&Spa или Свети Тома. Първият няма храна, предпочитам да има, защото см с дете на 1 годинка, и естествено да е хубава, отново заради детето.

Имате ли отзиви за някой от двата и като цяло можете ли да препоръчате хубав, поддържан хотел/хотелски комплекс, който да е подходящ за деца?

Мерси Simple Smile
В момента сме в Блу Ориндж до Созопол. Плаж, чудесен за деца. От комплекса също съм доволна, Храната е разнообразна и в изобилие, на Плажа е между Градини и Златна рибка.

# 149
  • Мнения: 923
Има ли таз годишни отзиви за Престиж сити 2 в Приморско?
Бяхме в края на юни за няколко дни, готвача е нов- знам защото попитах и казаха,че е за1- ва година. Храната определно ми хареса. Аз ходя там почти всяка година и имам база за сравнение

Общи условия

Активация на акаунт