На море в България 2019г! - 3

  • 37 991
  • 741
  •   1
Отговори
# 150
  • София
  • Мнения: 1 190
Морски привет!
От тази сутрин сме на Сл. Ден, е толкова малко хора на плажа не бяхме виждали. Даже не сме били на който и да е плаж в България с толкова малко хора. Утре може да опрем до Кабакум да видим там как е.
Явно по медиите е истина, че сезона е слаб по морето.
Чадър и шезлонг са по 8 лв ако някой го интересува.

# 151
  • Мнения: 5 262
На какво се дължи това? Турците ли се освестиха и пак си напълниха хотелите или ?

# 152
  • В.Търново
  • Мнения: 6 662
На какво се дължи това? Турците ли се освестиха и пак си напълниха хотелите или ?
На високите цени по хотелите, плажовете, това е достатъчно.

# 153
  • Мнения: 6 089
Морски привет!
От тази сутрин сме на Сл. Ден, е толкова малко хора на плажа не бяхме виждали. Даже не сме били на който и да е плаж в България с толкова малко хора. Утре може да опрем до Кабакум да видим там как е.
Явно по медиите е истина, че сезона е слаб по морето.
Чадър и шезлонг са по 8 лв ако някой го интересува.
Че то преди обяд почти навсякъде по черноморието времето не беше подходящо за плаж-вятър и студено,според мен това е причината през тези дни да няма много хора по плажовете.

# 154
  • София
  • Мнения: 1 190
Морски привет!
От тази сутрин сме на Сл. Ден, е толкова малко хора на плажа не бяхме виждали. Даже не сме били на който и да е плаж в България с толкова малко хора. Утре може да опрем до Кабакум да видим там как е.
Явно по медиите е истина, че сезона е слаб по морето.
Чадър и шезлонг са по 8 лв ако някой го интересува.
Че то преди обяд почти навсякъде по черноморието времето не беше подходящо за плаж-вятър и студено,според мен това е причината през тези дни да няма много хора по плажовете.

Възможно е, ние нали тепърва пристигнали и веднага на плажа, много не ни вълнуваше времето, макар да беше ясно и слънчево с лек вятър.

# 155
  • Panagyurishte
  • Мнения: 127
В Приморско е пълно. Снимка от северен плаж в 16:30. Цена на чадър и шезлонг по 5 лв.

# 156
  • Мнения: 2 517
Да бе, това са чадъри на Homecare hotels, сиреч Приморско дел сол. Това, че ТОЗИ хотел е пълен (благодарение на една леко фалшива според мен реклама, защото бях гост на този хотел миналата година и за мен не е УАУ), не означава, че на целия плаж е така. А като гледам снимката има и два празни чадъра, което не се е случвало в минали години. Даже много хора се оплакваха от недостиг.

# 157
  • Panagyurishte
  • Мнения: 127
Да бе, това са чадъри на Homecare hotels, сиреч Приморско дел сол. Това, че ТОЗИ хотел е пълен (благодарение на една леко фалшива според мен реклама, защото бях гост на този хотел миналата година и за мен не е УАУ),

Да бе, това са чадъри на Homecare hotels, сиреч Приморско дел сол. Това, че ТОЗИ хотел е пълен (благодарение на една леко фалшива според мен реклама, защото бях гост на този хотел миналата година и за мен не е УАУ), не означава, че на целия плаж е така. А като гледам снимката има и два празни чадъра, което не се е случвало в минали години. Даже много хора се оплакваха от недостиг.

И на долу е така, ако държите ще ви снимам Simple Smile
На Перла почти няма хора, прехвърлили са се към северния плаж, нормално при тези цени.

Последна редакция: чт, 11 юли 2019, 21:45 от Мariela78

# 158
  • Мнения: 6 255
Ами липсата на туристи, може само да ни радва. Тъкмо ще има още по-големи и повече отстъпки, а пък за следващото лято може и да размислят какви цени да обаждат. Нека продължават в този дух, пък може изобщо да нямат туристи. Турците и те са се уляли яко с цените, а пък като чета отзизите, 90 % от почивалите там са разочаровани и споделят, че дори в супер преди хотели, нивото много е паднало. И там са прибегнали до персонал от бившите съветски републики, което още повече влошава качеството.

# 159
  • Мнения: 2 517
Ами липсата на туристи, може само да ни радва. Тъкмо ще има още по-големи и повече отстъпки, а пък за следващото лято може и да размислят какви цени да обаждат. Нека продължават в този дух, пък може изобщо да нямат туристи. Турците и те са се уляли яко с цените, а пък като чета отзизите, 90 % от почивалите там са разочаровани и споделят, че дори в супер преди хотели, нивото много е паднало. И там са прибегнали до персонал от бившите съветски републики, което още повече влошава качеството.
Тази година хит е Гърция с намаленото ДДС. Лошото е, че със заливането на Халкидики, малко ще се понапълни бг черноморието с шушляци, влачещи се с плажни чанти по плажа и свиращи се по долнопробни квартири. Защото тия хора не ходят в хотели +3 звезди в Гърция, ами се свират по разни къмпинги и частни квартири, титулувани с гръмкото име "студио". Не отричам, че има хора, които посещават класни хотели в Гърция, но тях не можеш да ги свалиш да посещават бг черноморието.
БГ хотелиер, ресторантьор и концесионер въобще не са чували за микро и макро икономика и че търсенето определя предлагането, както и за  всеобщата формула на капитала на Маркс и Енгелс. То за т`ва не се учеше в спортните училища в мутренските години. По-младите  пък са интелигентно импотентни по дефаут. Едни пари се перат, едно ДДС се точи (докъдето може), евентуално се усвоява и някой еврофонд, като всичко това се прави без особена логика в търговските действия и толкова.
 

# 160
  • Мнения: 9 776
Умирам за празен плаж. Два пъти съм била на такъв, и то в Гърция. И бях в студио, да. Нищо лошо не виждам. Все едно пък всички трябва да ходим по скъпи хотели. То щото скъпото е равносилно само на хубави неща.....
Как е времето по морето? Плажуващите ако може да се включат с актуална информация. Simple Smile

# 161
  • София
  • Мнения: 5 882
В Гърция е хубаво, да , всяко лято ходим, но ходим и на Бг морето. Аз не знам защо се съпостваят непрекъснато, Освен за хора които нямат възможност да идат и на двете места, ама тези хора, едва ли ходят в Гърция изобщо, защото е доста по -скъпо. Това колко в Гърция е като при нас като цени, не е вярно. Нали се връщаме от там.
По-топло, повече комари, двойно по -скъпо, и като добавиш висенето с часове на Кулата и леко ти се отщява.
Е да, имат хубави плажове и много повече. Но и при тях за първа година ни таксуваха за чадър и шезлонги по 5 евро, предни години не беше така.

Аз не съм фен на палатка, и пазаруване от Лидъла, да готвя на газов котлон. Та двойно по - скъпо е.  Ами това е моята сметка, може други друго да са видели. Но и Б-я си е добре, поне на някои места.

# 162
  • Мнения: 870
В Гърция е хубаво, да , всяко лято ходим, но ходим и на Бг морето. Аз не знам защо се съпостваят непрекъснато, Освен за хора които нямат възможност да идат и на двете места, ама тези хора, едва ли ходят в Гърция изобщо, защото е доста по -скъпо. Това колко в Гърция е като при нас като цени, не е вярно. Нали се връщаме от там.
По-топло, повече комари, двойно по -скъпо, и като добавиш висенето с часове на Кулата и леко ти се отщява.
Е да, имат хубави плажове и много повече. Но и при тях за първа година ни таксуваха за чадър и шезлонги по 5 евро, предни години не беше така.

Аз не съм фен на палатка, и пазаруване от Лидъла, да готвя на газов котлон. Та двойно по - скъпо е.  Ами това е моята сметка, може други друго да са видели. Но и Б-я си е добре, поне на някои места.
Точно на това мнение съм и аз. Гърция е хубаво, но скъпо. А ако в БГ, се ходи по студиа на 3 км от плаж и с пълни чанти от Лидл, ще е додта по евтино дори и от Гърция.

# 163
  • София
  • Мнения: 5 882
Аз и друг път съм писала, да не отегчавам, моята лична сметка показва, че резервация за пик сезон, е най-добре на ранни записвания, и най-удобно и без забележки, на някой ОИ хубав хотел в Б-я. Това за хора като нас с две деца, искаме да сме на плажа, с чадър и шезлонг включени, да има басейни също, избор на храна,  анимация и паркинг, почистване на стаята всеки ден.
За същите тези пари, и същите дати, за 4ма, ходихме 2 лета г в Г-я, при доста по -посредствени условия. е да, плажа беше хубав и безлюден и толкова с предимствата Confused

# 164
  • Мнения: 885
Е, колко от нашите хотелиери имат опит над 1-2 петилетки, та очаквате чудеса? Нека мине време и пазара сам ще отсее излишното.

Общи условия

Активация на акаунт