На море в България 2019г! - 3

  • 38 054
  • 741
  •   1
Отговори
# 510
  • В.Търново
  • Мнения: 6 683
Не мисля, че агенцията трябва да държи сметка на хотела за това, че се запазват шезлонгите.Не са те органа, който отговаря за това.Не мисля, че са били некоректни.Може да се обърнете към комисията за защита на потребителите.

# 511
  • Мнения: 6 295
Симона, наистина е неприятно това запазване на чадър и шезлонги, но не виждам как от ТА могат да ви съдействат в случая. Не са на място, за да минават през плажа и да махат кърпите. Това обаче със сигурност е задължение на хотела. Освен това обичайно във офертите на всички хотели, които предлагат ОИ с вкл. ч. и ш. изрично си пише, че са до изчерпване на наличните. По този начин се застраховат от недоволни клиенти. Така никой не може да им търси сметка. Дори в КЗП да сигнализирате и те ще ви отговорят същото.

И нали беше слаб сезона!!!

# 512
  • Мнения: 678
Крайно разочарована от Съни турс(visit.bg)
Нашето семейство е любител на българското Черноморие и от 10 години резервираме почивките си през тази агенция, но повече никога!!!
Проблема беше, че не срещнахме никакво съдействие при проблем с услуга , която е включена в цената, а именно включени шезлонги и чадъри на плажа на хотел”Марвел” Слънчев бряг.  
Ежедневно се запазват с кърпи около 5-6 часа сутрин, въпреки табелите из целия хотел, за забрана на това нещо. Никой от хотела не взима мерки ,това да се предотврати и когато отидеш в 8 часа на плажа , няма един свободен шезлонг. Пойсках съдействие за решаване на проблема от управата на хотела и от туроперарора, защото стават неистови скандали на плажа, съсипващи цялата ти почивка, но нито управата , нито туроператора  виждаха проблем- това било “ лични спорове” според тях!!!
Не бих препоръчала нито туроператора, нито хотела, защото при проблем не защитават интереса на клиентите си!
И аз го смятах това за проблем да хвърлиш хавлиите сутрин, но накрая 3дни ставахме с мъжът ми в 7:00 слагахме хавлиите в/у 3 шезлонга на 1-ва линия и си решихме проблема. В 9:00-9:30ч идваме с децата и доволни. Спасителя на плажа сам ни посъветва да го направим, иначе няма 1-ва линия!

# 513
  • Мнения: 870
Агенцията няма никаква вина. Няма как да ви запази тя шеслонгите. Изцяло това е задължение на хотела. Където и да съм ходила с включени чадъри и шезлонги, навсякъде е практика да се запазват. Ако наистина ходите рано, няма лошо да си запазвате и вие. Аз лично всяка сутрин в 7 съм на плажа за разходка но никога не съм запазвала, тъй  като преди 10.30-11.00 рядко стигаме до плажа. Никога не сме оставали без чадър и шеслонг където и да е. Е няма как да сме на 1ва линия разбира се. Подозирам че на вас точно това ви е проблема, че нямате места на 1ва линия

# 514
  • Мнения: 2 522
За казуса с шезлонгите - чрез ТА може да се иска компенсация от хотела. Мен така ме компенсираха за безплатен паркинг, какъвто нямаше и ми възстановиха платените суми за паркинг.

Привет от Рена Александрия! За сега дори е по-хубаво от снимките.

# 515
  • Мнения: 6 295
За казуса с шезлонгите - чрез ТА може да се иска компенсация от хотела. Мен така ме компенсираха за безплатен паркинг, какъвто нямаше и ми възстановиха платените суми за паркинг.

Привет от Рена Александрия! За сега дори е по-хубаво от снимките.
Сторм, приятна ваканция! Ще очакваме повече подробности.
Хубава почивка и на всички, на които такава им предстои!

# 516
  • Мнения: 2 845
За казуса с шезлонгите - чрез ТА може да се иска компенсация от хотела. Мен така ме компенсираха за безплатен паркинг, какъвто нямаше и ми възстановиха платените суми за паркинг.

Привет от Рена Александрия! За сега дори е по-хубаво от снимките.
Колко далеч е хотела от плажа? Хубав ли е,чист и плитък плажа? Шумен ли е много хотела?

# 517
  • Мнения: 2 522
За казуса с шезлонгите - чрез ТА може да се иска компенсация от хотела. Мен така ме компенсираха за безплатен паркинг, какъвто нямаше и ми възстановиха платените суми за паркинг.

Привет от Рена Александрия! За сега дори е по-хубаво от снимките.
Колко далеч е хотела от плажа? Хубав ли е,чист и плитък плажа? Шумен ли е много хотела?
До плажа не съм стигнала. Зациклих на пързалката, пускам снимки. Ще дам инфо по-късно. Хотелът не е Шумен за сега, но днес си тръгват и настаняват чешки туристи, така че реално утре ще видим.

# 518
  • Мнения: 5 262
В Италия сме били на хотел с вкл. шезлонги и заедно с номера на стаята си възимаш номера на чадъра с шезлонгите и си ги ползваш когато и като поизкаш

# 519
  • Stuck in a moment
  • Мнения: 1 313
Здравейте, може ли да ме ориентирате в кой район на Варна е добре да се търси място за нощуване, за да е близо до плаж и място за разходки? Благодаря!

# 520
  • София
  • Мнения: 1 218
Здравейте, може ли да ме ориентирате в кой район на Варна е добре да се търси място за нощуване, за да е близо до плаж и място за разходки? Благодаря!

ВИНС, Спортна зала, Червения площад, идеален център, Гръцката махала .

# 521
  • Мнения: 2 522
Където днес към 16.30. И на първа линия има свободни места. Рена реално се пада хотел към трета линия, не повече от 400 метра, от които 100 вървиш през дюните.

# 522
  • Мнения: 3 385
И тук да се включа - пристигнахме в Бел вил, всичко по резервации и настаняване беше наред. На пръв поглед всичко си е като предишни години. Нов гурме ресторант има, Сафари, но едва ли ще стигнем до него...
Ако някой има въпроси, на среща съм.

# 523
  • близо до Кресненското дефиле
  • Мнения: 961
Да дам положителното си мнение за семеен хотел „Зелената къща”, Созопол.
Прекрасен апартамент, с идеална чистота, оборудвам с всичко необходимо за пълноценна почивка на семейството ни. От помпа за минерална вода до чадър за плажа. Няма да изброявам всичко останало.
Почистване всеки ден. Подмяна на хавлии и чаршафи-на 3 дни. С жест към детето ни, изцяло подходящи консумативи за него+различно „детско” спално бельо. Малък, но затрогващ жест.
На брега на морето, с прекрасна градина, с обурудван детски кът, с много зеленина, с ненатрапчиви хазяи, с парко място, с навес, за автомобила.
Възхитена съм.
Вирус не пипнахме. Всяка вечер се хранехме навън.

# 524
  • Мнения: 448
Здравейте! Точно се в прибрахме от Свети влас, миналия месец бяхме във семеен хотел "Вила Вили" и сега пак от там се прибираме. И дори на 26 август пак отиваме там. Не мога да повярвам, че за 1 лято ще ида 3 пъти на едно и също място. Но наистина по чисто хотелче не съм виждала. Страхотно е, близо до гората с гледка към морето.....🐳🐳🐬

Общи условия

Активация на акаунт