На море в България 2019г! - 3

  • 38 054
  • 741
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 2 842
За първа година след почти 7 или 10  поредни ,ще тръгнем към морето без предварителна резервация!Направо ме боли глава!Не знаем къде искаме -от Обзор скочихме на Созопол ,после на Приморско.....да ме ожали човек.Проблема е ,че искам 8 дни ,в краен случай 7 ,а с ваучерите всичко е накъсано на по 3 или 5 дни.Съни турс се мотаха и на края нищо не свършиха а в букинг нищо няма или има ,ама да си купя лека кола на старо!
Съседката звъннала и резервирала в семейна къща в Приморско тройна срая за 50лв!!!! ама не на човек ами за тримата общо!Как го правят хората ,аз ли съм куку?
Искам до плажа ,да не ходим много ,чисто и тихо ако има и басейн супер! Храната не е проблем ,може с нея ,а по добре без.О и да не струва една нощувка колкото месечен наем в София. Явно много искам!

# 616
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 562
ctefani, видя ли в почивка бг  https://pochivka.bg/kvartiri-primorsko-t50?
Тук има и телефони на собствениците и можеш да се свържеш директно с тях, без оскъпяване от комисионната за букинг. Тройна стая с добри условия и близо до плажа трудно ще намериш за 50 лв.

# 617
  • русе
  • Мнения: 642
[/quote

 Аз съм любител на големите и широки плажни ивици с фин пясък.


И аз така , липсва ми плажа на Серенити бей /две поредни лета сме били / миналата на Приморско но на едно заливче е няма такава блъсканица и навалица, не ми хареса. Тази година второто море ще е явно с доста компромиси, предвид цената в повечето хотели за нашата конфигурация....

# 618
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Някакви отзиви за Sunny View Central Слънчев бряг?
Апартаменти.

# 619
  • Мнения: 1 397
Mypi, освен хотел Хермес в Царево нямя друг хотел, в който дете на 15 г. да се води дете.
Ето една изгодна оферта за хотел Сънрайз Ол Суитс Ризорт за активен сезон, в момента с настаняване на две деца до 13 г. безплатно в двойна стая и в едноспален апартамен. Хотелът е с добри отзиви и в темата има доста писано за него.  https://www.visit.bg/hoteli/sanrayz-ol-suit-rezort-obzor-2099/
Комбинира се 20% отстъпка от редовната цена + 1 безплатна нощувка.
Общата цена е доста под 2000 лв.
Хотел Казабланка също настанява безплатно две деца до 13 г. в едноспален апартамент. За него има и добри и не толкова добри отзиви. Последно съм го посещавала през 2016 г.  и за мен и моите приятели беше перфектен. Особено за такива с две малки деца.За други явно не е.
https://www.visit.bg/hoteli/hotel-kazablanka-obzor-552/
Още един хотел Бела Виста, с  настаняване на едно дете до 12 г. безплатно и второ с 50% отстъпка от нощувката за върастен. Също с доста добри отзиви от това лято.
https://www.visit.bg/oferti-pochivki/last-minute-bella-vista-sinemorec-19725/
Ето е на хотел Хермес Царево офертата https://www.visit.bg/oferti-pochivki/paketni-ceni-hotel-hermes-carevo-19946/





Благодаря, плажа на Хермес собствен ли е,  че пише 100 метра до обществен и всъщност колко е далеч като разстояние, никак не обичам да вървя в жегите до морето.

Здравей! Плажа е собствен,но е каменист. Предимството е,че много от хората стоят на аквапарка и по всяко време има чадъри свободни на плажа. Те са ти включени в цената. На плажа имаш и два бара,включени в ол инклузива,сладолед и пици. Също така на самият плаж има направен малък басейн и шатрички .

# 620
  • Мнения: 1 356
За първа година след почти 7 или 10  поредни ,ще тръгнем към морето без предварителна резервация!Направо ме боли глава!Не знаем къде искаме -от Обзор скочихме на Созопол ,после на Приморско.....да ме ожали човек.Проблема е ,че искам 8 дни ,в краен случай 7 ,а с ваучерите всичко е накъсано на по 3 или 5 дни.Съни турс се мотаха и на края нищо не свършиха а в букинг нищо няма или има ,ама да си купя лека кола на старо!
Съседката звъннала и резервирала в семейна къща в Приморско тройна срая за 50лв!!!! ама не на човек ами за тримата общо!Как го правят хората ,аз ли съм куку?
Искам до плажа ,да не ходим много ,чисто и тихо ако има и басейн супер! Храната не е проблем ,може с нея ,а по добре без.О и да не струва една нощувка колкото месечен наем в София. Явно много искам!

Някой беше дал мн хубави отзиви за този семеен хотел https://pochivka.bg/semeen-hotel-zelenata-kashta-o23539. Доколкото виждам цената за 3-ма човека в силен сезон е 75 лв. Близо е до Бамбу бийч и Хармани.

# 621
  • софия
  • Мнения: 86
Малко глупав въпрос, но все пак ме занимава от дни, какво правите, когато настаняването е след 15ч.?
Живот и здраве, ще пристигнем към 11ч.,обмисляхме да посетим пясъчните фигури в Бургас за да загубим време, но при условие, че следващите два дни го дават да вали, направо ще си загубим така и първия ден. Каква е практиката в хотелите, може ли да оставим багаж, евентуално да се преоблечем някъде и да отидем на плаж до 3, после пък целите в пясък да се настаняваме.... (В Белла Виста ще сме за първа година).

# 622
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Досега, в хотелите в които сме отсядали, са ни слагали веднага гривните и сме ползвали всичко от ОИ-ва. Пристигали сме 10-11 ч.Става дума за Дюни, Еврика бийч, няколко турски хотела, Мирамар. като стане 14-14,30 ч. отивам на рецепция, дават ми ключа и се настаняваме Heart Eyes.
П.П. Само В Блу Ориндж висяхме в лобито да мине обяда ooooh!.
Когато сме на квартира тръгваме подготвени с плажна чанта и бански и до обед сме на плаж.

# 623
  • Мнения: 9 431
Малко глупав въпрос, но все пак ме занимава от дни, какво правите, когато настаняването е след 15ч.?
Живот и здраве, ще пристигнем към 11ч.,обмисляхме да посетим пясъчните фигури в Бургас за да загубим време, но при условие, че следващите два дни го дават да вали, направо ще си загубим така и първия ден. Каква е практиката в хотелите, може ли да оставим багаж, евентуално да се преоблечем някъде и да отидем на плаж до 3, после пък целите в пясък да се настаняваме.... (В Белла Виста ще сме за първа година).

Зависи от политиката на хотела.  В Приморско дел сол ни настаниха час и половина по-рано, като не поставяха условия за храната преди 15 часа. Имаше хора, които се настаниха заедно с нас и отидоха да обядват.  По- добре се обади в хотела и питай дали има възможност да ви настанят по- рано.

# 624
  • Мнения: 2 522
Малко глупав въпрос, но все пак ме занимава от дни, какво правите, когато настаняването е след 15ч.?


Зависи от политиката на хотела.  

+1.
Тази година ни настаниха в 12, веднага след пристигането и ни сложиха гривните. Можех да започна направо с обяда, но последния ден нямах право на такъв. За това си доплатих само за обяд на детето, аз не бях гладна.

Някой беше питал за Калипсо - Сл. Бряг. Намира се на оживен булевард , има и стаи Осъм басейна, сигурно са по-тихи. На втората снимка, зад жълто-керемидения хотел, се вижда фасадата на Рена.

# 625
  • Мнения: 890
За първа година след почти 7 или 10  поредни ,ще тръгнем към морето без предварителна резервация!Направо ме боли глава!Не знаем къде искаме -от Обзор скочихме на Созопол ,после на Приморско.....да ме ожали човек.Проблема е ,че искам 8 дни ,в краен случай 7 ,а с ваучерите всичко е накъсано на по 3 или 5 дни.Съни турс се мотаха и на края нищо не свършиха а в букинг нищо няма или има ,ама да си купя лека кола на старо!
Съседката звъннала и резервирала в семейна къща в Приморско тройна срая за 50лв!!!! ама не на човек ами за тримата общо!Как го правят хората ,аз ли съм куку?
Искам до плажа ,да не ходим много ,чисто и тихо ако има и басейн супер! Храната не е проблем ,може с нея ,а по добре без.О и да не струва една нощувка колкото месечен наем в София. Явно много искам!
Не, не искате много. Просто не знаете как да търсите.
В Приморско (и не само там) има много къщи за гости и малки хотели, които няма да намерите в сайтовете за резервация. При тях резервацията е от днес за утре или който дойде, той наема стаята. Легловата база в Приморско е към 20000 бройки и в най-силния сезон се пълни на 65% макс. Е, в такива случаи на плажа е отврат, но какво да се прави - легловата база превишава възможностите на курорта.
И един съвет. Ако сте в курорт, който Ви хареса, отделете малко време за обиколка на хотелчета и къщи за гости с желаните от Вас локации в курорта и си запишете телефони за контакти и питайте какви условия предлагат, колко вриме предварително се резервира, работят ли с туроператори и т.н.

# 626
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 562
Малко глупав въпрос, но все пак ме занимава от дни, какво правите, когато настаняването е след 15ч.?
Живот и здраве, ще пристигнем към 11ч.,обмисляхме да посетим пясъчните фигури в Бургас за да загубим време, но при условие, че следващите два дни го дават да вали, направо ще си загубим така и първия ден. Каква е практиката в хотелите, може ли да оставим багаж, евентуално да се преоблечем някъде и да отидем на плаж до 3, после пък целите в пясък да се настаняваме.... (В Белла Виста ще сме за първа година).
Този въпрос вече го коментирахме преди няколко страници. Има стая за багаж в Белла виста, можете там да си го оставите и да отидете на плаж. Освен това, настаняват и преди 15.00 ч, стига стаята да е подготвена.

# 627
  • Мнения: 315
За първа година след почти 7 или 10  поредни ,ще тръгнем към морето без предварителна резервация!Направо ме боли глава!Не знаем къде искаме -от Обзор скочихме на Созопол ,после на Приморско.....да ме ожали човек.Проблема е ,че искам 8 дни ,в краен случай 7 ,а с ваучерите всичко е накъсано на по 3 или 5 дни.Съни турс се мотаха и на края нищо не свършиха а в букинг нищо няма или има ,ама да си купя лека кола на старо!
Съседката звъннала и резервирала в семейна къща в Приморско тройна срая за 50лв!!!! ама не на човек ами за тримата общо!Как го правят хората ,аз ли съм куку?
Искам до плажа ,да не ходим много ,чисто и тихо ако има и басейн супер! Храната не е проблем ,може с нея ,а по добре без.О и да не струва една нощувка колкото месечен наем в София. Явно много искам!

Пробвайте тук https://goldendunes.bg/
Миналата година бяхме там и много ни хареса.

# 628
  • Сф
  • Мнения: 10 640
А къде се хранихте в Голдън Дюнс? То е в нищото, на ммц- между Приморско и Китен.Разходки?
 .И ако сте били в студио , има ли посуда, котлон поне?
Ние също зарязваме колата по почивки и само това ме спира за този хотел.Че не е в града

# 629
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 562
А къде се хранихте в Голдън Дюнс? То е в нищото, на ммц- между Приморско и Китен.Разходки?
 .И ако сте били в студио , има ли посуда, котлон поне?
Ние също зарязваме колата по почивки и само това ме спира за този хотел.Че не е в града
Всъщност е между Приморско и ММЦ. Не е далеч за разходка до Приморско, има тротоар покрай шосето, може да се върви спокойно. И плажът е много хубав.
За мен най-големият недостатък на тази местност е огромната популация от комари, който ходи в този район е добре да се снабди с няколко вида репеленти.

Общи условия

Активация на акаунт