По-бърз растеж на косата - Тема 10

  • 108 282
  • 1 017
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 1 601
Да, мажа детето, стои около час-два и се мие. Подхранва, заздравява, придава блясък и чудесно ухае. Можеш да прочетеш за амлата, добър продукт е. Аз ползвам масло също, но за възрастни, то е с по-интензивен аромат.
Може да даваш някакви комбинирани витамини подходящи за нейната възраст.
Според мен е добре да я оставиш да си страда, като и покажеш, че я разбираш. Моята реши сама да я направят на френско каре, много и отива и е лесно за поддържане, защото е с много гъста коса. Да, но скоро започна едно примрънкване и страдание кога ще и порасне... Моите коментари, че е хубава, скоро или пък, че сама е решила само влошиха настроението и. Ти си знаеш детето най-добре, но при моята определено имаше нужда да споделя нейното нещастие, защото в случая тя го прие като омаловажаване на чувствата и. Въобще трудна възраст. 😄😜
Ще порасте косата, с мазане и без, но ти нещо предприемай, за да е спокойна.

# 376
  • Мнения: 1 397
Да, мажа детето, стои около час-два и се мие. Подхранва, заздравява, придава блясък и чудесно ухае. Можеш да прочетеш за амлата, добър продукт е. Аз ползвам масло също, но за възрастни, то е с по-интензивен аромат.
Може да даваш някакви комбинирани витамини подходящи за нейната възраст.
Според мен е добре да я оставиш да си страда, като и покажеш, че я разбираш. Моята реши сама да я направят на френско каре, много и отива и е лесно за поддържане, защото е с много гъста коса. Да, но скоро започна едно примрънкване и страдание кога ще и порасне... Моите коментари, че е хубава, скоро или пък, че сама е решила само влошиха настроението и. Ти си знаеш детето най-добре, но при моята определено имаше нужда да споделя нейното нещастие, защото в случая тя го прие като омаловажаване на чувствата и. Въобще трудна възраст. 😄😜
Ще порасте косата, с мазане и без, но ти нещо предприемай, за да е спокойна.

Благодаря за съветите!

Оказа се,че "драмата"  е подсилена и от менструация и бушуващи хормони и въобще...цирка е пълен!

Стана и по-леко като разбра,че съм поискала съвети и че не бездействам. Дори се усмихна днес! 

Благодаря още веднъж! Ще порастне косата!

Бъдете здрави!

# 377
  • Мнения: 2 406
Някой може ли да споделя впечатления за:
Шампоан с кофеин за стимулиране на растежа Oright Recoffee Caffeine
Шампоан за стимулиране растежа Mediceuticals Folligen

Виждам, че са бест селъри и съм им хвърлила око.
Аз отдавна му се каня на шампоана с кафе. Чувала съм супер добри отзиви, такива има и в самия сайт на Златна Рибка. Вчера ходих на място, на Витошка и за жалост точно него го нямаше. Имаше малката разфасовка, от 100 мл.
Купих си само четката за коса на Макадамия, която е против накъсване.

# 378
  • Мнения: 3 949

Благодаря за съветите!

Оказа се,че "драмата"  е подсилена и от менструация и бушуващи хормони и въобще...цирка е пълен!

Стана и по-леко като разбра,че съм поискала съвети и че не бездействам. Дори се усмихна днес! 

Благодаря още веднъж! Ще порастне косата!

Бъдете здрави!
Анелия, сещам се също и за хининова вода след къпане. Мисля, че е безвредна, а помага доста.

Последна редакция: нд, 06 дек 2020, 17:57 от bubanka

# 379
  • Мнения: X

Преди няколко години и тя беше довлякла вкъщи въшки. Тогава се измъчихме и двете докато разресваме тази гъста и дълга коса със ситно гребенче,за да премахнем гадинките,но до ножица не се стигна. Справихме се. За да може фризьор да и я съсипе...

Силните продукти мен също ме притесняват,предвид възрастта и. Ще пробвам с копривата и също си мисля за отвара от корен на репей на Теа Минкова. Прочетох,че и тук има дами,които са доволни от нея,пък и няма да навреди.

Валерия, интересен продукт! Прочетох,че се нанася на скалпа и след 2-3 часа се отмива. Вие така ли го ползвате?
Да, корен ор репей, също и розмарин влиаят много добре. Аз правя отвара с по малко от всичко +лайка вечерта преди миене, през другото време само коприва, защото репея нещо ми лепка малко и ми е дразнещо, а розмарина е с чуден ефект, но не ми понася миризмата. Сега просто е важно да се прави нещо (безвредно) за да е по-спокойна.

Този продукт е хубав, аз съм доволна.
https://makeup.bg/product/356706/
Хъм, това и аз бих го пробвала 😊 Нищо, че е детско, още по-добре даже. Детегледачка съм и покрай едната девойка за която се грижех открих детски спрей за разресване, който си купих и аз защото върши чудна работа не само за нейната коса 😊

Последна редакция: нд, 06 дек 2020, 17:57 от Анонимен

# 380
  • Мнения: 281
Някой може ли да споделя впечатления за:
Шампоан с кофеин за стимулиране на растежа Oright Recoffee Caffeine
Шампоан за стимулиране растежа Mediceuticals Folligen

Виждам, че са бест селъри и съм им хвърлила око.
Аз отдавна му се каня на шампоана с кафе. Чувала съм супер добри отзиви, такива има и в самия сайт на Златна Рибка. Вчера ходих на място, на Витошка и за жалост точно него го нямаше. Имаше малката разфасовка, от 100 мл.
Купих си само четката за коса на Макадамия, която е против накъсване.

Ха какво съвпадение.. точно същата четка и аз загледах и мисля да си я поръчам. Допада ли ти на първо впечатление?
Колкото до шампоана - в сайта е наличен големият, но малкият е изчерпан, а на мен не ми се рискува. Четох, че е без сулфати, а не съм използвала до сега такъв и ме притеснява дали с липсата на пяна ще се постигне добро измиване.

# 381
  • Мнения: 2 406
Ние сме свикнали да има Пяна, но не се притеснявай и без нея ще се измие отлично косата. Странно е в началото!
Аз отдавна съм сменила шампоаните, ползвам веган такива. От дрогерийните ползвам (Nature box, той се пени всъщност) от Про сериите( CHI, без сулфати и силикони, не се пени).
Относно четката много малко време я ползвам, но бих казала, че е отлична! Става и за мокра и суха коса.

Последна редакция: нд, 06 дек 2020, 18:04 от Be_Special

# 382
  • Мнения: 1 397
Здравейте!

Благодаря отново за съветите!

От магазина на Зоя поръчах масло с корен от репей, шампоан за бърз растеж с жожоба,розмарин,арганово масло и др.,балсам с коприва и алма. Ще взема от някъде и хининова вода. Ще втривам маслото от репей вечерта преди къпане,а хининовата вода след къпането. Върху себе си също ще изпробвам ефекта и ще дам отзиви.

# 383
  • Мнения: 281
Ние сме свикнали да има Пяна, но не се притеснявай и без нея ще се измие отлично косата. Странно е в началото!
Аз отдавна съм сменила шампоаните, ползвам веган такива. От дрогерийните ползвам (Nature box, той се пени всъщност) от Про сериите( CHI, без сулфати и силикони, не се пени).
Относно четката много малко време я ползвам, но бих казала, че е отлична! Става и за мокра и суха коса.

Ще се навия най-вероятно поне за проба да видя някой, но наистина съм скептична, тъй като съм с бързо омазняваща се коса.
А да имаш случайно впечатление от Doori и OGX? И за тях слушам добри отзиви и съм пред голяма дилема Grin

# 384
  • Мнения: 7 063
Коя от всички хининови води на пазара бихте ми препоръчали?

# 385
  • Мнения: 1 328
В събота и аз за хининова вода гледах, преди съм ползвала Милва, сякаш бях доволна, но погледнах състава и видях , че не е само вода вътре и се разколебах. До нея имаше такава на Христина , в чиито състав има само ХВ и взех нея..

# 386
  • Мнения: 49
Здравейте!
Преди почти година писах в тази тема. Бях с изгорена, заплетена,цъфнала,чупеща се коса. Изгорена с блондор и топлинни уреди. Тогава помолих за помощ,за насоки към продукти и тн. Ами пробвах какво ли не, скъпи продукти,изкупих Зл.Рибка 😄 , но ефект НЯМАШЕ. Към средата на лятото започна и страшен косопад, който не разбрах от какво е. Дали от стрес,хормони или защото косата просто беше много изтощена,не знам. Пих 3 месеца Приорин, овладях слава Богу косопада. Всеки месец подстригване,от кръста, сега е до рамото почти. Спрях пресите, за боя или блондор не искам и да  чувам никога. Целта ми е да израсте моят цвят и повече без третиране. Останаха ми още няколко см от кичурите, които с посещение всеки месец на фризьор ще премахна постепенно. Това е моят урок. Никакви продукти не помогнаха,само търпение и спиране на всичко вредно върху косата. Искам здрава коса и няма да си позволя да повторя грешките си. Благодаря на вкички от преди година,които ми помогнаха със съвети. Ще приложа снимка как изглежда в момента,къдрева е,сресана след баня с остатъци изгорено по краищата.

# 387
  • Мнения: 5 368
Някой може ли да споделя впечатления за:
Шампоан с кофеин за стимулиране на растежа Oright Recoffee Caffeine
Шампоан за стимулиране растежа Mediceuticals Folligen

Виждам, че са бест селъри и съм им хвърлила око.
Аз отдавна му се каня на шампоана с кафе. Чувала съм супер добри отзиви, такива има и в самия сайт на Златна Рибка. Вчера ходих на място, на Витошка и за жалост точно него го нямаше. Имаше малката разфасовка, от 100 мл.
Купих си само четката за коса на Макадамия, която е против накъсване.
Ползвала съм първия шампоан. Добре мирише, лек, за честа употреба, не съм уау, не ми израсна по-бързо косата. За мен е среден клас качество и цената му е висока.

# 388
  • Мнения: 49
Пак съм аз. За много години на всички, живи и здрави! Пропуснах да попитам нещо.След седмица ще отрежа останалото русо от краищата и косата ще е моят си цвят без изгорено. Нетретираната коса с какви продукти се обработва? Дълбоко почистващ шампоан веднъж в месеца, кокосово и  бадемово масло за дължините(домашна маска), а какъв балсам и маска купешки са подходящи?  Благодаря предварително!

# 389
  • Мнения: 5 368
Това зависи от косата ти. Няма универсален отговор.

Общи условия

Активация на акаунт