Харесвам го, на какви теми да си говорим?

  • 5 111
  • 38
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
Запознах се с едно момче в интернет преди една седмица много ми харесва и той ме харесва но незнам на какви теми да си говорим разменихме си телефоните номера чуваме се но ми е трудно на какви теми да говорим.
Искам да се получи нещо сериозно между нас.

Последна редакция: нд, 07 юли 2019, 20:14 от Не се сърди, човече

# 1
  • Мнения: 4 021
Ако нямате за какво да говорите, е хубаво да се развиеш малко интелектуално, да почетеш малко книжки...

# 2
  • Мнения: 18 340
Питай на кой футболен отбор е фен. Каква музика слуша. Абе как нямате общи теми. Тепърва трябва да откриете всичко един за друг. Хамстерче, тя ако задълбае в книги и опери, а той не е любител на такива, ще се объркат нещата. Wink

# 3
  • Мнения: 11 573
Оф.
На колко години сте?Да знаем, да зададем теми за разговор.

# 4
  • Мнения: 4 021
Хамстерче, тя ако задълбае в книги и опери, а той не е любител на такива, ще се объркат нещата. Wink

Някак си имам чувството, че няма да задълбае Grinning

# 5
  • Мнения: X
    14-18г. - инстаграм, матури, шибане, клюки от даскало, музика
    19-24г. - университет, стажове, шибане, дискотеки, спорт
    25-35г. - работа, барове, шибане, пътувания, готвене

# 6
  • Мнения: 18 340
И как да я подхване тази повтарящата се тема? С какво въвеждащо изречение например? Smiley

# 7
  • Мнения: X
И как да я подхване тази повтарящата се тема? С какво въвеждащо изречение например? Smiley

Както и да я подхване, все ще потръгне разговора, няма смисъл да размишлява предварително над това Wink

# 8
  • Варна
  • Мнения: 14 550
didaa и спора е дискусия. Темата мъже - жени , муз.стилове , кино, летни планове и т.н. Може и политика да обсъждате или да му разказваш мръсен виц за лека нощ.
Дай повече информация за момчето.
Ако той те е харесал , ще иска да общува с теб,  дори и да му четеш стенограма от парламентарните заседания .

Последна редакция: нд, 07 юли 2019, 20:56 от Viviana91

# 9
  • Мнения: 18 340
Абе сигурно това ще разчупи леда, ама... Авторке, а планирате ли да се видите или сте на разстояние? Thinking

# 10
  • Русе
  • Мнения: 293
Един съвет от мъжка гледна точка. Ако той наистина те харесва, ще поеме инициативата и той ще търси теми, само и само да си говори колкото се може по-дълго с теб. Разбира се и ти трябва да проучиш какви са му интересите - футбол(спорт), политика, история, литература, мода и т.н.! Но трябва да разбереш наистина доколко е сериозен и какви са му намеренията спрямо теб - сериозна връзка или просто поредната мацка за забавления и временно увлечение.

# 11
  • Мнения: 526
Е!!!! Значи нищо няма да се получи щом няма спонтанен, не принуден разговор.

# 12
  • София
  • Мнения: 17 852
Чети книги.

# 13
  • Мнения: 18 340
Ако сте наблизо и планирате да се видите, не слушай на сто процента съвета на Братан, че веднага ще се очаква да превърнеш думите в дела. Smiley Иначе ако сте далече си говори каквото искаш. Sunglasses Казвала съм го и в друга тема, но за мен е добър съвет - клюкарят Ви говори за другите, досадният - за себе си, а приятният човек Ви говори за Вас! Не помня откъде беше, но не е ли вярно?

# 14
  • Мнения: 17 409
    14-18г. - инстаграм, матури, шибане, клюки от даскало, музика
    19-24г. - университет, стажове, шибане, дискотеки, спорт
    25-35г. - работа, барове, шибане, пътувания, готвене

След 35 - внуци?

Общи условия

Активация на акаунт