Харесвам го, на какви теми да си говорим?

  • 5 127
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • sofia
  • Мнения: 8 954
След 35 за децата. Внуците около 60, ако имате оправни деца, които са се сдобили с деца Smile

# 16
  • Мнения: 124
    14-18г. - инстаграм, матури, шибане, клюки от даскало, музика
    19-24г. - университет, стажове, шибане, дискотеки, спорт
    25-35г. - работа, барове, шибане, пътувания, готвене
Ха ха, ха точно ! Споделям...

# 17
  • Мнения: 4
Момчето е на 30 аз съм на 25
От различни градове сме в началото нямахме общи теми но сега ми разказва за интересите си за работата  си говорим по един или два пъти на ден имам чувството че като започнем да говорим времето лети бързо допаднахме си но не искам да го разочаровам по някакъв начин  с въпроси.

# 18
  • Мнения: 191
Е,то темите би трябвало да ви идват от вътре, спонтанно. Щом сте си допаднали, би трябвало разговорите да протичат с лекота.Кой как е , как е минал денят ви и от там всеки като сподели  и разговора се е заформил .Пък какво лишо има във въпросите. Нали сега се опознавате , много ясно, че ще ги има .Разбира се не от сорта на колко ти е заплатата , например.

# 19
  • Paris, France
  • Мнения: 14 276
Колкото и да харесвам един мъж не се виждам да изляза с него ако не намираме общи теми за разговор. Ще умра от скука. На твое място бих му казала от какво се интересувам и ако разговор не потръгне, защото не е информиран в тези области или не му е интересно да говори за това бих прекратила контактите. Как да бия половин или един час път и да лижа кафета още толкова, гледайки тавана с човек, с когото по телефона нямам какво да си кажа?

# 20
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Колкото и да харесвам един мъж не се виждам да изляза с него ако не намираме общи теми за разговор. Ще умра от скука. На твое място бих му казала от какво се интересувам и ако разговор не потръгне, защото не е информиран в тези области или не му е интересно да говори за това бих прекратила контактите. Как да бия половин или един час път и да лижа кафета още толкова, гледайки тавана с човек, с когото по телефона нямам какво да си кажа?
Тази ситуацийка ми прилича на една карикатура, която бяха пуснали преди време и в няколко различни варианта. Аз съм я виждал в следния: момче и момиче на среща и момчето я пита "Слушаш ли метал?". Тя отговаря "Не.", при което момчето се обърна назад и реве "NEEEEEEEXT!" JoyJoyJoy
Ако му кажеш от какво се интересуваш и чакаш този разговор да потръгне, има голяма вероятност той да си тръгне най-напред.

# 21
  • Мнения: 18 380
Обаче и не бива хобитата на единия да са скучни на другия и обратно. Тогава ще стане голяма скука. Поне интересно да разказва за тях и да грабва вниманието. Ако усилено говори за спорт два часа, а тя не се интересува, какво? Следващите два часа тя заговаря за манджи или за последната колекция на Долче и Габана. Накрая на всеки му писва и отива при аверите/ приятелките. Rolling Eyes

# 22
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
И какво, всеки да се откаже от хобито си, за да има мир и разбирателство? Тогава ще настане още по-голяма скука и за двамата. Не е задължително хобитата им да са интересни от единия на другия, докато някой (или и двамата) не започнат да ги предпочитат пред това да прекара известно време с другия, което практически е началото на края на "връзката".
От small talk се раждат темите за разговор (с референция към пост 18), а в списъка на bratan преди няколко поста има едно, дето се повтаря навсякъде. JoyJoyJoy
Най-доброто епокси!

# 23
  • Мнения: 18 380
А, не да сменя хобитата, а да търси друг човек, с който повече ще си пасват. Добре де, айде да речем да не бъдем крайни. Поне темата, зададена от Братан, трябва да им е интересна и на двамата. Smiley

# 24
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
А, не да сменя хобитата, а да търси друг човек, с който повече ще си пасват.
Стига да не става за постоянно, а на това му викат monkey-branching. В краткосрочен план (донякъде) е оправдано, в дългосрочен - е, там вече няма много значение.
Ако търсиш непременно човек, с който да имате сходни интереси, ще има да търсиш доста. Хората преди това го казаха: small talk, оттам и темите.

# 25
  • Русе
  • Мнения: 293
Абе какво има толкова да философстват на академични или литературни теми... Директно да се питат един друг кой какъв вид кекс предпочита и да отиват да правят сладкиша в дома на момчето. Sunglasses

# 26
  • Мнения: 18 380
Май много се е съкратила процедурата напоследък. Thinking Няколко телефонни разговора и айде.

# 27
  • Мнения: 4
Много го харесвам и той мен каза че има работа и не може да дойде но по нататък когато е свободен  ще дойде допаднахме си двамата единствено че бързо избухва и бързо му минава всичко друго за сега върви добре.

# 28
  • Мнения: 17 411
Бе, не е добре, ама щом си ок с неуравновесени характери, и си готова да си смучеш от пръстите темите за разговор...Simple Smile

# 29
  • Мнения: 18 380
Кога па свари да избухне пък тоя? Майко мила... Нали не по твой адрес?

Общи условия

Активация на акаунт