Професионални серии за коса 127

  • 50 375
  • 756
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 262
Момичета, много благодаря за отзивчивостта и бързите отговори!
Пресата изобщо не я изполвам често. Имам някаква, която ми е подарък и изобщо не съм доволна, ако трябва да бъда честна. В момента си мия косата през ден и ако изполвам преса всеки път като я мия, ще остана без коса. Просто си представям/мечтая, че ако успея да я мия 2 пъти в седмицата и използвам правилните продукти, ще мога да си позволя и да ползвам пресата 2 пъти в седмицата. За термо защита имам CHI 44 Iron Guard - като спрей е. Преди години бях ползвала и коприната. Не бих казала, че ми е "увредена косата". Краищата на горния пласт коса със сигурност са сухи. Просто е тънка като повечето естествено руси коси и ако не е "направена", няма обем ама грам. Продължавам да чета и да избирам. Благодаря пак:hibiscus:

# 166
  • Мнения: 679
Момичета, миналата седмица в тази тема прочетох за начин на използване на масла за създаване на обем. Моля да споделите как точно и какви масла ?

# 167
  • Някъде там
  • Мнения: 4 818
Момичета благодаря, и аз си харесвам маникюра Simple Smile
Искам да попитам косата ми не е изтощена , въпреки това използвах ампулата на лалга и съм много впечатлена от резултата.
Толкова жива и плътна коса .
Ефекта е УАУ , аромата е вълшебен ,косата е подрена , плътна и пада тежко.
Влюбена съм буквално в ефекта от ампулата.
И затова да попитам колко пъти седмично да я използвам за коса която не е изтощена ?
Веднъж?

# 168
  • Мнения: 1 666
Искрица, цялата ампула ли сложи и от корените ли започна? И аз чакам моята ампула и ми е любопитно.

# 169
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Привет, момичета Simple Smile Да споделя впечатления от серията за обем и плътност на Ланза, както обещах- шампоанът е сравнително гъст, с цвят на праскова, малко количество е достатъчно за добро разпенване /аз шампонирам само веднъж, мия коса 2-3 пъти седмично/, не се усеща протеин и заплитане при изплакване. Нанесох после балсама от корените към дължините, добре разплита без да прави косата лигава, харесва ми състоянието след изсъхване - плътност, мекота по дължините /аз винаги имам предубеждения към сериите за обем заради пресушаващия ефект, но тук липсва/. Обем кой знае какъв не отбелязвам, но едно - заради това, че оставям косата сама да изсъхне, и второ - в момента съм с летен косопад, и както знаете, косата стои тогава вяла и разхвърчана. По дължините обаче, след тази серия  изглежда плътна и подредена. За връхчетата сложих олиото на Ланза. С две думи накрая - харесва ми серията, препоръчвам за по-фини и боядисани коси, само за сравнение с маската за боядисана коса на Инсайт, последната отнема от обема при по-честа употреба Wink

# 170
  • Някъде там
  • Мнения: 4 818
Искрица, цялата ампула ли сложи и от корените ли започна? И аз чакам моята ампула и ми е любопитно.
Да , цялата.
Косата ми е до закопчалката на сутиена .
Нанесох по описания начин :
Цитат
Измийте косата с шампоан и загрейте лосиона, като поставите шишенцето под течаща топла вода за няколко секунди. Нанесете върху скалпа и косата и масажирайте. Оставете да подейства 5 минути, след което изплакнете. Използвайте толкова често, колкото е необходимо.

# 171
  • Варна
  • Мнения: 7 701
 Искрица ампулата си е терапия и на твоята коса два пъти месечно е максимума-мое мнение.
 На последното миене и аз я правих....Много я харесвам. След нея косата е една такава сочна,съживена като след боя. Маската Лалга е със същото действие при мен.
Viktoriai не съм Искрица,но ползвам ампулите от излизането им... Половин ампула ми е достатъчна,а имам доста коса  Laughing.
 
 *Biskvitka* Hug благодаря за ревюто. Продуктите на Ланза са наистина добри. До сега каквото и да съм пробвала тяхно ми е харесало. Поръчах и аз противокосопадния Ш и Б/знам,че ги харесваш.

  mis.hle темата е адски обширна и искрено се надявам Магнолия скоро да стартира блога си,за да имаме наръчник  Hug. Най общо казано редовните маслени терапии на скалпа хранят фуликулите,косата расте по-здрава и по-плътна,а от там и естественият обем е на лице. Масаж всяка вечер по 5мин. с главата надолу без значение с продукт или без също има много положителен ефект.

# 172
  • Мнения: 1 666
Благодаря и на двете, полвин ампула ще ми е предостатъчна значи след последното орязване на косата, за което още страдам.
Да похваля и аз 1 продукт. Вчера използвах мостра на балсама на Epruvage за обем - определено ми допадна Blush
След него сложих олиото Ланза и малко Нектар термик и издухах с четка и сешоар. Косата ми стана разкошна - плътна, с много обем и в същото време мекичка Blush Та в  заключение - това е продукт, който възнамерявам да си взема в пълен размер, когато ми понамалеят малко запасите, че вече шкафът прелива Grinning

# 173
  • Пловдив
  • Мнения: 869
И при мен доста се понасъбраха и мисля че няма да мога да ги оползотворя преди изтичането на срока на годност / по-специално маските за коса/ Иначе шампоаните като ги сложа в банята се ползват на общо основание.
Всъщност тези маски дали не мога да ги ползвам преди миене на косата като еластайзер ?

# 174
  • Мнения: 24 467
Искам да попитам, дали някой е ползвал при домашни условия терапията за коса с черен хайвер:
http://zakosata.com/selective-caviar-sublime-ultimate-luxury-set
и ако да - то споделете отзиви.
Ако има писано тук или в предходни теми, можете само да ме препратите към съответния пост.
Благодаря предварително

# 175
  • Мнения: 1 666
Аз така правя с тези които не ми допадат вече, защото наистина нямат изхабяване.Това си е жива мания  Grinning Аз гледам вече да си взимам малки разфасофки, за да мога да го изхабявам.

# 176
  • Мнения: 2 442
И при мен доста се понасъбраха и мисля че няма да мога да ги оползотворя преди изтичането на срока на годност / по-специално маските за коса/ Иначе шампоаните като ги сложа в банята се ползват на общо основание.
Всъщност тези маски дали не мога да ги ползвам преди миене на косата като еластайзер ?
Можеш,аз така се мацотя. Преди да си измия косата,намазвам някаква маска,увивам с фреш фолио(някак си по-ми допада от шапка за баня),стоя 15-20мин. и измивам.

Много ме заинтригувахте с тези продукти на L’Alga,някой ще ми каже ли какво производство са?Влизам в сайта на контакти и ми показва адрес в Холандия.Във фейсбук гледам все италиански клипове,в гугъл също.Обърках се

# 177
  • Пловдив
  • Мнения: 869
На опаковките пише .Made in  Italy

# 178
  • София
  • Мнения: 385
И аз със същия въпрос и молба за разяснение Flowers Bouquet
Здравейте момичета, предварително се извинявам, че нахлувам в темата с въпрос. Чета ви от известно време и се чудя как определяте кой продукт е протеинов, хидратиращ или балансиран.
Ползвам професионални продукти и искам да разбера в коя категория са.

# 179
  • Мнения: 2 963
Искам да попитам, дали някой е ползвал при домашни условия терапията за коса с черен хайвер:
http://zakosata.com/selective-caviar-sublime-ultimate-luxury-set
и ако да - то споделете отзиви.
Ако има писано тук или в предходни теми, можете само да ме препратите към съответния пост.
Благодаря предварително
Правила съм си терапията в салон и изобщо не съм впечатлена.....и то няколко пъти-не само веднъж,а за в къщи ми дадоха шампоан и маска от същата серия,но косата ми оставаше суха от тях-не съм доволна....

Общи условия

Активация на акаунт