Отговори
# 15
  • Мнения: 377
Fairy, със сигурност няма да им се размене без наказания.  Confused
Но аз си мисля, че ще са само глоби и отнети точки /тъкмо първенството ще е по-интересно  Wink/. И най-много Юве в Серия Б. Но не виждам логика Фиорентина и Лацио да отнесат по-големи наказания, все пак срещу Моджи има най-много доказателства.  Thinking
Е малко остана и ще разберем развръзката.

# 16
  • Мнения: 1 107
Е, всички искаме отборите да се окажат невинни, а не да ги оправдаят незаслужено, поне аз се надявам доказателствата да са измислици  Praynig

Челси, я кажи ти за кои футболисти си мечтаеш да дойдат при твойте хора. Ама реалистично де, не некви мечти hahaha

Fairy, честно казано не държа много да идват големи звезди в Челси-то, щото отборът така става супер скалъпен  Sad Трябва да поиграят известно време в тоя състав, че да се споят хубаво. Той Жозе-то не искаше звезди, ама глупакът Абрамович, който много ме дразни Twisted Evil, го е натиснал да купува яко Sad
Разбрах, че евентуално ще взимат Тевез - няма лошо  Grinning Искам да остане Маниш и да вземем Джерард (макар че Ливърпул са ми втората любов в Англия  Heart Eyes).
Естествено, че ще ми гот да гледм Неста в Челси  Mr. Green, но като цяло италианските футболисти не се чувстват добре в Англия, за съжаление... `щото не са рендета  Laughing Жозе-то трябва да се огледа за млади таланти в Норвегия, например  Joy

Ох, мога до утре да пиша за моите любимци, ама като знам, че ги мразите, аре да приключвам  Laughing

# 17
  • UK
  • Мнения: 3 959
ТОЙ НЕ ГО Е НАПРАВИЛ, НЕ, ТОЙ НЕ МОЖЕ ДА ГО Е НАПРАВИЛ!!! ЩЕ ГО УБИЯ, САМО ДА МИ ПАДНЕ, ПРОСТО ЩЕ ГО УБИЯ!!!

# 18
  • Мнения: 4 473
Да ни е честита новата темичка  bouquet

Нали уж щяха да им опростят греховете, ако станат Световни Шампиони Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 3 818
ТОЙ НЕ ГО Е НАПРАВИЛ, НЕ, ТОЙ НЕ МОЖЕ ДА ГО Е НАПРАВИЛ!!! ЩЕ ГО УБИЯ, САМО ДА МИ ПАДНЕ, ПРОСТО ЩЕ ГО УБИЯ!!!

Кой?Какво? Защо? Shocked
Гатузо да не е отишъл в Манчестър??? Shocked

Стрелче, така се говореше, но реално това са фенски догадки, а прокуратурата съвсем няма и намерение да опрощава каквото и да било. Confused

# 20
  • UK
  • Мнения: 3 959
НЕ!!! ОБРЪСНАЛ СЕ Е НУЛА НОМЕР!!!

# 21
  • Мнения: 3 818

хаха, даааа, току-що го видях Laughing АМа много е готин, кво Mr. Green

# 22
  • UK
  • Мнения: 3 959
Аз не съм го видяла!!!!!!!!!!

# 23
  • Мнения: 3 818
Ето, можеш да го изгледаш онлайн как се разкрасява Mr. Green

цък

# 24
  • UK
  • Мнения: 3 959
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

# 25
# 26
  • UK
  • Мнения: 3 959
Каквото и да си говорим, пак е разкошен...

# 27
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 185
Мърморанке, на теб сигурно ти харесва както и да изглежда, но лично на мен ми допада повече с новата прическа и по-късата брада Simple Smile

# 28
  • UK
  • Мнения: 3 959
На мен ми хареса най много с малко по къса брада и по дълга коса. Както е тук: http://youtube.com/watch?v=LVKzJYP6onI&mode=related&search=gattuso

По скоро по оформена брада, сега просто я е оставил да си расте както и скимне.

# 29
  • Мнения: 2 212
И на мен така Гатузо определено повече ми харесва, с новата прическа имам предвид де...

Общи условия

Активация на акаунт