Всички дружно на море, а после тук с чертички две - Бебеправим -Тема 355

  • 18 287
  • 728
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: X
Муланче, дааа, аз съм драма куин и много се самосъжалявам- известна съм с това Simple Smile Не че е за хвалба.

Оправдава те само, ако си зодия Лъв Smile

# 61
  • Мнения: X
ми да, точно тази зодийка съм Simple Smile ама иначе съм добра душа (мисля)... скоро ще ставам на 34...дъртакът аз!

# 62
  • Мнения: X
Всичко ми се изясни за секунда Smile Страхотна си! Давай го само по-позитивно! Страхотна възраст за забременяване! Ние със Сънчето сме наборки. Сън, и аз съм си оцветявала теста и то взе, че се оцвети сам на следващия месец Smile

# 63
  • София
  • Мнения: 2 093
Е това е Joy !!!
Всички си купуваме гела, всяка иска да прави тема, защото която е правила, забременява, сега вече и тестовете ще почнем да си оцветяваме JoySunglasses !

# 64
  • Мнения: 1 784
Ами да , то затова не ставало , бе , Муланче . Ние се мъчим тук с тестове за О , гелове , пози , ЦС , а я виж къде бил заровен ключът за бараката Joy

# 65
  • Мнения: 28
И аз го позлвах известния Преферт гел за първи път ден преду овулацията,в деня на овулацията и следващия. Усетих я отчетливо с болки,ще видим дали магията ще.подейства при нас.
Джули,защо не отидете на море,не го мисли даже изтрий  дамското календарче ако имаш такова приложение и Август те чакам с две ярки линийки,аз силно се надявам тогава да видя най-желаното нещо на монитора на ултразвика.
Съни,имаш страхотно чувство за хумор,колко дни все пак имаш до лелята,знам че този Лейди не е особено чувствителен,има надежда.

# 66
  • Мнения: 1 784
Вчера трябваше да дойде Laughing

# 67
  • Мнения: 2 516
Е, Мулан, сега съм сигурна за Теди. 😁
Тук е. Личи си. Ама нека, жива и здрава да е.

# 68
  • Мнения: X
Коя е Тедииии? Кажи и ние да знаем Simple Smile

# 69
  • Мнения: 28
Вчера трябваше да дойде Laughing
Направи шуър чек

# 70
  • Мнения: 1 784
Ако Теди пак е в темата , този път и аз не мога да я разпозная , признавам си Flushed

# 71
  • Мнения: 1 781
Ааа нали се разбрахме ако има Теди просто да я игнорираме. Меги ако не се базикаш нещо, кажи коя е за да вземем мерки по игнора.

# 72
  • Мнения: 1 998
Тази Теди аз никога не я разпознавам. Grinning
На новите момичета мога да се извиня, но си признавам, че не ги отразявам много. Напоследък наистина толкова много нови имена идват и си отиват, че не мога да им хвана края. Като видя, че някоя кандидат - мама се задържи, тогава я запомням. То по тази моя логика се надявам никого да не запомням, за да отивате бързо към отчетни. Simple Smile Мъчно ми е, че с някои момичета вече се знаем от доста време, но хайде, лято е, топло е, слънчево е, вярвам, че поне някои ще се разпишат тези месеци, а останалите си знаят - до Коледа! Simple Smile

# 73
  • Мнения: X
Тази Теди с поколения напред ще се предава и най-вероятно и след 10 год да влезем в темата, тя пак ще си е тук 😂😂

# 74
  • Мнения: 562
Ох, мисля че си спомням случея Теди. Това беше мацка дето много искаше да забременее, от който и да е. Всеки месец закъсняваше и т. н. Поправете ме ако греша.
Колкто до гела. Пишете кой е. Ако е толкова магически да вземем и ние. Доата глупости съм правила, колко му е и това. А пък и си търсим лубрикант за зачеване хахаха не се знае, може и да помогне

Общи условия

Активация на акаунт