Всички дружно на море, а после тук с чертички две - Бебеправим -Тема 355

  • 18 329
  • 728
  •   1
Отговори
# 75
# 76
  • София
  • Мнения: 2 098
Ох, мисля че си спомням случея Теди. Това беше мацка дето много искаше да забременее, от който и да е. Всеки месец закъсняваше и т. н. Поправете ме ако греша.
Колкто до гела. Пишете кой е. Ако е толкова магически да вземем и ние. Доата глупости съм правила, колко му е и това. А пък и си търсим лубрикант за зачеване хахаха не се знае, може и да помогне

Prefert gel Stuck Out Tongue Winking Eye.

П.П. сорри, не видях предишния пост.

Последна редакция: пн, 08 юли 2019, 20:53 от rave

# 77
  • Мнения: 539
И аз ползвам Преферт гел, ама кел файда, дето се вика.

Сънче, желая ти следващият път да е истинска такава чертичка!

Иначе на УЗ всичко е 6 при мен, снимка не съм правила, отказах се нещо. Директно твл мисля, но ще е след някой друг месец, че си е сума.

# 78
  • Мнения: 562
Много благодаря. Ще го потърся и ще видим колко е магически Simple Smile

# 79
  • Мнения: 189
Здравейте! Включих се два,три пъти досега.Едва ли сте ме запомнили.😁(от толкова месеца опитваме за  бебе) Днес мисля да ви разкажа малко за мен и вече да съм по-редовна. На 28 съм и имам момченце на 2 и 5 месеца.  След първата бременност ми се получи херния. Наложи се операция и ми поставиха платно в корема. Трябваше да изчакаме известно време за 2ра бременност. Та започнахме опитите и миналата седмица видях отново подуване в корема. Два дни ревах,че ще трябва нова операция и отново чакане за бебе. Днес хирурга ме зарадва. Каза да си правим бебета колкото искаме и за жалост някой ден пак ще се оперирам. Не е трябвало да ме оперират първият път,било задължително да ме попита хирурга искам ли още деца.. но уви нищо не ми казаха,за пари какво ли не правят.(бях толкова уплашена тогава,въобще не се сетих да питам)Сега на спокойствие продължаваме с опитите и надявам се скоро да направим сестричка. 😁 Много любов ви пожелавам този месец и да ни огреят доста плюсчета! 😊

# 80
  • Мнения: 551
Добро утро, момичета!

Добре дошли на новите мацки, с пожелание да не се задържат дълго тук!

Муланче, страхотно списъче, благодаря!

Сън00, ама ме разсмя. Пожелавам ти следващия път да не е нарисувана, а съвсем, съвсем истинска чертичка!

Джулка, и да ти кажа да мислиш положително, знам, че няма как да стане. Само не се депресирай, че може да попаднеш в страшна дупка, от която трудно се излиза. Елате си в БГ и тук ще се разсеяш сред роднини и приятели, а и на моренце. Малко смяна на обстановката, според мен, ще ти се отрази добре. Гушкам те!

Тази Теди така и не се научих да я разпознавам Stuck Out Tongue Winking Eye

Гелчето и аз мисля да си го взема, ама чесно да си кажа малко ме е страх. Само той ми остана като надежда и ако нищо не стане ще се срина. Като удавник за сламка.

Хубав и слънчев ден от мен!

# 81
  • Мнения: 562
Добро утро, момичета!

Добре дошли на новите мацки, с пожелание да не се задържат дълго тук!

Муланче, страхотно списъче, благодаря!

Сън00, ама ме разсмя. Пожелавам ти следващия път да не е нарисувана, а съвсем, съвсем истинска чертичка!

Джулка, и да ти кажа да мислиш положително, знам, че няма как да стане. Само не се депресирай, че може да попаднеш в страшна дупка, от която трудно се излиза. Елате си в БГ и тук ще се разсеяш сред роднини и приятели, а и на моренце. Малко смяна на обстановката, според мен, ще ти се отрази добре. Гушкам те!

Тази Теди така и не се научих да я разпознавам Stuck Out Tongue Winking Eye

Гелчето и аз мисля да си го взема, ама чесно да си кажа малко ме е страх. Само той ми остана като надежда и ако нищо не стане ще се срина. Като удавник за сламка.

Хубав и слънчев ден от мен!

Виж, за да не ти е само то ще ти кажа още нещо, което и на мен ми е казано, но още за забременяване не съм го ползвала.
Мед във влагалището. Истински, не купешкия от магазините. Това преди са ми го казвали за бяло течвние и кисти. Виж кисти съм нямала, но бяло твчение оправя на 100% при мен. Една възрастна жена ми го беше казала, после го четох и по руските сайтове, ама до колкото разбрах има схема при забременяване хахаха. Виж да не ти е гелчето последно, ето ти една глупост, която може би не си правила. Аз по вдно време си бях навила на пръста за номера със сушените смокини и морковите. Доста го хвалиха като метод, ама нещо се разубедих, ама не се знае я кой момент на отчаяние ще ме засечете до котлона да бъркам котлето, само и само вещицата да не дойде

# 82
  • Мнения: 1 781
Добро утроооо!
Лелята се задава, днес сутринта имах нещо не точно като зацапване, но имаше лека кафява нотка...чакам за утре. Ако дойде на време ще се пиша вече в списъка, тъй като явно ще е влезнал в ритъм Ц. Е все пак док каза 3-4 месеца. Аз се юрнах след втория. Rolling Eyes Satisfied

Куки какъв удавник си ти я без такива!

За новите момичета, много ми е приятно, че се представяте и можем да научим нещо повече за вас. Вчера стана малко лов на вещици. Вобще не е нужно да пишете супер редовно. Аз самата не винаги съм много редовна, нито успявам да запомня всеки какво е написал, често пропускам момичета, на които съм искала да кажа нещо, но забравям... Така де, дайте шанс на темата и тя на вас ще ви даде! Grinning Аз лично тук се запознах с много яки хора и дори да не е речено да имам друго дете, поне ще си остана с това!
Ама много се надявам да забременея де Joy

# 83
  • Мнения: 62
Здравейте момичета.
Нямаше ме известно време, уморих се да пресмятам, да изчислявам, да слагам гелове, да меря температура и т.н. От този месец пак работим, като големите ми надежди са другия месец покрай отпуската. Трябва да съвпада с О.

Много се радвам, че не виждам познати лица, предполагам всички са с две черти. Ако четат, да им е честито и до леко до финал!!!

# 84
  • София
  • Мнения: 2 098
Добро утро и от мен Coffee Coffee Coffee !

Ние от снощи стартирахме бебещракането за този месец, да видим докъде ще я докараме...

Успешен и слънчев ден на всички !

# 85
  • Мнения: X
Tickles, аз също се "боря" за трето дете - имам две момчета на 7.5 и 4 години:) Един мисед миналата година август също. От ноември опитваме, но нещо се закучиха нещата този път. Моето мнение е, че трябва да следваш мечтите си, но под постоянно лекарско наблюдение, тъй като двете ти деца определено имат повече нужда от жива и здрава майка, отколкото от братче или сестриче. Аз това съм решила да направя, тъй като моето второ раждане също не беше никак без последници. Успех!

# 86
  • Мнения: 532
Добро утро момичета!  😊❤
 Искам да ви кажа, че всичко е съдба в този живот, няма как да насилим нещата и те да станат. Всяко нещо някъде там във вселенатаси седи и си чака точния момент и точното място! Да бъдем здрави ние и семействата ни е най-голямото богатство! Другото ще се оправи! Самите ние с мм направихме малкия фетусчо, както го наричам сега😁, месеца  когато не опитвахме. Мислех август да подновим, заради предстоящото море и други причини, но ... То не е каквото ние искаме! С месеци го насилвах да става, да ставаааа, от прекомерното ми желание да забременея отново веднага след случилото се, но си стана когато то си реши! Имайте сила и търпение, знам колко може да те докарва до лудост това положение, но освен да се щракате и обичате с мъжете си, какво друго да направите?? Няма нужда според мен от тягостно следене на тая О, от личен опит казвам, това само внася напрежение в цялата работа! Изключвам двойките опитващи над година, там е препоръчително да се  посети лекар! А за гелчето, за него съм ЗА, щом е помогнал на някои момичета, не мисля, че пречи да се пробва, просто не го мислете толкова! 😊
Относно прегледа днес, видя се една миниатюрна точица, което е нормално за 5та седмица. Живот и здраве на 20ти пак ще отида преди да заминем на море, тогава дано има повече за гледане вече. 😊
 Приятен ден на всички и само положителни емоции! ❤🍀

# 87
  • Мнения: 679
Здравейте,
Преди 2 месеца се омъжих и вече мислим за бебче. На 29 години съм и това ще ми е първа бременност. Този месец ни е и първия опит. Много се надявам и да се получи.
Минах през гинеколог за цитонамазка и хормони за всеки случай. Всичко е наред и каза, че може да започване с опитите.
Досега не съм мерила температура и следила овулация. Цикълът ми е напълно точен на 28 дни, дори в почти един и същ час ми идва.
Успех на всички
Допълване един въпрос- каква фолиева киселина пиете, сега пия Неофолик мета. За това пропуснах да попитам гинеколога..

Последна редакция: вт, 09 юли 2019, 10:55 от mis.hle

# 88
  • Мнения: 5 803
Joanaa , поздравления за точицата!
При мен също нещата се получиха, тогава когато го бях отписала. Не хващах О с тестовете, а и една прехвалена А Г ми каза, че нямам О и едва ли ще успеем без симулация. Реших да приема нещата каквито са и да спра с целенасочените опити. Точно тогава се случи чудото!
Обичайте се и бъдете щастливи, когато е писано ще стане! 😘💞❤️

# 89
  • Мнения: 2 573
Born, хубава ти е темата 🤗но Моля те добави списъците на бременните и родилите.  Всяко момиче си ги добавя датите.

Йоанаааа 💖 изключително мн ти се радвам 😍

Ivied, като те чета се познавам.😉
Благодаря ти , че си така директна! 
Много критики отнасях и отнасям заради това че казвам каквото си мисля , а не се затварям очите .
Подкрепям те напълно ! Еднодневки с + Б не са за тази тема !


Моите принцески са на две седмици вече и ви изпращат възможно най -най 💩 памперси и целувки 😘

Общи условия

Активация на акаунт