ОКТОМВРИйски мами 2019 - тема 6

  • 23 547
  • 756
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 315
Здравейте, ние днес се върнахме от кратка почивка в Гърция. Бях само 1 път на плаж, само под чадъра, намазана с 30 фактор, ноо защо  да си намажа лицето и сега съм като домат и само леко да се усмихна или да набръчкам челото ме боли и опъва ужасно.
Иначе и аз мога да се оплаквам многоо 😁 Вчера си изтървах стотинка на земята и смело тръгвам да се навеждам да я взема и стигнах най-ниското ниво което можах и бях доста далече от монетата... Неможах да повярвам, хем бях потресена, хем ми беше смешно... 😁 От леглото /дивана вече също ми е трудно ставането.
Тази седмица имаме планове да отидем до Турция да напазарим малко за бебчо.
Кучето аз сама не го разхождам още от самото начало, понеже е доста голяма (около 30 кг) и мисля, че е опасно, доста дърпа..

# 376
  • Мнения: 375
doniolx, моя вече е 35 килца - дебелее заедно с мен. След 4я месец ми казаха, че нямало проблем, но вече не мога. Иначе това ми беше любимото от всички задължения свързани с него. Сега само го глезя, за да компенсирам. После ще видим как ще съчетаваме нещата.
Вашете домашни любимци усещат ли какво предстои? Моят от време на време има желание да ми целува корема, а не е от гальовните кучовци.

# 377
  • Мнения: 77
Изявени болежки май още нямам, но паниката, че нищо не е готово за бебето ме побъркват. Още се влачим с ремонт и не му се вижда края. После чистенето и подреждането ще се окажат голямо предизвикателство, предвид, че съм все по-трудно подвижна.
Да не говорим, че вече започва и страха от самото раждане.

# 378
  • Мнения: 469
Спокойно и ние ще направим освежителен ремонт, но дори не сме го започнали още 😂

Нашето куче е френски булдог, 11кг е и за сега си я разхождам все още аз, но тя много се дърпа и съвсем скоро мъжа ми ще си я разхожда, въпреки че аз много обичам .
Ох до Турция и ние мислихме да отидем, но на мен ми е трудно дългото ходене, много ме заболява кръста и не знам дали е добра идея...

# 379
  • Мнения: 3 978
Тази вечер болките в кръста и ниско в корема са убийствени,въртя се  да намеря облекчение уви няма..и но шпа нямам евентуално ако стане нетърпимо..бебко се е разбеснял рита и се протяга,гледам мъжът ми колко е спокоен и усмихнат..аз вече няколко дни сънувам че съм родила,такава параноя  ме гони,вие поне знаете какво ви очаква,колко ще боли и т.н,мен така ме е страх от неизвестното...

# 380
  • Мнения: 368
Спокойно и ние ще направим освежителен ремонт, но дори не сме го започнали още 😂

Нашето куче е френски булдог, 11кг е и за сега си я разхождам все още аз, но тя много се дърпа и съвсем скоро мъжа ми ще си я разхожда, въпреки че аз много обичам .
Ох до Турция и ние мислихме да отидем, но на мен ми е трудно дългото ходене, много ме заболява кръста и не знам дали е добра идея...
И нашата е френски булдог още в началото като разбрах, че съм бременна не я разхождам аз. Голям е дивак и много се дърпа.. пък и мен не ме слуша много, повече мъжа ми😁 И така гледам да не рискувам много с нея, че ако я изтърва повече никога няма да я видя 😁 За Турция ние на скоро ходихме, спряхме пред мола качихме се напазарихме за бебо и обратно в колата. За болежките, снощи се събудих от зверска болка в корема..... като се завъртах и не можех да дишам. Кръста, гърба и корема, но в корема мноого странна болка от всички страни ме болеше много се стреснах не знам на какво се дължи...

# 381
  • Мнения: 1 521
Аз ги разхождам кучетата, 5 кучета, две мой и три улични.
Голдън Ретрийвъра нищо не усеща, интересува го само ядене да има.
Чихуахуа-то ми ближе корема и се завира да спи при него.

# 382
  • Мнения: 989
Това, че знаем какво предстои, не мисли, че ни успокоява. Ти си даже в по- добра позиция Stuck Out Tongue

Тази вечер болките в кръста и ниско в корема са убийствени,въртя се  да намеря облекчение уви няма..и но шпа нямам евентуално ако стане нетърпимо..бебко се е разбеснял рита и се протяга,гледам мъжът ми колко е спокоен и усмихнат..аз вече няколко дни сънувам че съм родила,такава параноя  ме гони,вие поне знаете какво ви очаква,колко ще боли и т.н,мен така ме е страх от неизвестното...

# 383
  • Мнения: 226
Спокойно и ние ще направим освежителен ремонт, но дори не сме го започнали още 😂
И ние така Joy И най-притеснителното е, че преди да излезна в болничен няма кога да го започнем. А това ще е в началото на септември.
И на мен ми е тежко вече. Най-много ми тежи ставането за работа сутрин, а в дни като днешния, когато е толкова топло и задушно ходя като дрогирана цял ден. Вече броя дните, които ми остават в офиса.
Мен пък не ме е страх от раждането, може би защото миналият път родих лесно. По-скоро съм вече нетърпелива и се притеснявам дали ще успеем да пооправим вкъщи. Притеснявам се за баткото, който ще е първокласник, дали ще мога да му обръщам достатъчно внимание. Как ще смогваме финансово. Въобще намирам си за какво да се притеснявам. Grinning
Кучето само аз си го извеждам и с тази и с предишната бременност. Преди много се дърпаше, но вече се кротна. Честно казано нямам много сили и са ни все по-бавни разходките, обаче държа на тях, защото това ми е основното движение през деня. Иначе в офиса на стола по цял ден, а в къщи на дивана или леглото...

# 384
  • Мнения: 783
Нашият кучо(лабрадор) до преди месец и половина се страхуваше от корема ми.🤣😂  Само като си вдигнех блузата и тръгнех към него с въпроса "Къде са бебетата?" побягваше и сядаше в ъгъла,гледайки уплашено 😂 Много смешен беше. Вече е смел,като му кажа "Цункай бебетата" идва и ми близва корема.
Относно болежките - не ме боли нищо,но започва да си тежи коремчето. Глад не съм чувствала от 2 седмици сигурно - ям по задължение. Сякаш постоянно коремът ми е пълен и ми е тежко. А като седна бебчовците ги усещам горе към ребрата и ми е трудно стоенето на стол.🤣 Все едно съм се пръснала от ядене,такова е усещането.
Относно страха - нямам такъв,тъй като мин година в следствие на извънматочна последваха 2 лапараскопии една след друга по спешност(в рамките на 15 часа) и след това възстановяването беше трудничко. Раздвижване,болки,лежане и т.н. и някак имам чувството,че ще е подобно със секциото,но ще видим. Simple Smile АГ каза,че стига да добутаме до там,за 37ма седмица ще планираме секциото (края на Септември) така че,моето наближава,момичета.😬😂

# 385
  • Белгия
  • Мнения: 511

Чихуахуа-то ми ближе корема и се завира да спи при него.


Олеле колко е сладко!!!!!
Аз имам йорки и той също понякога ми ляга до корема. Усеща. По принцип, когато се пеиберем вкъщи той е супер щастлив и директно скача върху нас когато седнем на дивана, за да даде целувки. А сега само на приятеля ми скача. При мен идва супер внимателно и дава целувки ако е сигурен, че не се подпира на корема. И в леглото също ме заобикаля. А ако ходя до тоалена, винаги, ден или нощ, идва на стража. За всеки случай. Преди не го правеше хихих

# 386
  • Мнения: 139
Здравейте, момичета!
За обременяването с глюкоза, освен на гладно и жадно имаше ли нещо друго по специфично, че забравих да питам, а и дори и да ами е казала АГто, то вече не помня Simple Smile))

# 387
  • Мнения: 375
Здравейте, момичета!
За обременяването с глюкоза, освен на гладно и жадно имаше ли нещо друго по специфично, че забравих да питам, а и дори и да ами е казала АГто, то вече не помня Simple Smile))
Добре е вечерята предния ден да е по-ранна. Ако приемаш някакви лекарства сутрин попитай в лабораторията кога можеш да ги вземеш. Препоръчвам ти да отидеш възможно най-рано сутринта и в някоя близка лаборатория. Може би трябва да си купиш и самата глюкоза. На мен не ми беше неприятна на вкус-хареса и на бебка, защото веднага се разрита. Пожелавам ти успех!

# 388
  • Мнения: 469
Ох да ви се похваля, тъкмо се връщам от преглед. Малкия вече тежи 1100г, върви със седмица напред. Д-р Сигридов е мн доволен от резултата.
Само стойностите на желязото не хареса, ниски са ми и сега ще приемам таблетки и се надяваме да се повлияе..
И толкова много се зарадвах, че минах през бебешки магазин и му накупих първите дрешки ❤😍

# 389
  • Белгия
  • Мнения: 511
Здравейте, момичета!
За обременяването с глюкоза, освен на гладно и жадно имаше ли нещо друго по специфично, че забравих да питам, а и дори и да ами е казала АГто, то вече не помня Simple Smile))
Добре е вечерята предния ден да е по-ранна. Ако приемаш някакви лекарства сутрин попитай в лабораторията кога можеш да ги вземеш. Препоръчвам ти да отидеш възможно най-рано сутринта и в някоя близка лаборатория. Може би трябва да си купиш и самата глюкоза. На мен не ми беше неприятна на вкус-хареса и на бебка, защото веднага се разрита. Пожелавам ти успех!


Охх моя глюкозен тест беше ужас. Confounded Не ми казаха да не ям предварително и си бях закусила нормално. Теста беше в 2 следобяд. Дадоха ми тази напитка (с вкус на лимон, наподобяваше негазиран допълнително подсладен спрайт) и ми казаха да я изпия за 5 мин. В рамките на единия час, в който трябваше да чакам ми стана толкова лошо! Падна ми кръвната захар, причерня ми, сложиха ме да легна с компрес и се съвземах почти до самото вземане на кръв. (Имам фобия от игли и когато започнаха да взимат кръв пак „почти припаднах”)
За щастие го минах тоя тест и не е нужно да правя 3-часовия с огромното количество игли! Scream
След това, въпреки че не бях обядвала, нямах грам желание да ям каквото и да е до края на деня. А бебо, от тая захар, беше супер активен, риташе и се мяташе до към 4 сутринта. Persevere
В крайна сметка обаче, всеки организъм е различен и реагира по различен начин на напитката. Някои хора даже не мислят, че е толкова сладка. Hushed

Общи условия

Активация на акаунт