На море в Гърция 2019 - IV

  • 45 998
  • 763
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 3 457
https://btvnovinite.bg/svetut/opasni-valezhi-v-garcija.html Тъкмо влязох да питам за кошмара на Халкидики..... Има ли някой в района да сподели? СЛед седмица отиваме натам....

# 91
  • Мнения: 1 179
Подобни силни валежи има всяка година на Халкидики. Изглежда страшно, но гърците са много организирани и разчистват пътищата за часове.  След два дни изглежда все едно нищо не се е случило. Пътувайте смело. Simple Smile

# 92
  • София
  • Мнения: 853
Здравейте. Ако има някой на място, моля да сподели каква е ситуацията? Имаме резервация за утре в Ставрос. Звънях до хотела и от рецепция ми казаха, че имало слаб дъждец снощи и можело да се пътува, но нещо не ми звучеше много убедително.

# 93
  • София
  • Мнения: 1 324
Ние сме до Неа Моудания, беше ужасно вчера. Сега е ясно небето, но нямаме ток.

# 94
  • София
  • Мнения: 3 457
Ние сме до Неа Моудания, беше ужасно вчера. Сега е ясно небето, но нямаме ток.
Много неприятно....ДАНо  бързо се оправи.Каква е обстановката в градчетата? Плажа? ТО е ясно че като  напече слънцето ще изсуши и ще  се заемат местните с почистване на улиците...Какви са реално щетите

# 95
  • София
  • Мнения: 1 324
Има много паднали дървета по пътищата, покриви на заведения, за плажа не знам.

# 96
  • Мнения: 943
Щетите са големи не искам да ви плаша но стана много лошоВремето се влоши рязко Снощи имахме сериозни проблеми Имаме повреди по яхтата Гледам сега гръцките канали и само това дават, жертви и големи поразии Цяла нощ валя и духаше много силно, сега е мрачно и отвратНяма и следа от хубавото време

# 97
  • Мнения: 187
Ужас. Репортажите бяха потресаващи.

# 98
  • Мнения: 4 127
Някой да е минал днес през Mаказа. Чух че до комотини бил затворен пътя?

# 99
  • Мнения: 2 255
Не се паникьосвайте, но подхождайте разумно. Тук е спокойно, но засега хладно. Валя цяла нощ, но и по-страховити бури съм преживявала в Гърция. Не съм излизала, но от терасите всичко изглежда обичайно.

# 100
  • Мнения: 364
Момичета, аз пак нахално да питам за плажовете на Нидри, Лефкада - разбрах, че са скалисти, с камъчета ли са, подобни на Навагио или едър пясък?

Последна редакция: чт, 11 юли 2019, 12:13 от Maya Petrova 601620

# 101
  • София
  • Мнения: 5 727
Бързо ще възстановят всичко. Ние предишна година така имахме резервация седмица след потопа в Торони. Все едно нищо не беше ставало.

# 102
  • София
  • Мнения: 3 457
Бързо ще възстановят всичко. Ние предишна година така имахме резервация седмица след потопа в Торони. Все едно нищо не беше ставало.
Дано.Приятели в момента пътуват натам- района под Солун, точно където  е минало въпросното торнадо.Ще пиша  като разбера какво е положението

# 103
  • Мнения: 253
Времето в момента е мрачно и леко хладно. В района на Олимпиада попреваля, по-силен валеж в района на Аспровалта, Ставрос и Врасна снощи и през нощта. За щастие без проблемите от Халкидики. Токът премигваше, но не спря. Има и интернет. Време за шопинг тур.

# 104
  • София
  • Мнения: 853
Времето в момента е мрачно и леко хладно. В района на Олимпиада попреваля, по-силен валеж в района на Аспровалта, Ставрос и Врасна снощи и през нощта. За щастие без проблемите от Халкидики. Токът премигваше, но не спря. Има и интернет. Време за шопинг тур.
Има ли информация за пътната обстановка? Прогноза за идните дни?

Общи условия

Активация на акаунт