Мека мебел - тема 8

  • 116 457
  • 899
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 755
Валинор къде може да се видят в София? В сайта им има няколко дистибутора, но кой тях ги има налични? В Пирински бор съм ходила и не видях техни дивани.

# 556
  • Мнения: 13 488
Валинор къде може да се видят в София? В сайта им има няколко дистибутора, но кой тях ги има налични? В Пирински бор съм ходила и не видях техни дивани.
Това получих днес като отговор във ФБ:
Работим с някои магазини в София. Може да видите на сайта ни адресите им - магазини Пирински бор, Кедър, в секцията контакти, под картата. За съжаление могат да се видят само някои модели - Б12, Андре, Джуно, Макс в Пирински бор и Андре и Макс в магазин Кедър.

# 557
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806
Здравейте, някой има ли скорошни впечатления от мебели Коритаров?

# 558
  • Мнения: 35 069
Може ли да се поръча мека мебел от АЙКО , с доставка в друг град? Имате ли идея каква е цената на доставката?

# 559
  • Мнения: 216
Може ли да се поръча мека мебел от АЙКО , с доставка в друг град? Имате ли идея каква е цената на доставката?
Да, ние поръчахме диван вчера до Северозапада с доставка 99лв. Преди това имахме друга поръчка, но цената беше друга, явно е според теглото.

# 560
  • Мнения: 40
Имате ли впечатления от меката мебел на Jysk?
Oпитвам се да си избера диван, за предпочитане ъглов - нещо такова https://jysk.bg/dnevna/divani/divan-gedved-s-razshirenie-siv.

# 561
  • Русе
  • Мнения: 5 339
От тази серия взехме кресла. Удобни са на пробване.
П.П. Още не сме ги сглобили за постоянно ползване. Но бяха едни от удобните, които пробвахме. Дивана и аз го загледах за друго помещение обаче ми трябва разтегателен.

Последна редакция: пт, 11 юни 2021, 12:20 от Devil_Rose

# 562
  • Мнения: 9 684
Вчера влизах в Юск на зяй-пазар, точно този диван беше един от тези, които огледах. Възглавниците за гърба бяха приятно мекички.
И преди съм пробвала дивани и кушетки от техните, сравнително удобни са ми на мен.

# 563
  • Мнения: 3 481
И аз го загледах този диван, но няма ракла и не се предлага с ляв ъгъл, затова не задълбочих в проучването.

# 564
  • София
  • Мнения: 1 629
Имаме същия диван, само че не варианта с лежанка, а тройка. Много е удобен, възглавниците също са доста приятни и удобни. Нашите са с цип, което позволява да се свалят и перат.

# 565
  • Мнения: 22 867
Имаме същия диван, само че не варианта с лежанка, а тройка. Много е удобен, възглавниците също са доста приятни и удобни. Нашите са с цип, което позволява да се свалят и перат.

Logan, а за спане става ли? Инцидентно, евентуално, т.е. удобен ли е?

# 566
  • София
  • Мнения: 1 629
labrex, нашият е без функция сън, няма лежанка, но иначе е същия. Мога да споделя мнение само относно удобството при седене и качеството на възглавниците - за мен за цената, когато е в акция е повече от добро попадение.
Случвало ми се е следобед да подремна на него и ми е било ОК.

# 567
  • Мнения: 3 481
Някой с отзив от диван Лозана на Виденов?
Много му е плитка раклата и като се разпъне за сън ми се струва, че ще убива.

# 568
  • Мнения: 35 069
Оф, много са ми грозни с такива краченца тия дивани Sad искам да е долу на земята, без краченца, а сега масово са с такива.

# 569
  • Мнения: 202
Здравейте,

някой с диван от Gala collezione? Белуно ми е точно това което търся, но с доооста по-висока цена.
Някой може ли да сподели мнение?

Благодаря

Общи условия

Активация на акаунт