Всички мами БУРГАЗЛИЙКИ са големи купонджийки - (8)

  • 13 533
  • 265
  •   1
Отговори
# 195
  • Бургас
  • Мнения: 302
Еее в петък Sad, айде съберете се в петък, ама и в събота пак за работещите като мен  Praynig

# 196
  • Мнения: 1 298
pete    Hug
Магдалена  welcome  Не се отчайвай.При всички е така.Това е от хормоните.
Аз също съм имала такива моменти.Излизай на кафенца,на пазар.Аз много обикалях магазините.Това ми беше хоби.
Чети във форума но си подбирай темите.Чети само позитивните.  newsm10

Rossica_G Да ти е жие и здрав сладура!

# 197
  • Мнения: 237
Добре дошли на новите майчета(настоящи и бъдещи)  bouquetМагдалена не се притеснявай,то не е лошо от време на време да се изпокараш с всички,тъкмо да не се разпускат Joy,ама това за плакането newsm25По-добре само се карай Laughing
Честито на именика,много усмивки му желая  party006
И последно - къде е Патиланско царство newsm78

# 198
  • Мнения: 1 035
И последно - къде е Патиланско царство newsm78

от гъбката на дясно....100м и е пред теб детския кът  Peace

# 199
  • Мнения: 12
Мили момичета, моля ви, ако знаете нещо за д-р Вълков хомеопат , да ми напишете.Някой ползвал ли е неговите методи на лечение?Ще ви бъда благодарна.

# 200
  • Мнения: 595
мисля, че някъде из старите теми се обсъждаха няколко хомеопати - на първата страница има линкове към темите Peace
съжалявам че не мога де ти кажа точно в коя тема

# 201
  • Мнения: 1 035
Еее в петък Sad, айде съберете се в петък, ама и в събота пак за работещите като мен  Praynig

ок,в събота ама следобяд Peace
към 18ч,какво ще кажете? newsm78

# 202
  • Мнения: 1 111
  Eй, Галка 82 е родила момиченце, може и да сте видяли вече, но аз все пак да информирам бургаската общественост Grinning Явно на малката не и се е стояло вече в корема на тъмно и е решила да излезе по-рано.Пожелавам им скорошно изписване!

# 203
  • Мнения: 9 912
еее, браво на Галя Simple Smile да й е жива и здрава дъщеричката Simple Smile

# 204
  • Мнения: 595
Ухааааааааааааааааааа
честитки на Галето!!! newsm51 smile3525

# 205
  • Бургас и някъде на изток в Лондон
  • Мнения: 147
Честито на Галка smile3501  да и е жива и здрава малката бебка newsm30 .Пожелавам и скоро да ги изпишат  newsm44 newsm68 newsm24

# 206
  • Мнения: 1 298
Eхааа
Честито на Галя!Да и е много послушно и бързо възстановяване!  smile3525

# 207
  • Мнения: 346
Здравейте бургаски мами!
Обръщам се към вас, защото само Вие можете да  помогнете. Нуждая се от информация за добър ортопед в Бургас. Днес на консултацията педи забеляза, че едната  гънка на крачето на бебка липсва, моля се да не е луксация Praynig Рових се доста из форума и разбрах, че това не е критерий.

Предварително Ви благодаря  bouquet

# 208
  • Мнения: 595
Здравей Стефи, мисля че имаше подобен въпрос в старите ни теми - може да се поровиш .
доколкото си спомням беше в Трета поликлиника - май Димитров се казва но пак погледни - не съм 100% сигурна.
Дано да е сбъркало педито Peace

# 209
  • Мнения: 948
Честито на Галка!Да и е жива и здрава малката принцеса и много да радва мама и тати! Hug
Честит ти именник,Росица! Wink
Финети, много работиш! Wink

Общи условия

Активация на акаунт