Всички мами БУРГАЗЛИЙКИ са големи купонджийки - (8)

  • 13 532
  • 265
  •   1
Отговори
# 75
  • Den Haag
  • Мнения: 1 853
tsachi я кажи от къде ги взимаш тези буквички, с които си написала Бургас?

# 76
  • Мнения: 818
Здравейте и от мен.Макар да не съм си в Бургас,доста честичко си преглеждам темата  Whistling Аз съм Силвия и от 2.5 години не съм се прибирала да си видя морето  #Cussing out ама това е друга тема...Искам да честитя на новообебилите се мами, и обещавам като си дойда(дай боже скоро) да пия с вас кафеее еххх размечтах се...  bouquet

# 77
  • Мнения: 595
tsachi я кажи от къде ги взимаш тези буквички, с които си написала Бургас?
от тук

# 78
  • Den Haag
  • Мнения: 1 853
tsachi я кажи от къде ги взимаш тези буквички, с които си написала Бургас?
от тук
Леле, супер си   bouquet  bouquet  bouquet БЛАГОДАРЯ Hug. Hug Hug

# 79
  • Мнения: 393
Много сме таласъмите тази нощ! hahaha

Diorella , здравей!   bouquet Разбирам напълно за какво говориш и що е то носталията. Пожелавам ти да се върнеш съвсем скоро и да си видиш родното градче, а на нашите срещички винаги си добре дошла!  Hug

# 80
  • Мнения: 595
Много сме таласъмите тази нощ! hahaha
Ми аз си мисля да направя нова тема - БУРГАС-ТАЛАСЪМИ
там на отчет ще се водим
ще има отсъствия ако някой заспи smile3532 newsm48 smile3521 smile3508
даже заглавие измислих: Таласъми от Бургас заповядайте при нас

# 81
  • Мнения: 1 440
Още един таласъм се присъединява към вас, но смятам да се пробвам да поспя... Peace

# 82
  • Мнения: 818
Хехех измисли го веднага ей Simple Smile

# 83
  • Мнения: 1 975
Ама верно сте много таласъмите, бе smile3521

Сега за протокола - аз съм Ганка, но всички ми казват Галя, с изключение на мъжа ми, който още не ми е научил името и за него съм Маймунка rotfImbo

За срещата в неделя не съм сигурна, че ще успея, но ще направя всичко възможно да дойда, че много ми домъчня за вас и за сладките бебоци, пък нали и трябва да тренирам вече по-усилено smile3521

Целувки на всички и до утре на живо
  love001  love001  love001  love001  love001  love001  love001  love001  love001

Fineti склада за детските дрешки за който каза миналата седмица, знаеш ли дали работи в събота, че смятам днес да отида до там  newsm78  bouquet

Narina здравей бе, ти къде се загуби толкова време, как се чувстваш имаш май още малко време, а newsm51

Последна редакция: сб, 15 юли 2006, 07:57 от galiq_82

# 84
  • Мнения: 1 294
tedka, благодаря ти за поканата, но все още съм с подивели баби в къщи и ще се влачим с тях в морската smile3503 Когато се успокоят духовете обаче, съм много за такива инициативи  smile3508
Ох, някакъв кошмар е в къщи, грях ми обаче чудя се вече как да ги разкарам бабите  newsm48

# 85
  • Мнения: 1 975
tedka, благодаря ти за поканата, но все още съм с подивели баби в къщи и ще се влачим с тях в морската smile3503 Когато се успокоят духовете обаче, съм много за такива инициативи  smile3508
Ох, някакъв кошмар е в къщи, грях ми обаче чудя се вече как да ги разкарам бабите  newsm48


Съчувствам ти наистина, сигурно и аз ще го изпитам това скоро, абе то отначало добре, че помагат ама после само ти се пречкат из краката  smile3516

# 86
  • Мнения: 1 294
tedka, благодаря ти за поканата, но все още съм с подивели баби в къщи и ще се влачим с тях в морската smile3503 Когато се успокоят духовете обаче, съм много за такива инициативи  smile3508
Ох, някакъв кошмар е в къщи, грях ми обаче чудя се вече как да ги разкарам бабите  newsm48


Съчувствам ти наистина, сигурно и аз ще го изпитам това скоро, абе то отначало добре, че помагат ама после само ти се пречкат из краката  smile3516
Ми така е за съжаление Sad Дори и много бързо да влезеш в час, пак не ти прощават бабите.Бебето е такава притегателна сила за тях, че ..... Heart Eyes

# 87
  • Мнения: 1 294

упс  Blush грешка
Ми така е за съжаление  Дори и много бързо да влезеш в час, пак не ти прощават бабите.Бебето е такава притегателна сила за тях, че ..... Crazy

# 88
  • Мнения: 1 035
здравейте,таласъмки  Hug
на мен 4ак сега ми "дойде" нет-а.......снощи подивях без вас..... #Cussing out мн ми беше ску4но #Crazy
утре съм на линия за срещата....ма както излиза май само аз и 2-3 мами ще сме Sad
бързо спретвам списък (с риск да ми излезе прякор) ,4е да не се излъжа да ида само аз  newsm78

за сега сигурни са:  tedka*
                                 vania_ip
                                 tsachi
                                 Mari-Anna
                                 Танина


обмислят:                 galiq_82
                                 AngelEyes


sinara,didkec,neva,Ji,тити......и всички останали...ще дойдете ли?

Последна редакция: сб, 15 юли 2006, 11:47 от tedka*

# 89
  • Мнения: 9 912
абе мами, в чудо се видях, вярно живея близо до болницата, но толкова линейки с включени сирени не съм виждала никога. За половин час тази е петата. И всички идват откъм Изгрев/Слънчев бряг/. Май е жега, а? Или по принцип си се движат с алармите?

Общи условия

Активация на акаунт