Борбата с рака - духовното оцеляване и физическото преодоляване - 57

  • 36 526
  • 740
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 492
Браво, Тото! Продължавай ежедневно с упражненията. Прави ги, защото аз ги бях позанемарила и виж как ми се поду ръката. Сега всичко е наред, де. Епикризата излезе ли то от операцията?

# 676
  • Мнения: X
Не е готова епикризата, все се надявам на 13.08 като ми махат конците да си взема и всички документи. На 12.08 заседава онкокомисията и ми се иска да не чакам за нея понеделник чак следващата седмица. Като си взема документите ли трябва да си поискам протокол за епитеза? Че мисля да се занеса до магазина на Македония като ми махнат конците, да разгледам и да си взема. Всъщност не съм проучила и дали там мога да го ползвам. И за епитезата ли се минава през социалните? Ето неща, които трябва да седна да си поразуча в нета, вместо да се шляя по разни онлайн магазини.

# 677
  • Мнения: 492
Тото, копирах ти това от първата страница, за да не търсиш

# 678
  • Мнения: X
Привет!
Аз, днес съм с една идея по- спокойна...ама бяха по- сговорчиви и ми махнаха и другата дразнеща ме лепенка. На въпроса, дали мога да си купя други ми казаха, че от техните по- добри няма да намеря...., та ще ми ги махнат и само за събота и неделя ще трябва да ги търпя, за да не ми се изтрият маркировките. В тоя ред на мисли, вие тук пишете за точки, а мен са ме изрисували с едни огромни кръстове- по 6- 7 см, в три различни цвята. От вчера, се чудя какво да облека, че все от някъде се подава нарисуваното. И, да....Спиритче, такава съм си- суйна и буйна....ма мама и тати са виновни, лека им пръст, за всичката екстровертност, дето блика на талази  Mr. Green
За протоколите- тук  където ходех, жената дава и без протокол- плащаш си цената и те записва в една тетрадка и като си готов с протокола, ти връща парите.
Лейди, радвам се и аз че писа....не се радвам за алергичната реакция. Но, да ти кажа, че вече не се учудвам от нищо- след химията и аз взех да правя разни такива, а преди да я започна само към никел имах, доказана...Сега само да ме полази нещо, се обривам....Взех да внимавам и за храните, че оня ден от едни морски дарове, ми стана лошо.....а принципно много обичам и досега съм си яла без проблем.
kacha, и аз се бях позанемарила с упражненията, ама като ми се понадува ръката от жегата и почнах, пак...ма зора е голяма мотивация  Mr. Green

# 679
  • Мнения: 2 369
Здравейте момичета и момче!

Лейди, стискам палци да минат теглилата!

Аз сега се оправям, но едната гърда нещо ме боли и е събрала малко течност, но не се намесиха. Утре съм на Херцептин и видеозон да видят пак как е хавата. Страхувам се от фиброза. Тази два пъти оперираната е проблемната. Другата, която беше с тумора е пушка.
Днес си направих маникюр и се чувствам жива😊
Ето:

# 680
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 726
Тото, в Сити не правят тестове за алергия, сама си намираш алерголог и после носиш резулатите. Аз ходя при добра алерголожка, близо до нас, тя ми направи тестовете. Само към този контраст нямах алергия, сега и това стана.
Много трудно понасям жегите, щом си покажа носа навън и ми прилошава, та само на климатик съм. И постоянно  съм уморена и ми се спи. Където седна и заспивам.Случва ли се това и при някой друг?
Марита, страхотни нокти, като на фатална жена Simple Smile

# 681
  • Мнения: 2 369
Мерси Лейди🤗 Аз съм още поспалива от загубата на кръв, която май понаваксах (придобих цвят), неудобно спане, заради новите ми цицки и едни капки за сън, които пия вечер. Като дроб съм повечето време.

# 682
  • Мнения: 2 199
Лейди, знаеш мъжът ми година след терапиите има такива дни в които не може даже из двора да се разходи.
Стискам палци за резултатите 🤞

# 683
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 726
Здравей Смисълче! Къде изчезна? Как е мъжът ти?

# 684
  • Мнения: 2 199
Здравей Смисълче! Къде изчезна? Как е мъжът ти?

Добре е, в ремисия. Но пак си има дни в които не може да стане от леглото. За сега е чист и сме много щастливи.
Иначе пиша в темата за белият дроб.

# 685
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 726
Аз това безсилие, умора и алергии си го обяснявам с голямото количество отрови, с които ни наляха. Аз качих и много килограми на всичкото отгоре. Сега да видим как ще се влиза във форма.

# 686
  • Мнения: 492
Аз това безсилие, умора и алергии си го обяснявам с голямото количество отрови, с които ни наляха. Аз качих и много килограми на всичкото отгоре. Сега да видим как ще се влиза във форма.
  Лейди и аз качих много и направо не се побирам в кожата си от яд. Питах докторите мога ли вече да се подлагам на диети и казаха ,че може. Поразрових тук-там и съм се спряла на диетата на Узунов. Казват , че е подходяща за онкоболни. Аз докато бях здрава я правих и наистина имаше впечатляващ резултат. За два месеца свалих 12 кг, и се чувствах страхотно. При това не я спазвах съвсем стриктно.

# 687
  • Мнения: 2 199
Лейди, важното е гадината да е убита и да не се завръща, а ние ви обичаме всякакви.

# 688
  • Мнения: 492
Ох, момичета много взеха да ме болят ребрата. До вчера само при натиск, а от сутринта и при движение и дори като се изкашлам. Мнаго съм притеснена.

# 689
  • София
  • Мнения: 2 686
Kacha, мен така ме болят няколко дни от растежния фактор. Точно по същия начин

Общи условия

Активация на акаунт