10.07 - 16.07.2019 СЕДМИ КЛАС. Първо класиране

  • 116 597
  • 2 335
  •   1
Отговори
# 90
  • ПАЗАРДЖИК
  • Мнения: 651


При нашите желания във всяко училище балът е различен, дори в едно училище в паралелки с различна насоченост балът е различен. На мен лично колонката ми е полезна и се радвам, че я има.

Според мен един screenshot ще е доста любопитен. Ако може някой от вас с попълнена колонка "бал" да сподели...

# 91
  • София
  • Мнения: 6 171
Ей, човек да не излезе за половин час 😆 Не мога да ви настигна. И сега докато се прибера в офиса ще има да се чудя дали ще видя бал или пак ще съм от последните.

Докато пишех двете изречения не спря да ми присветва за но отговор. Да не ме изненадате и с излезло класиране.

# 92
  • Мнения: 81
Дрина, благодаря за новата тема Flowers Hibiscus
Хайде, хаирлия на всички!

Аз цяла година крепя куче с ракова диагноза. Грях ми на душата, но само се молех да не го загубим по време на НВО. Химиотерапията я съобразих даже с датите на изпитите.
Бавно губя битката и даже нямам сили да се терзая за класирането тези дни.
А наборката няма представа. Как и кога се казва това на бесен тийн Worried

# 93
  • София
  • Мнения: 6 182
Ние бяхме последни с оцениките, сега ще ни чакате за баловете  Simple Smile

Lemon Butter, казвай го сега ваканцията. В 8-ми клас кучето ни на няколко пъти боледува. Помня че бая се бях оакала в новата гимназия с оценките, но преди едно контролно докато си учех си мислех: "Ако трябва да ми пишат 2-ка на контролното, само кучо да оздравее". Това на базата на някакви паранормални пазърлъци със съдбата. Година по-късно кучо почина, не успях да отроня една сълза, но повече от месец го сънувах всяка нощ.

# 94
  • София
  • Мнения: 1 819
Lemon Butter, много съжалявам! Гуш!

Цоп и аз в новата тема. Писна ми вече да чакам. Няма нищо по-гадно от неизвестността.

# 95
  • Plovdiv
  • Мнения: 550
Ако може някой от вас с попълнена колонка "бал" да сподели...

Само ако не е твърде висок обаче. Hug

Ххахаха, не наливайте масло в огъня. Stuck Out Tongue Winking Eye
Макар, че маслото се използва за закаляване на току-що изковано хладно оръжие, та, да приемем, че ще сме като стомана. Grinning
Шегувам се, шегувам се. Blush Усмихнете се. Kissing Heart

# 96
  • Мнения: 702
За Пловдив все още не е попълнена графа "бал".

# 97
  • Plovdiv
  • Мнения: 550


Аз цяла година крепя куче с ракова диагноза. Грях ми на душата, но само се молех да не го загубим по време на НВО. Химиотерапията я съобразих даже с датите на изпитите.
Бавно губя битката и даже нямам сили да се терзая за класирането тези дни.
А наборката няма представа. Как и кога се казва това на бесен тийн Worried

Hug И аз не знам, както и да се каже, ще заболи. Hug

# 98
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
И при мен не е попълнена колонка Бал. Предвид, че оценките се появиха доста късно, предвиждам пак да сме последни на опашката.

Май няма връзка с поредността на появяване на оценките.
Но ми е много чудно, дори недоумяващо дали наистина ги набират на ръка.
Звучи ми доста плашеща всяка човешка намеса в набор на цифри....

Вече не знам какво има значение. Имам средна грамотност по въпроса с бази данни, изчисления, класирания и т.н. и не мога да схвана логиката. При въвеждането на оценките нямаше никаква логика - азбучен ред, входящ номер, училище, клас... доста поразпитах.
Сега, при въведени всички оценки, би следвало на софтуера да са зададени съответните параметри и да може да изчисли и "нацъка" баловете. Как и защо в едни профили се появяват по-рано, а на други по-късно... мога само да гадая:
- първо се появяват баловете на деца, които нямат допълнителни оценки (олимпиади и НПМГ)
- въвеждат се по входящ номер
- въвеждат се по азбучен ред
- случайно избрани номера отиват на втора/трета проверка
- друго, което не ми идва на ум...

Lemon Butter, съжалявам!
Скрит текст:
В семейството ми загубихме близък човек - баща ми. Децата го обожаваха, а младежа е кръстен на него. Когато татко се разболя поговорихме, казах му истината, поплакахме си. Не скрих от него нищо. Много беше тежко, но някак се подготви за предстоящото. Не беше изневиделица. След време ми благодари, че не съм скрила от него и е използвал пълноценно всяка минута.


# 99
  • Sofia
  • Мнения: 4 394
Lemon Butter, 😢

И аз съм склонна да мисля, че може и утре да е... какво сега го попълват тоя бал и то с тази безумна скорост 😖

# 100
  • Мнения: 253
Хайде и аз да се запиша в новата тема. На всички деца желанията да се сбъднат пожелавам. Една седмица липсвах и не можех да пиша, но чинно ви следях. За протокола и при нас бал липсва.

# 101
  • Мнения: 2 400
Благодаря, желая успех на всички деца. На майките - спокойствие, доколкото е възможно.Flowers Four Leaf Clover

# 102
  • Мнения: 126

Гуш и от нас! Не знам кога се казва тази новина. Опитай се да подготвиш предварително! 🌷❤

Аз цяла година крепя куче с ракова диагноза. Грях ми на душата, но само се молех да не го загубим по време на НВО. Химиотерапията я съобразих даже с датите на изпитите.
Бавно губя битката и даже нямам сили да се терзая за класирането тези дни.
А наборката няма представа. Как и кога се казва това на бесен тийн Worried

# 103
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 674
Сега сигурно въпросът ще е "ние нямаме попълнен бал". За протокола и ние нямаме все още.

# 104
  • София
  • Мнения: 7 060
Мислих си защо е въведена тази нова колонка "бал", абсолютно ненужна на пръв поглед, и измислих - за да могат родителите да проверят преди класирането дали МОН и РУО са им сметнали правилно бала, да сигнализират на време, ако не са, та да не се излагат отново с няколко първи класирания. Joy
С тази колонка "Бал", сериозно засилиха подозренията ми, че Дидева работи в МОН! Миналата година, след сметки, вълнения и притеснения, аз 1 ден преди второ класиране установявам, че съм смятала грешно бала на сина ми, за така желаните паралелки. Бях го ощетила с 0.25, които на следващия ден се оказаха от изключителна важност. Ако ги нямаше тези 25 стотни, детето нямаше да учи в желаното училище!
Дидева, признай си!!! Joy

Общи условия

Активация на акаунт