10.07 - 16.07.2019 СЕДМИ КЛАС. Първо класиране

  • 116 550
  • 2 335
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 8 070
Не, нашите бяха първи по новата програма. Вие ще може да купувате втора употреба.
Не, преди нашите (2003) са първите по новата програма Stuck Out Tongue

Те са първите с два гимназиални етапа и с програмите за чужди езици, но мисля, че точно при нашите се получи това странно застъпване на учебното съдържание по бел и мат - до 7-ми клас по старата програма, а от 8-ми по новата и съответно повтаряне на част от материала от 7-ми клас в 8-ми. Но може и да греша. Така или иначе, бъдещите осмокласници няма да са по нова програма и ще могат да ползват учебници втора ръка, в зависимост от избора на конкретното училище.
Simple Smile Ние (набор 2003) сме първите с нови учебници след 8ми клас... има от нашите деца вече и втора употреба Hands V Нас ни радват за последните години с едни 280-315-420лв. (8-9-10ти клас) Rolling Eyes

Последна редакция: ср, 10 юли 2019, 13:50 от peneva_a

# 166
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 181
Да се запиша и аз в новата тема Simple Smile

И в профила на детето няма още баловете, колонката е празна.
Аз си ги имам сметнати, та се засилих да ги проверявам, ама...

# 167
  • Мнения: 40
Здравейте!
За първи път се включвам. В профила на моето дете има вече балове публикувани. Дали това означава, че ще има до края на раб. ден класиране?

Редактирам се, прочетох ви по-горе. Извинете ме, моля!

# 168
  • Мнения: 3 975
Свела  съм активността си до две теми - "диети" и "класиране". В "класиране" се слабее по-ефективно!

# 169
  • Мнения: 35 961
излязох за един час - нова тема и изписани 12 страници, бал в профила няма Joy
успех на всички! Flowers Four Leaf Clover

# 170
  • Мнения: 1 919
Drina, много благодаря, че така бързо реагира!!!🌸

Много смешно стана в края на предишната тема - четох в движение и се хилих като ряпа 😂😂😂
Пак най-интересното съм пропуснала Sad.

# 171
  • Мнения: 36
Здравейте, мамчета. И аз се включвам за първи път, но отдавна ви чета и се успокоявям, че не съм само аз луднала от чакане. Успех на всички дечица.

# 172
  • Мнения: 8 070
И в Пловдив в ЕГ са намалели бройките за момичета...Набива се на очи , че в МГ Системно програмиране от 52 станаха вече 48 местата.
Може ли да погледнете пак дали още са същите бройките Rolling Eyes Да не би да са пуснали "джуркането" и тези места вече да са маркирани "заети"... разсъждавам си просто...

# 173
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
В Бургас класирането е излязло!

# 174
  • Мнения: 184
Може ли да се съди МОН за психически тормоз- писали че до 11.06 ще излязат резултати, ама това значи и 10 и 9. Не може да се работи на работа, сънуват се кошмари, час по час сме в сайта на Мон без те да са ни информирали стъпка по стъпка какво виждаме след кандидатстване и т.н.Едно време подаваш за кандидатстване, казват ти дата на класиране, отиваш на деня и си доволен или не от класирането. А сега сме калбо от нерви, побъркали се от че може би този ден ще е великият! Така не се прави- трябваше да се пише ясно и конкретбо ден и час и готово
Извинете , но съм калбо от нерви и вие ме разбирате:)

# 175
  • непостоянно
  • Мнения: 981
В Бургас класирането е излязло!

Така ли? Къде видяхте?

# 176
  • Варна
  • Мнения: 3 235
В Бургас класирането е излязло!
Къде по точно?
Ние още сме с непопълнен бал във Варна,  за класиране съвсем.

# 177
  • у нас
  • Мнения: 5 715
В Бургас класирането е излязло!
И къде го видяхте?

# 178
  • Мнения: 2 311
леле, цяла нощ и аз като jenap сънувах, то не бяха списъци с училища, сайтове, паралелки, чудооо - въртяха се напред назад на някаква машина, накрая излезе Хорейшио от CSI Маями и ги застреля. Голям екшън беше.

Ох, смея се от сърце, добре, че има такива постове да разпуснем напрежението!

Аз пък една нощ сънувах, че докато съм подавала заявлението, нета се е скапал и в крайна сметка не сме подали нищо и сме останали без желания. И то не само моето дете, но и сина на приятелката ми, на който въвеждах желанията в нас Crazy Направо със ставането проверих профилите и на двамата, не че не са били проверени де  Joy

# 179
  • Бургас
  • Мнения: 25
В Бургас класирането е излязло!
И къде го видяхте?

И аз не го виждам. На профила на детето ми няма нищо ново.

Общи условия

Активация на акаунт