10.07 - 16.07.2019 СЕДМИ КЛАС. Първо класиране

  • 115 903
  • 2 335
  •   1
Отговори
# 225
  • Варна
  • Мнения: 2 036
От МОН не можеха ли за токоз време да си оправят граматическото недоразумение "синхОрнизация". Не е като да не е споменавано Х пъти.
Стои си така от миналата година.

Може пък да я въведат като нова дума ,, синхОрнизация" експертите в МОН. Даже сигурно и по-лесно ще им се получи, отколкото да се занимават с някакви си корекции.
Може да означава  нещо като - ,,синхОрнизация" - най-отговорно се правя, че работя, докато стоя, лапам мухите и чакам края на работния ден. Може и да се спряга съответно - аз синхОрнизирам, ти синхОрнизираш и т.н.
Само идея им давам, щото нали казахте, че уж четат тук Мончовците. И дисертация някой може да напише, само да не ме забравят в цитатите.

# 226
  • Мнения: 94
Абсолютно същото се зачудих и аз. Даже се разрових кои точно деца са със СОП и т.н. Може би е някое дете с физически недъг, което е много добър математик.
А дано, ама надали...

Защо дете с физически недъг ще се води с Специални образователни потребности??

Освен подходящ достъп до сградата какви са специалните му образоватени потребности??

# 227
  • непостоянно
  • Мнения: 981
Шарлот е напълно права. Тук се отслабва най - добре!
А пък при мен нервата ме избива на ядене  Embarassed Sad
Добре сте си вие, фиданки  Hug

Ооо, и аз си похапвам от нерви, ама горя калории с бутона refresh 😂😂😂

# 228
  • Мнения: 79
Ние за Пловдив имаме бал, за София не🤔

# 229
  • Мнения: 722
Аз да попитам, че признавам си, не ми се чете тази наредба. Баловете на класираните вече деца със СОП съизмерими  ли са с баловете на децата приемани по общ ред? Питам само за информация и от любопитство. Нямам нищо против тези деца и смятам, че никой не би искал да е на тяхно място.

# 230
  • Мнения: 41
В Бургас класирането е излязло!
Наистина ли, моля те зарадвай ни с добри вести!!🤞🏻❤

# 231
  • Пловдив
  • Мнения: 9 679
Аз да попитам, че признавам си, не ми се чете тази наредба. Баловете на класираните вече деца със СОП съизмерими  ли са с баловете на децата приемани по общ ред? Питам само за информация и от любопитство. Нямам нищо против тези деца и смятам, че никой не би искал да е на тяхно място.

Те не се класират по бал. Така че реалните им резултати от НВО може да са много по-ниски от тези на останалите деца, приети по общия ред.
И не всички са със СОП.

# 232
  • София
  • Мнения: 2 768
Шарлот е напълно права. Тук се отслабва най - добре!
А пък при мен нервата ме избива на ядене  Embarassed Sad
Добре сте си вие, фиданки  Hug

Ооо, и аз си похапвам от нерви, ама горя калории с бутона refresh 😂😂😂
Хахааа, Ивончетоо, култово е това  rotfImbo

# 233
  • Мнения: 6 877
Изобощо не очаквам днес да излезе класиране, а ако излезе - ще е след 18 ч.

# 234
  • Мнения: 368
Да се запиша и аз в темата - Влизам в системата, балът на сина ми е попълнен коректно, но няма класиране.
Става въпрос за Пазарджик.

# 235
  • Мнения: 7 362


Само че те "взимат" от бройките от общия план-прием. И не всички са СОП, дете с диабет не е дете със СОП, а с хронично заболяване. Както се вижда не са само по едно-две деца в училище и, ако не се лъжа, вече може да са във всяко училище - МГ, ЕГ, а преди ги класираха само в професионални гимназии/паралелки.
              Има списък на заболяванията и винаги са можели да учат в ЕГ,МГ не само в професионални гимназии/паралелки.И не взимат от общата бройка.Поне така беше предишни години.Знам записано дете в конкретна паралелка и обявените места /точно за тази паралелка/ си бяха 13 + 13.Класът след това беше от 27 деца.Ако има тази година изменения не съм се интересувала от тях ,но си мисля,че няма причини за промяна. Още от ДГ такива деца са + бройката.Последното със сигурност знам! Yum

# 236
  • непостоянно
  • Мнения: 981
Според мен класирането е приключило в някои области (където вече са попълнили колонката БАЛ), но това трябва да се случи и в останалите области, за да видим резултатите едновременно ✌

# 237
  • Пловдив
  • Мнения: 9 679
Didia, поне от 5 години са в общата бройка, а не надпланов прием. Преди 5 години със сигурност не можеше да кандидатстват за ЕГ /за Пловдив съм 100% сигурна/ Влизаха основно в търговската гимназия.
А това, че не са надпланов прием е видно от намалелите места в сайта на МОН. Има няколко примера, цитирани по-назад в темата.

# 238
  • Мнения: 280
От МОН не можеха ли за токоз време да си оправят граматическото недоразумение "синхОрнизация". Не е като да не е споменавано Х пъти.
Стои си така от миналата година.

Може пък да я въведат като нова дума ,, синхОрнизация" експертите в МОН. Даже сигурно и по-лесно ще им се получи, отколкото да се занимават с някакви си корекции.
Може да означава  нещо като - ,,синхОрнизация" - най-отговорно се правя, че работя, докато стоя, лапам мухите и чакам края на работния ден. Може и да се спряга съответно - аз синхОрнизирам, ти синхОрнизираш и т.н.
Само идея им давам, щото нали казахте, че уж четат тук Мончовците. И дисертация някой може да напише, само да не ме забравят в цитатите.

Може пък IT-то да има син, пеещ в хОр и това да му създава приятни емоции всеки ден...

# 239
  • Мнения: 79
В София няма бал и в кои градове още???

Общи условия

Активация на акаунт