10.07 - 16.07.2019 СЕДМИ КЛАС. Първо класиране

  • 116 360
  • 2 335
  •   1
Отговори
# 375
  • София
  • Мнения: 3 672
И аз не ставам за врачка ...не познах ( гласувах за днес в 16.45 да излезе класирането)
Отивам за Мохито,щото хапчетата с мента отдавна не действат
Наздраве
🍸🍹🍸

# 376
  • София
  • Мнения: 98
За София дали излезе бала?

За София нито бал, нито класиране Sad 
Ако утре до края на деня излезе ще е добре, макар че вече чух и слухове за полунощ - 00,00 ч.  Simple Smile

# 377
  • София
  • Мнения: 9 947
Аз се бях приготвила за Маргарита в нови чаши (подарък за годишнина от сватбата, току що пристигнали)...и сега какво, трябва без повод да пия. Ма щом се налага Joy...пък утре дано вече си е за поливане, а не просто пиене...

За София дали излезе бала?

За София нито бал, нито класиране Sad  
Ако утре до края на деня излезе ще е добре, макар че вече чух и слухове за полунощ - 00,00 ч.  Simple Smile


Кой полунощ, този или утре? JoyJoyJoy

# 378
  • Мнения: 3 964
За София дали излезе бала?
Не!

# 379
  • Мнения: 35 950
ставам от компютъра, дано излезат резултатите Angry

# 380
  • Мнения: 12
Наздраве! До утре Simple Smile

# 381
  • София
  • Мнения: 170
Казах ви аз, утре в 10:00 часа ще излезе класирането Grinning
Отивам и аз да пийна нещо, че се понапрегнах днес.

# 382
  • На топло в неговото сърце.
  • Мнения: 3 459
Не и днес няма да е!

# 383
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 535
Аз срам не срам вече ще питам кое точно е бЕлото, или ако го заместя с друго ще стане работата?  Защото отидохме на море, а входа към системата е запомнен в къщи на компютъра.  И три дена ще съм в неведение. И чадър в градушка е по-добре от мен....

# 384
  • София
  • Мнения: 6 175
2 часа бях навън,  200+ отговора по темата, 2 часа да ги изчета и накрая седянката разтурена. Допи ми се, дояде ми се...нямам маскарпоне, нямам розе... кого да съдя за психически травми?

# 385
  • София
  • Мнения: 17 987
Утре в 11,14, на толкова заби часовникът днес сутринта в опита да му сложа нови батерии, след като се изтръси от стената. Тъкмо се ядосах и тогава ме похвали Шарлот, та ми мина. Може да е знак.. Simple Smile

# 386
  • София
  • Мнения: 9 947
2 часа бях навън,  200+ отговора по темата, 2 часа да ги изчета и накрая седянката разтурена. Допи ми се, дояде ми се...нямам маскарпоне, нямам розе... кого да съдя за психически травми?
МОН?

# 387
  • Мнения: 1 032
Утре в 11,14, на толкова заби часовникът днес сутринта в опита да му сложа нови батерии, след като се изтръси от стената. Може да е знак.. Simple Smile

а може да е знак, че с толкова ще е по-висок балът?Scream

# 388
  • Мнения: 3 964
Утре в 11,14, на толкова заби часовникът днес сутринта в опита да му сложа нови батерии, след като се изтръси от стената. Тъкмо се ядосах и тогава ме похвали Шарлот, та ми мина. Може да е знак.. Simple Smile
Русалче, аз не те хваля, аз съм обективна. Може ли утре към 8.00 пак да изкажа мнението си за теб?

# 389
  • София
  • Мнения: 17 987
Утре в 11,14, на толкова заби часовникът днес сутринта в опита да му сложа нови батерии, след като се изтръси от стената. Може да е знак.. Simple Smile

а може да е знак, че с толкова ще е по-висок балът?Scream
Кой обаче, този с удвояване  на двете НВО или някой от тези с утрояване на единия предмет Stuck Out Tongue

Може, може, Шарлот, само да не ми падне на тиквата нещо по-голямо този път...  И да не мога да прочета похвалата, грехота е да иде на вятъра. Че и класиранията на децата ви няма да разбера.

Общи условия

Активация на акаунт