10.07 - 16.07.2019 СЕДМИ КЛАС. Първо класиране

  • 116 578
  • 2 335
  •   1
Отговори
# 435
  • София
  • Мнения: 1 326
София-град и Варна тях ли чакаме?
Не само. Има данни за 10 от 28 области в страната. Т.е. за повече от половината нямаме данни.
А като се вземе предвид, че 1/6 от всички 7-класници са в София, нормално е данните за нея да се заредят последни.
И не, не вярвам,че се зареждат ръчно. Пуснат е алгоритъма и заявките се пълнят по реда на подаване. Пак София ще е последна....

Последна редакция: ср, 10 юли 2019, 19:01 от Fair Lady

# 436
  • Мнения: 124
За протокола - Разград е с качени балове от преди 4 часа. Уж съм спокойна, но вече и на мен ми се пийва нещо, ама от хладилника, не от домашната аптечка.

# 437
  • Мнения: 10 384
Ето къде са изчезналите места за Пловдив официално..

http://www.ruobg.com/news/read/id/1646
4 места в МГ никак не са малко. Дано наистина няма злоупотреби!
не просто в МГ, а точно в една паралелка в МГ Simple Smile
Като навсякъде друга де са обичайно с по 1, или някъде 2-3 деца.. Тамън тъй Simple Smile

# 438
  • Мнения: 336
Е, 2 са паралелките Системно програмиране. Но наистина най-много места са заели там - цели 4...

# 439
  • Пловдив
  • Мнения: 9 707
Е, 2 са паралелките Системно програмиране. Но наистина най-много места са заели там - цели 4...
Дано имат и нужните знания и мотивация да издържат.

# 440
  • София
  • Мнения: 2 298
Относно медицинските и прикачането им в системата при заявяване на желанието: излезе съобщение в самата система, че ако не се прикачи в момента, оригинала се представя при записването, и ако не се представи, се губи мястото от класирането.
Т.е. класирането следва да се направи и без прикачено медицинско.
Тук на първа страница се твърди друго !
Някой наясно ли е с тези медицински ?Ние не сме прикачили предвид съобщението в системата, сега остава да не ни класират за тези желания ...

Последна редакция: ср, 10 юли 2019, 19:36 от nati_nat

# 441
  • Мнения: 39 317
Петрич- има обявен Бал. Все още чакам от някъде да ми се яви сектор Класисане.

# 442
  • Sofia
  • Мнения: 2 469
Детето ми звъни да ме информира, че резултатите биби вече публикувани, но аз не откривам такова нещо! Дали това е само слух? Знаете ли нещо Simple Smile

# 443
  • София
  • Мнения: 1 210
Резултатите ги публикуваха още на 26.06, но класиране няма. Joy

# 444
  • Мнения: 117
Сега изчетох темата от коментарите излиза че бал има в :Бургас, Благоевград, Видин, Габрово, Пазарджик, Пловдив, Плевен, Русе, София -област, а сега прочетох за Ст.Загора

Баловете във Варна също се появиха.

Последна редакция: ср, 10 юли 2019, 19:33 от Veryberry

# 445
  • Мнения: 127
Детето ми звъни да ме информира, че резултатите биби вече публикувани, но аз не откривам такова нещо! Дали това е само слух? Знаете ли нещо Simple Smile

Все още няма класиране... Утре! Simple Smile

Поздрави от Пловдив,

# 446
  • Sofia
  • Мнения: 2 469
за класиране ми беше въпроса Wink Извинявам се !!! Явно е слух. Детето е на лагер в планината, където дори телефоните им нямат постоянна връзка, а аз не знаех дали не изпускам нещо

# 447
  • Мнения: 2 399
Тя и моята ми звъня, да каже, че за София има р - тати, но те и децата вече изперкаха и се шегуват едни с други. Явно днес няма да е.

# 448
  • Мнения: 52
Сега изчетох темата от коментарите излиза че бал има в :Бургас, Благоевград, Видин, Габрово, Пазарджик, Пловдив, Плевен, Русе, София -област, а сега прочетох за Ст.Загора
Велико Търново също има.

# 449
  • Мнения: X
Варна също има

Общи условия

Активация на акаунт