10.07 - 16.07.2019 СЕДМИ КЛАС. Първо класиране

  • 116 512
  • 2 335
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 12

НПМГ, ГР.СОФИЯ Математически - АЕ М Ф
Какво предполагате, че липсва? Резултатът от олимпиадата или Чакалов?

сметнали са БЕЛ*1 + МАТ*1 + 50 + 50, а МАТ трябва да е *3 за тази специалност без олимпиади

# 496
  • София
  • Мнения: 6 178
Моля за помощ.Ако има някоя добра душа на ЛС да ми каже как се смята тоя бал/НПМГ/,че имам голямо разминаване между техните и моите сметки.
За коя паралелка?

# 497
  • София
  • Мнения: 2 298
Баловете на моето дете за София-град са качени.
Пунчик, ужаси ме. Ние не прикачихме и медицинско и никой не ни е звънял. Но съм свалила инструкциите на МОН и в тях ясно е написано, че има класиране и без медицинско, но ако не се представи при записване, тогава се губи мястото. Утре ще се разбере, но ще има скандал сериозен, ако са ни подвели с това съобщение и инструкцията на МОН. Баловете току-що са качени. Има бал и за паралелката с медицинско, дано това да означава, че ще има класиране и за нея.
Относно медицинските и прикачането им в системата при заявяване на желанието: излезе съобщение в самата система, че ако не се прикачи в момента, оригинала се представя при записването, и ако не се представи, се губи мястото от класирането.
Т.е. класирането следва да се направи и без прикачено медицинско.
Тук на първа страница се твърди друго !
Някой наясно ли е с тези медицински ?Ние не сме прикачили предвид съобщението в системата, сега остава да не ни класират за тези желания ...

И ние го прочетохме внимателно поне пет пъти и го разбрахме по същия начин
Когато системата прие заявлението и даде входящ номер, го приех като потвърждение, че всичко е наред.
Да, ама не.
Три часа по-късно ми звъннаха (мисля, че от РУО) и ми казаха, че ако не прикача медицинско, дъщеря ми няма да участва в класирането за специалностите, които го изискват.
Е, прикачихме го, но още се дивя на тази простотия. Ми като не може без него, да ми го кажат направо и да ми изскача голям червен надпис, който да ме предупреждава за последствията

Последна редакция: ср, 10 юли 2019, 20:50 от nati_nat

# 498
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Моля за помощ.Ако има някоя добра душа на ЛС да ми каже как се смята тоя бал/НПМГ/,че имам голямо разминаване между техните и моите сметки.

Уточнете за коя паралелка става въпрос.

# 499
  • София
  • Мнения: 1 817
И нашият бал за НПМГ е изчислен правилно. 3хМАТ + 1хБЕЛ

# 500
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
уф баловете са пуснати за д аможе Бг мамите да им ги проверят и да ги алармират, а те да имат време да ги поправят Wink изтрещявам вече

# 501
  • София
  • Мнения: 3 675
На сина ми всичко е сметнато правилно с БАЛ- овете по желанията
Бутон класиране не виждам

# 502
  • Мнения: 12

НПМГ, ГР.СОФИЯ Математически - АЕ М Ф
Какво предполагате, че липсва? Резултатът от олимпиадата или Чакалов?

сметнали са БЕЛ*1 + МАТ*1 + 50 + 50, а МАТ трябва да е *3 за тази специалност без олимпиади
Сори, грешката е наша

# 503
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384

НПМГ, ГР.СОФИЯ Математически - АЕ М Ф
Какво предполагате, че липсва? Резултатът от олимпиадата или Чакалов?

сметнали са БЕЛ*1 + МАТ*1 + 50 + 50, а МАТ трябва да е *3 за тази специалност без олимпиади

За паралелката с физика се включва резултата от състезание/олимпиада по физика. При нас е изчислен правилно.

# 504
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
НПМГ икономическо развитие с АЕ

# 505
  • у дома с любимите си хора
  • Мнения: 859
Анна 11,бъркаш.Не се утроява математиката за паралелка физика.

# 506
  • София
  • Мнения: 2 356
уф баловете са пуснати за д аможе Бг мамите да им ги проверят и да ги алармират, а те да имат време да ги поправят Wink изтрещявам вече

А как ще ги алармираме днес в 20ч?

Ако. Има 100 сбъркани бала телефона ще дава все заето

# 507
  • Мнения: 9 481
Учудих се истински на липсата на емпатия, когато се оплаках тук, че ощетиха 105 деца с това, че не им дадоха формули, но щом намирате заплаха в лицето на деца с диагнози и сирачета..нямам думи!

# 508
  • Мнения: 21 455
НПМГ икономическо развитие с АЕ
Имате резултат от олимпиада или Чакалов? Вижте с колко се разминават сметките. Така ще разберете дали има нещо пропуснато и кое е то.

# 509
  • у дома с любимите си хора
  • Мнения: 859
НПМГ икономическо развитие с АЕ

2*резултат от географията/олимипада или състезание Чакалов/+НВО мат+НВО бел +оценките по география и матеметика от дипломата

Общи условия

Активация на акаунт